MHL - Međunarodna hokej liga

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od FiMol taj Sub Jun 24, 2017 4:24 pm

Zvezda je domacin u prvoj rundi Kontinentala:

http://www.jegkorongblog.hu/2017/06/24/brassoban-kezd-a-dvtk-a-kontinentalis-kupaban/#post-219834

Első kör (2017. szeptember 29.–október 1.)
A csoport (Belgrád, Szerbia)

Crvena Zvezda (SRB)
Irbisz Szófia (BUL)
Zeytinburnu Istanbul (TUR)
Esjy Reykjavik (ICL)

U slucaju prolaska, u sta ne sumnjam Rolling Eyes , putovace se u Rumuniju (Brasov) gde imamo 2 MOL ligasa (domacin i DVTK).
FiMol
AHL
AHL

Kings

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Jun 25, 2017 11:08 am

Gledacemo nesto vise kvalitetniji hokej nego sto je Slovenacka liga , ako prodjemo prvu rundu onda ce to biti ozbiljnija prica. Sta se desava sa Hugo Turcote-om sada , Albertsom? Oni su negde presli ili sta?
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 23
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od goddess.of.black taj Ned Jun 25, 2017 11:53 am

Meni Hugo rece pre neke dve nedelje da jos nista ne zna konkretno, ali da bi rado dosao da igra za nas ukoliko ga neko pozove.
goddess.of.black
Junior
Junior

Godine : 24
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Jun 25, 2017 12:07 pm

Pojacao bi Zvezdu bas !
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Jun 25, 2017 12:20 pm

I te kako bi nas pojačao...mislim da je i klub povukao malo ručnu (mislim, nije da mislim, znam Very Happy ) pa ne pominje ko bi sve još mogao da dođe u Zvezdu...ali da to ostavimo za našu ciganjsku temu.

Elem, odlična stvar je ovo oko Kontinental kupa...još da prođemo prvi krug...
dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 49
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Ned Jun 25, 2017 7:13 pm

goddess.of.black ::Meni Hugo rece pre neke dve nedelje da jos nista ne zna konkretno, ali da bi rado dosao da igra za nas ukoliko ga neko pozove.
Reci mu da zaobidje Srbiju ako je bas zeljan profi hokeja. Ne znam sto se ne ponudi nekoj MOL ekipi, siguran sam da bi ga uzeli. Verovatno ni ne znaju da je slobodan.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od goddess.of.black taj Ned Jun 25, 2017 7:22 pm

[quote="FiMol"]Reci mu da zaobidje Srbiju ako je bas zeljan profi hokeja. Ne znam sto se ne ponudi nekoj MOL ekipi, siguran sam da bi ga uzeli. Verovatno ni ne znaju da je slobodan.[/quote]

Bas jutros smo se culi, na kraju rece da ne veruje da ce ove sezone igrati u Srbiji, tj. u Zvezdi, obzirom da tim nece biti u MOL-u. Napomenula sam mu za MHL, medjutim, kaze, jos nista ne zna konkretno. 

Ali, po ovome sto kaze, mislim da si na tragu, ipak bi on u neki tim koji ce u MOL.  Smile
goddess.of.black
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Ned Jun 25, 2017 9:17 pm

goddess.of.black ::
FiMol ::Reci mu da zaobidje Srbiju ako je bas zeljan profi hokeja. Ne znam sto se ne ponudi nekoj MOL ekipi, siguran sam da bi ga uzeli. Verovatno ni ne znaju da je slobodan.

Bas jutros smo se culi, na kraju rece da ne veruje da ce ove sezone igrati u Srbiji, tj. u Zvezdi, obzirom da tim nece biti u MOL-u. Napomenula sam mu za MHL, medjutim, kaze, jos nista ne zna konkretno. 

