SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Strana 18 od 20 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne taj Pon Okt 02, 2017 1:57 pm

dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 49
Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pon Okt 02, 2017 4:54 pm

Zvezdi cestitam na prolasku u 2.kolo.  OK

Sada nakon malo realnijeg sagledanja svega ovo je ipak uspeh sto se naseg hokeja tice. Mozda smo svi, najvise ja, ocekivali potpunu dominaciju na turniru ALI ovaj roster Zvezde sa 4 stranca i gomilom ex juniora (plus 3-4 jos uvek juniora) tesko se nosio Turcima, Bugarima i Islandjanima. 

Realnost je da su i Turci i Bugari imali gomilu stranaca, Bugari cak 10 i to najvise Rusa pa Slovaka. Svi su oni iz ozbiljnih junior pa i senior liga brusili svoje hokejasko umece da bi eto sada za pare zaigrali ove ekipe. Vidljivo je da su bili dominantni u svojim udarnim linijama pa je utoliko nasem timu ovo bio veliki izazov. 

Koje su to nasi igraci igrali junior lige: MHL?, Slovacka? 
Nasi su srecni kad skupe pare za Madjarsku i tamo su dok se skoluju pa onda putuj kuci. Niko ih ne treba u jacim hokej drzavama. Upitna je njihova vrednost na trzistu jer smo videli na sta to lici u Belorusiji. 

Krivoshlik se upravo oslonio na ovu generaciju i ona je sada jedina koja igra "profi" u Srbiji. Vojvodina je vise rekreativna grupa sa par stranaca kao ispomoc. Mi imamo samo ovih 15-20tak momaka. Na treneru je da radi i uigrava linije a vidljivo je da smo spori, netacni u pasovima i mnogo pokusavamo individualnim akcijama da resavamo stvari. Jednostavno sa ozbiljnijim timovovima to ne pali. 

Mi trebamo jos 1 trenaznu halu za Beograd da radi kao Pionir. Mi trebamo redovnu ligu za razvoj juniora. Mi trebamo i sponzore. 

Slovenacka liga za sada je pokazala koliko je neorganizovana, tako reci amaterska. 

Za sledeci krug mi trebamo bar 2 dobra stranca ako zelimo da pokazemo bolje izdanje. Meni su nasi stranci OK ali ne treba od njih traziti da solo akcijama resavaju sve, to nije moguce. Krivoshlik ih je rasporedio po linijama sa domacim igracima a po meni treba da ih upari zajedno npr Buchkin i Ilya da igraju istu liniju. Leonov je dobar i njegova misija u 3 paru je da pomogne klincu sa njim. 

Bice ovo dobro tek je pocetak sezone  Da
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Okt 05, 2017 3:12 pm

Dolaze li prvi tim Bleda sa u18 i u14 na utakmicu u Beograd? 
Ostalo je jos 2 nedelje do II kola Kontinentala pa bi bilo dobro imati koju utakmicu pre toga.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Okt 05, 2017 5:18 pm

čekam odgovor iz kluba.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Okt 05, 2017 9:23 pm

E ovo je vec previse!
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 23
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Okt 05, 2017 10:09 pm

Very Happy
Hororelf ::E ovo je vec previse!

Moze im se eto sta  Ljut 
Trebalo bi i Zvezda da razmisli malo o ovome pa da predlozi odigravanje 2 utakmice u Sloveniji, recimo subota i nedelja. Pa kad se vec ne postuje raspored daj da se i nasi manje pate, a i ustedelo bi se i para i vremena. 

Steta za ovo, treba nam 3 utakmice pre Kontinentala kao priprema, ali sa bar malo jacim timovima nego Maribor i Vojvodina. U avgustu je odigrano 6-7 u Belorusiji a sad kad je sezona nemozes da nahvatas nista.  Embarassed 

Ima li najava da dolazi neki KHL kalibar kao pojacanje ili ostajemo sa onim sto raspolazemo.  Rolling Eyes
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pet Okt 06, 2017 6:20 pm

Oformiće se Red Team. Neki juniori igraće za njega, a koji su bili pri prvom timu. Večeras bi trebao da dobijem odgovore na neka pitanja za koja ste i vi zainteresovani.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sub Okt 07, 2017 3:25 pm

Izasle su entry liste za Kontinental 2. krug 
http://continental-cup2018-groupc.iihf.hockey/en/teams/ 

Pronasao sam da je Kostikov otisao u Donbas Donjeck UKR liga. 
Oni ce igrati u B grupi sa timovima iz Let, Est i Pol. 

Dosta stranih igraca u oba MOL tima, a Spanci imaju 3. 

Zvezdi ostaje da se uigrava sa Mladost, pa Zagreb i Slavija Ljubljana ako se pojave u Beogradu.  Mad
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Okt 07, 2017 4:08 pm

ja i dalje očekujem da mi odgovore na neka pitanja koja se tiču i Bleda i Kontinental Kupa. U međuvremenu U12 i U16 izgubile od Kranja http://www.czbgtv.com/2017/10/07/porazi-zvezde-od-triglava-u12-i-u16/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Okt 07, 2017 7:38 pm

dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Okt 08, 2017 4:59 pm

dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Ned Okt 08, 2017 6:02 pm

dacha od bosne ::jakovljević o Bledu, Red timu i Kontinental Kupu http://www.czbgtv.com/2017/10/08/jakovljevic-o-bledu-read-timu-i-kontinental-kupu/
OK Postovanje

Resavajte vlasnistvo Beostar hale i kupite je za potrebe hokej kluba Crvena Zvezda. Sad dok je vreme treba to da se izvura (mislim na politicku situaciju). Ujedno, sa takvom infrastukturom resavate led za celu godinu u slucaju da se dobije i dozvola za krovno pokrivanje te hale. Moze onda ceo grad Bled da se ugosti sa sve izletom u Kucu cveća. 

Oslanjati se na Pionir na dugorocno je bacanje para i za klub, i za roditelje i za buduce hokejase. 
Seoske ekipe po Slovackoj Rumuniji i Madjarskoj imaju bolje uslove nego Beograd.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Okt 08, 2017 8:53 pm

Jakovljevic : "španski Txuri iz San Sebastijana mogu da kažen da je najbolji i najozbiljniji španski klub koji jako puno ulaže u hokej. Našu šansu objektivno vidim upravo protiv njih, jer je to otprilike neki naš trenutni nivo. U svakom slučaju, vodićemo računa da odemo što spremniji. 

Cak i Jakovljevic zna da je nas nivo ispod nivoa MOL ligasa i sa, sada pojacanijom ekipom nego sto je bio HK Beograd.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pon Okt 09, 2017 3:43 pm

Hororelf ::Jakovljevic : "španski Txuri iz San Sebastijana mogu da kažen da je najbolji i najozbiljniji španski klub koji jako puno ulaže u hokej. Našu šansu objektivno vidim upravo protiv njih, jer je to otprilike neki naš trenutni nivo. U svakom slučaju, vodićemo računa da odemo što spremniji. 

Cak i Jakovljevic zna da je nas nivo ispod nivoa MOL ligasa i sa, sada pojacanijom ekipom nego sto je bio HK Beograd.
Ceskam bradu
Beograd je u sastavu imao malo vise igraca sa strane: golman Trifonov, - bekovi Albers, Arvay, Crnogorac, - napad Saliji, Turkot i Despotovic; dok Zvezda trenutno na beku Leonov, i u napadu Sefic, Buchkin i Olonov.

Mislim i na prvu loptu je vidljivo da je sastav Zvezde ne samo slabiji nego i mnogo jeftiniji. Iskustvo nasih igraca igranja 1 sezone u MOL ne mogu da uracunam kao toliku prevagu. Da su odigrali bar 3 sezone e onda bi to bilo nesto drugo.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Uto Okt 10, 2017 9:42 am

dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Okt 11, 2017 2:50 pm

Nema komentara na intervju sa Čabom? Nije valjda da vam se ne sviđa Very Happy
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Okt 11, 2017 8:32 pm

Tek sad uhvatio vremena  da procitam. Sta reci, covek sa tezinom cita ovakav intervju i sve ostale o vremenu kada se nekad jako voleo i pratio hokej na ledu. Ko je igrao, ostaje mu da se seca, prica i pamti lepe uspomene. Ponekad se zapitam: "Ama zasto sam rodjen te 1993 godine? Zasto nije malo ranije?" Za hokej u Srbiji je sve objasnio u dve recenice na kraju.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Okt 12, 2017 9:44 am

Razbili smo Zagreb...neka, neka...ide to polako Smile http://www.czbgtv.com/2017/10/12/zvezdina-rapsodija-u-zagrebu/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Čet Okt 12, 2017 10:20 am

Toliko si nas navikao na odlične intervjuje pa više i ne reagujemo Smile
Čaba se pokazao kao čovek intelektualac. Svakako je bio jedan od najistaknutijih članova te sjajne zvezdine generacije.

Što se tiče pobeda nad Mladošću i Zagrebom - šta reći. Gledao sam Mladost u Beogradu, ekipa koja dođe na utakmicu sa 2 postave se ne može računati za ozbiljnu ekipu. U celoj toj ligi jedine ozbiljnije ekipe uz Zvezdu su Triglav i Celje. Ovo sve ostalo mora da se dobija, da se beleže bodovi bez velike pompe.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pet Okt 13, 2017 11:31 pm

Nemam reci osim da je ovo vec velika sramota.
Bled boli ona star a izgleda i Slavija iz Ljubljane videla da to sve prolazi pa sada i njih zabole.
Ova opravdanja bolesni ili nemate 6 hala kao mi u Dezeli pa nemate uslove ne priznajem.
Nije hokejaski tim sastavljen od 5 igraca vec 20 i kusur, ali glupo je ovo i komentarisati.

Pitanje za rukovodstvo kluba:
1. Kako ce reagovati na ovakva ocigledno namerno otkazivanja?
2. Kako zamisljaju da podignu nivo igre ako im protivnici otkazuju utakmice?
3. Hoce li imati bar jednu proveru pred put, i da li razmisljaju da otputuju u Soveniju i pomognu da se utakmice odigravaju?

Dacho, necu da te hvalim za intervjue jer je svaki kao sto sam ti rekao za "koricenje". Imas samo veliko BRAVO Thumbs up Bravo Postovanje
Cekamo sledeci intervju Smile
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Okt 14, 2017 7:25 am

Vidjeću da pitam ove iz kluba oko ovih pitanja, mada mi je potvrđeno da će dolaziti...evo vidiš, maldi Jesenice, Maribor su dolazili i dolaze...ne znam za seniore...nadam se da će i to doći na svoje mjesto.

Sljedeći intervju je ili Nenad Ilić (najvjerovatnije) ili Sale Janković.

Uradićemo i jedan (najvjerovatnij) video intervju sa Raletom Šemsedinovićem, inače velikim Ciganinom koji je iveliki dio karijere grao za Partizan i u trener je istog u mlađim kategorijama.
Ali čovjek je enciklopedija i čuo sam se s njim. Veliki je Zvezdaš, ali eto...život ga navukao na drugu stranu. Biće to jedan jako zanimljiv intervju.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 20 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći