SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Strana 16 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne taj Pon Sep 25, 2017 5:20 pm

A evo još jedne sjajne vijesti za nas koji nismo blizu Beograda http://www.czbgtv.com/2017/09/25/kontinental-kup-i-zvezda-na-arena-sportu/
dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 49
Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Sep 25, 2017 6:50 pm

Koliko je karta za Kup? Prosle godine msm da se placala zbog Partizana, a sada j2 mozda dz ulaz?
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 23
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pon Sep 25, 2017 6:56 pm

To ne znam...vidjeću sa ljudima u klubu...mada moguće da će biti dž
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pon Sep 25, 2017 8:11 pm

Hororelf ::Koliko je karta za Kup? Prosle godine msm da se placala zbog Partizana, a sada j2 mozda dz ulaz?

Osamdeset dolara. Laughing
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 44
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Uto Sep 26, 2017 11:09 am

dacha od bosne ::Osnovni Milovanovićev problem je što se na jedan određeni način, po meni veoma direktno, svrstao na jednu stranu - protiv Zvezde. Projekat HK Beograd je trebao da bude van klupskih okvira tj. domaćeg takmičenja. Milovanović je tu pogrješio i stvorio sebi na određeni način neprijatelje sa crveno-bele strane. A sve je moglo da bude drugačije.

Yorick ::@dacha od bosne

Upravo to. Chipsy je sa pozicije predsednika Saveza igrao finale 2016, tokom kojeg se insistiralo da je Zvezda chedo nove politicke garniture (tacno), a Partizan Pepeljuga u ritama (netacno, licemerno) i tako direktno stvarao animozitet izmedju dva kluba, tabora, ma sta on pricao.

Projekat HK Beograd je svesrdno podrzan od strane Zvezde samo na samom pocetku prosle godine pod obrazlozenjem da je bolje za njihove seniore da treniraju i eventualno igraju MOL za Beograd, jer to i Zvezdi koristi. Ubrzo je napravljena na brzinu i seniorska ekipa Zvezde i tad je vec moglo da se nasluti da se nekome projekat HKB ne svidja. Vrv tim istim ljudima iz Zvezde.
Chipsy nije na vreme shvatio da nema monopol nad igracima iz Srbije koji lako menjaju strane, kako im u daton trenutku odgovara, jer u razrusenom sistemu ne postoji privrzenost ni ideji ni klubu, vec licnim interesima.
Nazalost, sa 2 (nominalno) kluba i 20ak aktivnih igraca buducnost hokeja ne zavisi od tih igraca, vec potrebe Saveza i klubova da sire bazu. Od toga nema nazalost nista.
Hokej ce opstati, to da, dokle god nekoliko ljudi u njemu zaradjuje neki dinar za zivot ili projektuje svoje licne ambicije na njega, ali sa ogranicenim shvatanjem situacije i potpunim odsustvom saradnje medju tih par ljudi koji ga kroje, od razvoja tog sporta kod nas nema nista.

Već dugo ne pišem na forumu, ali svratim ponekad  (jer ovo je jedino mesto gde možeš da dobiješ bilo kakvu informaciju o hokeju). ne bih li saznao kada se daje 40 dana našem hokeju.

Ono što bih hteo da Vama dvojici poručim je "lako je tuđim k.... gloginje mlatiti". 
Optuživati Milovanovića kao krivca za umiranje hokeja je licemerno. Postavio bih Vam nekoliko pitanja. Da li znate koliko košta jedna sezona nastupa u MOL ligi? Da li znate koliko je u procentima od te sume iz svog džepa platio Milovanović? Da li znate kako se u svetu obezbeđuje novac za funkcionisanje kluba? Da li je Milovanović za projekat HK Beograd imao podršku navijača dva najveća kluba? To su ona najvažnija pitanja.
Bilo bi glupo da Vam postavim pitanje, a da i sam ne odgovorim. Jedna sezona u MOL ligi nije ispod 300.000 evra. Budžet za sezonu Milovanović je obezbedio ok 80% od SVOJIH para i para svog partnera Jovanovića, dakle iz SVOJIH džepova. Budžet se obezbeđuje od sponzora, TV prava, prodaje karata i prodaje igrača. Sponzori u ovom slučaju su PRIVATNE firme, (nigde toliko državnih firmi?). TV prava, koliko je utakmica HK Beograda prenošeno? Jedna, prva. Prodaja karata, koliko nas je bilo u Pioniru? 100, 200. Koliko je igrača prodato? 0! Projekat HK Beograd je dočekan na nož i navijača Partizana i Zvezde. Prvi su ga napadali da je to Vučićevo maslo kako bi uništio Partizan, drugi kako Milovanović hoće da uništi Zvezdu. 

Još je jedno pitanje za Vas dvojicu. Pametni ste ljudi, mladi, imućni zaradili ste dosta para u životu, imate želju da nekom pomognete. Uložite ogromnu količinu para, tražite od države da vam nekako pomogne (u vidu sponzora, TV) jer radite nešto što od čega će i ona kasnije imati koristi. Od navijača tražite podršku (dolazak na utakmice). Od države (političara) i navijača dobijete "onu stvar". Državnih sponzora 0, državnih TV koje prenose 0, publike 0, podršku navijača 0. Da li bi Vas dvojica i dalje nastavili da sipate pare iz svog džepa? Ja, NE!!!

Hokej u Srbiji nažalost nikad neće umreti, uvek će biti na aparatima. Uvek će biti mlađe kategorije dok god roditelji budu spremni da finansiraju treninge svoje dece. Uvek će biti neki "privatnik" koji će preko svojih veza uspeti da obezbedi neku crkavicu DRŽAVNIH sponzora (Telekom, EPS) da stavi u svoj džep i napravi ekipu da igra neku rekreativno-penzionersku ligu. 