Ali, po ovome sto kaze, mislim da si na tragu, ipak bi on u neki tim koji ce u MOL.  Smile

Ma kakva MHL liga...to je buranija za njegov kvalitet. On minimum mora da igra u MOL ligi, ali mu reci da pozuri sa trazenjem kluba u MOL ligi jer vec svi klubovi su pri kraju sa trazenjem pojacanja. Dovoljno mu je samo da posalje mejlove svim klubovima, ja iskreno verujem da nema tima u MOL ligi koji ga ne bi rado video u svojim redovima. Sve ekipe su ga dobro zapamtile, jedan od brzih igraca lige i odlican golgeter. Biti u prvih 10 igraca lige a igrati u najslabijem timu nije bas lako. 

Evo cak i preko ovoga sajta moze da nadje angazman u MOL ligi...a i u ostalim ligama...
http://jobs.eliteprospects.com/
Samo neka on posalje mejlove ekipama....lako ce naci angazman u MOL ligi a verujem da ima i svog menadzera

Evo jedan primer, traze centra u MOL ekipi.
http://jobs.eliteprospects.com/JobPosting/169
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od goddess.of.black taj Ned Jun 25, 2017 11:25 pm

[quote="TUTI FRUTI"][quote="goddess.of.black"][quote="FiMol"]Reci mu da zaobidje Srbiju ako je bas zeljan profi hokeja. Ne znam sto se ne ponudi nekoj MOL ekipi, siguran sam da bi ga uzeli. Verovatno ni ne znaju da je slobodan.[/quote]

Ali, po ovome sto kaze, mislim da si na tragu, ipak bi on u neki tim koji ce u MOL.  Smile[/quote]

Ma kakva MHL liga...to je buranija za njegov kvalitet. On minimum mora da igra u MOL ligi, ali mu reci da pozuri sa trazenjem kluba u MOL ligi jer vec svi klubovi su pri kraju sa trazenjem pojacanja. Dovoljno mu je samo da posalje mejlove svim klubovima, ja iskreno verujem da nema tima u MOL ligi koji ga ne bi rado video u svojim redovima. Sve ekipe su ga dobro zapamtile, jedan od brzih igraca lige i odlican golgeter. Biti u prvih 10 igraca lige a igrati u najslabijem timu nije bas lako. 

Evo cak i preko ovoga sajta moze da nadje angazman u MOL ligi...a i u ostalim ligama...
http://jobs.eliteprospects.com/
Samo neka on posalje mejlove ekipama....lako ce naci angazman u MOL ligi a verujem da ima i svog menadzera

Evo jedan primer, traze centra u MOL ekipi.
http://jobs.eliteprospects.com/JobPosting/169[/quote]

Poslah mu ovo, radosti sto je toliko cenjen!   Seljak

Ima, kaze, vec nekoliko ponuda, ukljucujuci i MOL, samo se jos nije odlucio, vaga i dalje gde ce. Pa javlja, ako vas zanima. Naocare za sunce
goddess.of.black
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pon Jun 26, 2017 2:55 pm

Naravno da nas interesuje. Obavezno javi gde nastavlja karijeru.
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Jul 14, 2017 10:26 am

Raspored utakmica za IHL ligu poznat. Ako ja dobro kontam ovde i vidim KHL Medvescak ovde igra sa nama? Ili je to team 2 ?
http://hokej.si/file/2017/07/2017-18_IHL-razpored-tekem.pdf
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pet Jul 14, 2017 11:51 am

Najvjerovatnije. Šteta samo što nema još Jesenica i Olimpije ili barem još neka 2 jača kluba.
dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 49
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pet Jul 14, 2017 8:49 pm

Naravno da j Medveščak 2 u pitanju. Medveščak 1, Jesenice i Olimpija su za nas neki drugi svemir i ne možemo da stanemo u istu rečenicu a kamoli u istu ligu.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Forsberg taj Ned Jul 16, 2017 2:53 pm

Hoce li biti leda za prvu utakmicu Zvezde  Laughing
Forsberg
AHL
AHL