Postavio bih još jedno pitanje. Kako to da će prvi put u istoriji srpskog hokeja utakmice Kontinenta kupa (tri utakmice) biti prenošene na TV? Kako je to Kontinental kup isplatljiviji za prenos od MOL lige. Zanimljivo je da je TV koja prenosi utakmice u većinskom vlasništvu DRŽAVE, a manjinskom "PREDSEDNIKA" HK Crvene Zvezde. Da li dotičnog nisu zanimale utakmice MOL lige? Gde DRŽAVNI EPS vidi interes sponzorstva u rekreativno-penzionerskoj ligi, a ne vidi u MOL ligi?  Lako je tuđim k..... gloginje maltiti!!!
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Uto Sep 26, 2017 11:42 am

Evo, da ti odgovorim na neka pitanja ili na sva (ali većinom uopšteno). Kao prvo, ja nisam optužio Milovanovića za propast hokeja nego projekta HK beograd. Vrlo jasno sam naveo gdje je bio problem i zbog čega je kasnije došlo do raspada sistema. Npr. na navijače ne treba uopšte gledati jer njih jedva da ima. Ali, naš portal je i te kako na početku promovisao priču o HK Beograd. Ako ne znaš, idi pa prelistaj da smo imali sijaset tekstova oko toga i ljudi iz Zvezde koji su davali izjave su stali iza tog projekta. Što je pukao? Pa puklo je jer Milovanović i Đaković nisu imali isti pogled na igrače pozajmljene iz Zvezde i što je to uticalo ko će biti državni prvak.
Pitaš se za prenose Kontinental Kupa. Arena je valjda, koliko znam, jedan od sponzora Zvezde i sa te strane ima interesa da prenosi utakmice. Što niko nije prenosio MOL? Pa pitaj ih. Vjerovatno neke stvari sa TV pravima nisu bile odrađene kako treba.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Uto Sep 26, 2017 4:32 pm

@stele
Promasio si ceo fudbal.

Niko Chipsija ne optuzuje za unistavanje hokeja, niko nema tapiju na taj svecani cin.
Ono na sta se ovde ukazuje je:
-stvaranje histericnih odnosa izmedju dva kluba u finalu 2016, gde on ucestvuje kao predsednik
-pravljenje projekta HKB sa tom istom Zvezdom koja je do juce bila anatemisana
-svadja oko igraca
-gasenje HKB
-propadanje HK Partizan

To su cinjenice.

Kao i ovo sto si ti naveo, sto niko i ne spori i taj projekat jeste bio podrzan od strane ljubitelja hokeja.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Uto Sep 26, 2017 5:44 pm

Karte za Kontinental Kup će se morati štampati, ali se još ne zna da li će se dijeliti ili plaćati. Pišem na sajt čim dobijem info.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Sep 28, 2017 9:39 am

Vecinu posla odradili stranci ili pojacanja. Ali dobro polako, mali Djumic asistencija iBrkusanin, Vucurevic i Kerezovic su odlicno odigrali.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Sep 28, 2017 9:44 am

Sta bi sa kartama za Int Cup Dacho?
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Sep 28, 2017 11:45 am

Još mi ne javljaju...jučer sam se čuo i sa Đakovićem, trebao mi dati neke izjave ali se ne javlja.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Sep 28, 2017 1:01 pm

dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Sep 28, 2017 1:52 pm

dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Čet Sep 28, 2017 6:00 pm

Ja u petak ne mogu, al u subotu cu videti da dodjem. Karte su simbolicne.
Che
Moderator
Moderator

Godine : 26
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Sep 28, 2017 6:17 pm

Vidimo se sutra u petak i u nedelju  Thumbs up.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Sep 28, 2017 9:32 pm

dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Sep 29, 2017 12:30 am

Atmosfera pred sutrasnji mec. Koliko sam primetio ni IHL reklame nema. Ni na ledu ni ovako.

Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pet Sep 29, 2017 6:24 am

Evo i Goran Đaković govorio za naš portal Smile http://www.czbgtv.com/2017/09/29/goran-dakovic-pred-kontinental-kup-ponovo-smo-na-mapi-iihf-a-podrzite-nas/

Reklama IHL-a nema jer mora sve biti podređeno Kontinental Kupu (valjda), a tu nema mjesta za IHL reklame.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Sep 29, 2017 11:01 am

Opa  ovo izgleda lepo Very Happy

Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Sep 29, 2017 7:46 pm

Da li je iko trenutno u Pioniru?  Sam sam ovde u sredini.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragonflorida taj Pet Sep 29, 2017 8:18 pm

Sefic het trik,dobri smo
dragonflorida
Junior
Junior

Panthers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hanson44 taj Pet Sep 29, 2017 8:35 pm

vidi se odsustvo velike 11-ice na ledu!VASKE VRATI SE
hanson44
Junior
Junior

Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Sep 29, 2017 8:44 pm

Uzmem fon da snimim, snimim gol Islandjana....
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pet Sep 29, 2017 9:01 pm

Rista Ris ::Inače, ne znam da li neko od vas koristi neki antivirus softver ali meni svaki put kaspersky podivlja kada dođem na ovaj forum i pronađe milion malicioznih linkova i skripti.
Pazi, ja sam ove zalbe dobijao vec dva tri puta od razlicitih clanova, medjutim ja nikad ni sa jednog uredjaja da sam pristupio nisam imao nikakav problem. Mellow

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći