MOL liga

Strana 26 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: MOL liga

Počalji od dacha od bosne taj Uto Maj 16, 2017 8:51 am

@Tutu fruti: Posljednjim pasusom dao si odgovor na sve. Nije problem u postojanju Zvezde i Partizana, niti rivalstva, jer toga imaš svugdje u svijetu. To nije produkt komunista, nego prirodna stvar za svaku državu. Problem je nastao u ovom što si naveo u posljednjem dijelu upisa. Da je samo bilo fleksibilnosti i da se ispoštovalo da su Zvezdini i Partizanovi igrači samo pozajmljeni, HK Beograd bi postojao i ove godine. Ko je kriv? Pa oni koji vode Savez i HK Beograd. Prije svega Milovanović.
dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 49
Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Uto Maj 16, 2017 10:27 pm

dacha od bosne ::Neka bude jak Partizan, nemam ja problema sa tim. Ne mora ni titula na tacni da dođe, ali... Prošle sezone (mislim na ovu završenu) najviše je tripila Zvezda. Koliko naših, a koliko Partizanovih igrača je igralo za HK Beograd? To što Ćipsi i kompanija nisu mogli da sjede na dvije stolice (Beograd i Partizan) dovelo je do urušavanja Partizana. E sad, postavlja se pitanje, ko će platiti sve te igrače i odlakle pare. Zašto ovo pišem? Pa iz prostog razloga kako se kuka da love nema, a ako tu i dalje budu Saliji, Trifonov, Komazec i još neki gore pomenuti (uz strance) to će samo pokazati (kao i u fudbalu i košarci) da je i Partizan na državnoj sisi. A onda nek okače mačku o rep priče nemamo novce, nismo državni projekat i sl.
Po meni domaća liga mora da se proširi na više od 4 kluba...barem 6 ili 8. Inače, imaćemo samo Zvezdu i Partizan i to onda više nije interesantno, bez oobzira na SLO ili MOL ligu.

O kojim državnim sisama pričaš? Pa kome je sponzor Telekom. Prošle sezone na dresovima ste nosili reklamu Telekom, a Partizan Big Pizza. Ko je tu državna firma? Ove godine takođe Zvezda Telekom, a HK Beograd sve privatne firme od kojih su samo dve povezane sa ljudima iz Zvezde, a ostale drže partizanovci. Partizan je pre par godina postao amaterski klub upravo zbog tih državnih "sisa" koje nisu htele da stave led u Pionir zato što je Zvezda dugovala pare, a od Milovanovića su tražili da isplati i Zvezdine dugove. Odakle pare Zvezdi da plaća sve ove igrače koji su potpisani? Ko će platiti 5 stranaca i 15 domaćih igrača? Ko će Zvezdi da bude na dresovima? Hoćete li možda zahvaliti Milovanoviću što vam je godinu dana školovao igrače za svoje pare, što oni danas nisu isti igrači koji su u septembru počeli da igraju MOL ligu.

Priča se ove što Milovanović nije pustio Zvezdi titulu. Evo ja vam priznajem titulu, ako vam je toliko stalo. Da pričamo o tituli u SLO ligi ili MOL, pa da i razumem, ali o tituli u domaćoj hokejaškoj ligi!?. Eno nama je Đura u fudbalu doneo titula koliko hoćeš. Meni ni jedna od tih titula ne treba. Nosite ih kući zajedno sa Đurom i za ovu me zabole, dok je na čelu bagra. Mene titula ne može da zavara. Ovamo titula a klub u rasulu. minus 20 milki. Izađeš u Evropu, a tamo te kanta Zaglebje, Kairat. Ma super! Evropa je merilo rezultata

Za FK i KK si u pravu, ali za HK nisi, HK Partizan je u poslednjih X godina "privatan klub" koji finansiraju Milovanovići, da li će tako bi i sledeće godine i da li će HK Partizan postojati videćemo
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Uto Maj 16, 2017 10:40 pm

Prije svega, imam isti stav oko titula kao i ti, ali sam napomenuo da je situacija mogla biti korektnija i da bi zbog te korektnosti opstao Beograd. Ok, mene Zvezda interesuje više od svega, i to je tako čitav život.
E sad, imao sam prilike da popričam sa nekim osobama oko love koju Partizan dobija. Naravno, istina je da nije direktno na državnoj sisi (što se hokeja tiče), ali je tu bilo određenih dilova sa političarima kako bi se porodici Milovanović slila lova koju su oni ulagali u Partizan. Ništa nezakonito (barem sa površnog pogleda...ne zalazim da li je sve rađeno po zakonu ili ne...to me trenutno ne interesuje).
Zvezda ima Đakovića koji ima lovu (barem kako sam ja čuo) i vjerovatno je odlučio da sada uradi nešto i na seniorskom nivou. Da li je i on u dilovima sa ljudima sa vlasti? Ne mogu da tvrdim, ali gotovo sigurno da jeste...jer ko to danas nije, a da je u sportu?
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Sre Maj 17, 2017 1:51 am

dacha od bosne ::E sad, imao sam prilike da popričam sa nekim osobama oko love koju Partizan dobija. Naravno, istina je da nije direktno na državnoj sisi (što se hokeja tiče), ali je tu bilo određenih dilova sa političarima kako bi se porodici Milovanović slila lova koju su oni ulagali u Partizan. Ništa nezakonito (barem sa površnog pogleda...ne zalazim da li je sve rađeno po zakonu ili ne...to me trenutno ne interesuje).
Zvezda ima Đakovića koji ima lovu (barem kako sam ja čuo) i vjerovatno je odlučio da sada uradi nešto i na seniorskom nivou. Da li je i on u dilovima sa ljudima sa vlasti? Ne mogu da tvrdim, ali gotovo sigurno da jeste...jer ko to danas nije, a da je u sportu?

A te "osobe", nisu ti možda pričale o prodaji TV Arenasporta Telekomu Srbije? Vidim da si pozvan u klub, mogao bi neku informaciju da dobiješ iz prve ruke od Đakovića u vezi te prodaje Very Happy. Kad malo bolje razmislim i tu nema ništa što se kosi sa zakonom
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Maj 17, 2017 6:21 am

To nisam čuo...a i sumnjam da će Đaković to da kaže...možda ova osoba s kojom sam razgovarao i hoće...nije ona pričala samo o vama...pričala mi je i o našim lošim stranama. Ja sam svjestan toga da Zvezda (u bilo kom sportu nije apsolutno čista), ali stekenem jaku odbrambenu reakciju kada mi sa druge strane serviraju da se za komšije igra iz ljubavi, da su čisti, da nema lopovluka. Možda ti nisi takav, ali imam jako dobrih prijatelja, a da ne kažem koliko je onih koje ne znam, a koji tako razmišljaju.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Maj 17, 2017 11:31 pm

Beograd je ostao gotovo bez kompletnog igrackog kadra i to je ono sto je cinjenica. Sta i kako ce se nastaviti sa radom ostaje pitanje i zadatak za one koji su u Beograd ulozili najvise novaca. Meni bi bilo zao da se ugasi, i nekako se potajno nadam da je ipak i to moguce da ostane na sceni.

Partizan kao solucija za nastavak mi sada nikako ne ulazi u pricu jer sam Beograd bas zavoleo. No, sa druge strane i sam Milovanovic kaze da bi se pare lakse nasle kada bi se Partizan vratio u pricu. Opet, u Partizanu postoji neka baza igraca koja bi mogla da se "restartuje" i vrati u neku normalu, uz pomoc ovih sto su igrali u Beogradu.

Ukoliko se nastavi sa MOL ligom, u sta se nadam, trebalo bi ostaviti Beograd kao neku filijalu za talentovane klince od 15 - 20 godina koji bi za taj tim nastupali makar u Prvenstvu Srbije. Ono, kao pozajmica, kada ne nastupaju za maticne klubove.

Desovi, ako ih bude u prodaji treba poruciti celnicima kluba da ima nas zainteresovanih koji bi hteli da kupe dresove HK Beograd. Makar toliko mogu da nam ucine. AKo nista ovi sto su otisli u Zvezdu za bolje uslove mogli bi da oglase vrednost svojih dresova pa da nam omoguce kupovinu. Njima on nista ne znaci, plus bi imali dodatni prihod. E, a nama bi taj dres znacio.

Sad
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Maj 18, 2017 12:13 pm

FiMol ::Beograd je ostao gotovo bez kompletnog igrackog kadra i to je ono sto je cinjenica. Sta i kako ce se nastaviti sa radom ostaje pitanje i zadatak za one koji su u Beograd ulozili najvise novaca. Meni bi bilo zao da se ugasi, i nekako se potajno nadam da je ipak i to moguce da ostane na sceni.

Partizan kao solucija za nastavak mi sada nikako ne ulazi u pricu jer sam Beograd bas zavoleo. No, sa druge strane i sam Milovanovic kaze da bi se pare lakse nasle kada bi se Partizan vratio u pricu. Opet, u Partizanu postoji neka baza igraca koja bi mogla da se "restartuje" i vrati u neku normalu, uz pomoc ovih sto su igrali u Beogradu.

Ukoliko se nastavi sa MOL ligom, u sta se nadam, trebalo bi ostaviti Beograd kao neku filijalu za talentovane klince od 15 - 20 godina koji bi za taj tim nastupali makar u Prvenstvu Srbije. Ono, kao pozajmica, kada ne nastupaju za maticne klubove.

Desovi, ako ih bude u prodaji treba poruciti celnicima kluba da ima nas zainteresovanih koji bi hteli da kupe dresove HK Beograd. Makar toliko mogu da nam ucine. AKo nista ovi sto su otisli u Zvezdu za bolje uslove mogli bi da oglase vrednost svojih dresova pa da nam omoguce kupovinu. Njima on nista ne znaci, plus bi imali dodatni prihod. E, a nama bi taj dres znacio.

Sad

Iskreno i meni se HK Beograd usadio u srce, bilo je verne publike koja je dolazila da gleda , nije poenta u startu prikupiti sto vise gledalaca , sto jeste dobra stvar ,ali ne toliko moguca u nasoj drzavi , vec stvoriti istoriju kroz par godina koja bi okupila sve vise i vise publike. Nakon nekoliko godina siguran sam da bi beogradjani dolazili da gledaju svoj maticni gratski klub bez da je to Partizan ili Zvezda. Ovako Partizan ako preuzme ulogu bice vise publike ,ali nece biti mnogo drugacije. I sami znamo da ce vremenom publika da se smanji na isti broj sve dok nas tim slucajno ne udje u plej of doigravanje ili slicno pa ce hala opet da se ispuni. Ovde je poenta sagraditi istoriju i autoritet u Srbiji jednog kluba koji bi nas pretstavljao u MOL ligi, svakako nije rec o tome da se samo navijaci pokupe odjednom. Beograd jos nije grad koji je spreman da zavoli ovaj sport ,ali uz uzajamni trud svih ljudi u savezu i nekih ljudi sa strane istorija moze da se izgradi ,a navijaca ce biti. Iskreno ne mogu prezaliti ako se HK Beograd ugasi. Uostalom odlicna ideja koju si spomenuo za filijalu igraca barem, pa eto npr i jos jednog kluba vise u nasoj ligi i eto jos malo prosirenja broja timova u domacem prvenstvu. Ovde je poenta da se sto vise isforsira HK Beograd , sto vise izreklamira, sto vise izbaci na sprotskim ekranima i reklamama za Balans jogurt, Plazmu itd. E onda ce se zanimati cak i oni koji nikada nisu ,jer ako napravis dobar plan i sto je najvaznije dobru reklamu onda si uradio posao. Nasi iz Saveza su lepo to krenuli ,ali niko izgleda nije bio dovoljno iskusan da to istera do kraja. Uostalom mogli su da se ugledaju na neke strane klubove kako to funkcionise ili cak neke druge sportove koji su uspeli na jeda nacin da privuku paznju ljudi i sada su pune dvorane.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 23
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Čet Maj 18, 2017 2:12 pm

Jeste da su se trudili u marketinškom smislu u HK Beograd išli su koracima kojima je išao KHL Medveščak u Ebelu i KHL sa tim "family friendly" akcijama 
Međutim razlika je u tome što su u Savezu i HK Beogradu odlučili da igraju sa domaćim igračim radi boljitka reprezentacije i verovatno nedostatka love a u KHL Medveščaku je napravljen profesionalni tim bez domaćih igrača.
Sad HKB više nema igrača domaćih a lova je kod Milovanovića tako da ćao HKB.
Breznjev
3rd liner
3rd liner

Godine : 44
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Maj 18, 2017 2:34 pm

Realno ako je tako onda nisu morali ni pokusavati , niti lagati nas narod oko boljitka za Reprezentaciju. Svi smo bili prisutni i pre i za vreme formiranja HK Beograda i izgleda imali previse ocekivanja. Ako Milovanovic prebaci sve na Partizan, to ce biti jos jedna sezona u MOL-u , eventualno dve i kraj price. Nema izgleda nista od boljitka za nas hokej... Kad pogledas pa bolje da debelo odvoje za dobrog stranca da sprema Reprezentaciju nego da gube pare na projekte i da od njih nema nista, mada znamo svi da to nije tako dobro. Sta je onda po vama ovde sansa da se hokej u Srbiji podigne na visi nivo ??? Ima li neko adekvatno resenje na osnovu novonastale situacije.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Maj 18, 2017 2:46 pm

Nema. Zvezda ce sada napraviti dobar tim, igrati SLO ligu (mada su mogli i bez stranaca sledece sezone), imace kontinuitet, a sta ce Partizan? Meni best-case scenario za njih jeste da na krilima HK Beograd odigraju jos jednu sezonu MOL i to je to. Previse su arogantno usli u pokusaj preveslavanja Zvezde, ako im je plan bii da Beograd samp iskoriste za pripremu terena da Partizan igra MOL. Glavna greska im je sto su pogorsali odnose sa Zvezdom, sa igracima i sto je za njih buducnost bas mracna.

Ako ostane samo Zvezda kao klub sa jasnom strategijom razvoja, kako to da pomogne hokeju ao ce svi igraci otici tamo? Na duze staze, to je samoubistvo za hokej.

Priznajem da ne znam koliko su iskrene namere novog rukovodstva Saveza bile na pocetku HKB projekta (Partizan su ove godine razbucali do temelja), ali im je niz poteza poprilicno diletantski i deluje kao da otreznjenje dolazi ubrzo.

A za hokej ne brini, dokle god nekolicina ljudi iz njega izvlaci kakvu-takvu finansijsko-turisticko-egoisticku korist, taj se sport nece ugasiti u nas. Al mu nece ni biti bolje.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Maj 18, 2017 2:50 pm

Ne znam kako vam nije jasno da je prica oko MOL lige gotova. Nema vise HK Beograda a Partizan jednostavno i da hoce ne moze da sakupi i zameni ovih desetak domacih igraca koji su presli u Zvezdu. Cak ni oni nisu bili level za MOL ligu ali bi posle par godina stekli kvalitet, a gde sada naci novih desetak domacih igraca koji ce zameniti ove koji su otisli.
Nemojmo se zavaravati, projekat MOL lige a samim tim i napredak Srpskog hokeja je zavrsen.
Ne zameram nista Zvezdi, uspeli su da privole domace igrace da predju kod njih i ne treba ih niko kritikovati za to. Osnovno je pitanje zasto HK Beograd nije zadrzao sve te igrace? Igraci verovatno nisu imali opciju za opstanak u HK Beogradu, jer koji normalan igrac bi napustio jaku ligu i presao u amatersku ligu bez mogucnosti za napredak? Ako je u pitanju malo veca lova, pa verujem da 90 posto igraca bi ostalo za manju lovu u jacoj ligi ali eto mozda nisam u pravu. Nesto tu nije stimalo od pocetka, sasvim je moguce da su stvarno igrali za kikiriki u HK Beogradu pa je Zvezda ipak ponudila malo ozbiljniju lovu pa je izbor bio lak ili nesto trece. Stvarno bi voleo da znam pravi razlog raspada HK Beograda sem eventualni nedostatak para.

Jedina zamerka moja koju upucujem Zvezdi je ta sto se opredelila za ligu koja je slaba i koja nema buducnost. Po meni, trebaju ici ka Madjarima a da se ostave Slovenaca.
Po meni je jedina sansa bila da zajedno Zvezda i Partizan udju u projekat MOL lige ali eto nije se dalo. Neka svako ide svojim putem pa dokle stigne.

Poslednji izmenio TUTI FRUTI dana Čet Maj 18, 2017 2:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Maj 18, 2017 2:55 pm

U istom tekstu si dao i pitanje i odgovor. Obrnutim redom.

Domaci igraci nemaju kvalitet za MOL. Stranci koji mogu da garantuju, npr plej of, su preskupi. Koja je poenta onda njihovog dovodjenja u ovom trenutku?
Zvezdabi trebalo da udje u SLO sa samo domacim igracima, da tamo bude dok ne dodje odmah iza Jesenica i Olimpije u konacnom plasmanu, bez stranaca. I onda da razmislja o MOL.

Ovo je i kljucna greska Partizana bila nakon osvajanja SLO sa 6 stranaca.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Maj 18, 2017 2:59 pm

Yorick ::U istom tekstu si dao i pitanje i odgovor. Obrnutim redom.

Domaci igraci nemaju kvalitet za MOL. Stranci koji mogu da garantuju, npr plej of, su preskupi. Koja je poenta onda njihovog dovodjenja u ovom trenutku?
Zvezdabi trebalo da udje u SLO sa samo domacim igracima, da tamo bude dok ne dodje odmah iza Jesenica i Olimpije u konacnom plasmanu, bez stranaca. I onda da razmislja o MOL.

Nemaju trenutno kvalitet ali bi se vremenom stekao. Sa druge strane ne mozes dovesti 15 stracana i da imas para jer pravila to ne dozvoljavaju.

Ne bi bio nikakav problem da je ovakav HK BEograd i dalje postojao jos par godina i da ne udje u plej of. Sa domacih 15 igraca i 5 stranaca mi bi za 2-3 godine napravili veliki pomak....ali sada o tome ne vredi raspravljati.
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Maj 18, 2017 3:14 pm

Taj razvoj igraca je upitan, individualno od igraca do igraca je pitanje koliko njima znaci igranje (ili grejanje klupe) u jacoj ligi koju objektivno ne mogu da igraju. Individualno, svakako da ima igraca koji mogu da pariraju Madjarima i njihovim strancima. Zbog toga je adekvatnije da se igra liga koja je primerenija nivou kvaliteta domacih igraca, sa minimumom ili iskljucujuci prisustvo stranaca, kako bi oni kao grupa napredovali. Individualno, uvek mogu da se okusaju u inostranstvu, pa i u madjarskim ekipama
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Maj 18, 2017 3:15 pm

A mislim da je potvrdu moje tvrdnje najbolje dao predsednik Saveza.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Maj 18, 2017 3:18 pm

Yorick ::U istom tekstu si dao i pitanje i odgovor. Obrnutim redom.

Ne razumem ovo oko greske Partizana u Slohokej ligi....

Igrao je Partizan  3 godine Slohokej ligu, dva puta osvojio i hteo da udje u MOL ligu. Medjutim, te godine hala Pionir nije mogla da ima led u septembru i nije bila mogucnost za takmicenje u MOL ligi a Slohokej liga se raspala.Naravno da su bili potrebni stranci za osvajanje Slohokej lige ali u to vreme igranja Partizana u Slohokej ligi stvorilp se 15 dobrih domacih igraca koji su puno napredovali u odnosu na prvu godinu Slohokej lige.....Ali neuporediv je bio taj kvalitet Slohokej lige i ove danasnje
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Maj 18, 2017 3:22 pm

Ako nisu mogli da igraju MOL, da li mislis da je pametnije bilo da gotovo raspuste seniorsku ekipu ili da zacrtaju sebi osvajanje SLO bez stranaca? U dugorocnom planiranju razvoja kluba, nema all in momenata. Oni su to uradili u tom trenutku i pustili nesumnjivo sjajnu ekipu niz vodu
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Maj 18, 2017 3:27 pm

Yorick ::Ako nisu mogli da igraju MOL, da li mislis da je pametnije bilo da gotovo raspuste seniorsku ekipu ili da zacrtaju sebi osvajanje SLO bez stranaca? U dugorocnom planiranju razvoja kluba, nema all in momenata. Oni su to uradili u tom trenutku i pustili nesumnjivo sjajnu ekipu niz vodu

Naravno da je bilo pametnije da su ostavili na okupu celu ekipu sa domacim igracima. Ali koliko se secam, Slohokej se te godine se ukinuo i Slovenci nisu vise zeleli da igraju ligu sa nama i Hrvatima....
Bila je opcija ili MOL liga ili samo domaca liga. Sve se tada raspalo...
Cuo sam kasnije pricu koja nije bila potvrdjenja da se mozda i moglo uci u MOL ligu 2012( valjda bi sredili neke termine oko leda ali....) ali su igraci bojkotovali da igraju za Partizan u MOL ligi tada jer su im bili ponudjeni mali ugovori i igraci nisu hteli da igraju za malu lovu...fakticki MOL se nije oonda zaigrao zbog bojkota domacih igraca oko love ....nesto slicno kao sada sa HK Beogradom. Da li se istorija ponavlja?? Sad
Ali naravno sve su to nagadjanja pa ne znam sta je istina od toga..
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Maj 18, 2017 3:36 pm

Jeste delom istina za igrace i premale ugovore. To je problem sa malom bazom igraca, sa kojim potencijalno i Zvezda moze da se susretne za par sezona.

Za Slohokej si u pravu, ona je tada pretvorena i INL, tako da nije da su ostali skroz bez opcija
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Maj 18, 2017 4:01 pm

Yorick ::Jeste delom istina za igrace i premale ugovore. To je problem sa malom bazom igraca, sa kojim potencijalno i Zvezda moze da se susretne za par sezona.

Za Slohokej si u pravu, ona je tada pretvorena i INL, tako da nije da su ostali skroz bez opcija

Ako je im je samo INL bila alternativa onda to nije bilo moguce jer Austrijanci se ne bi slozili da i Partizan igra INL. Ne bi sigurno Austrijanci dolazili do Beograda tako da to nazalost  nije bila opcija-

Zelim srecu svim klubovima u nastavku ove hokejaske price.....sta bude bice
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Maj 18, 2017 4:09 pm

Nije ni Zvezda uspela da privuce Slovence u Beograd, pa su se izborili sa sezonom.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Maj 18, 2017 4:50 pm

Ne bih se slozio da smo ostali bez domacih igraca u Beograd/Partizan. Svakako da je odlazak cak 3 golmana (i Feher na pocetku bio u rosteru) i ostalih 11-12 igraca napravilo rupu u timu ali ima ipak jos mogucnosti da se okupi dobra ekipica. 

Od domacih igraca moze se racunati na Filipovica, Vucurevica, Milovanovica, Ogrizovica, Ristica, Crnogorca, Gabrica, a tu treba pridodati Despotovica i Salija, kao i 5-6 igraca iz Partizanovog pogona: recimo 15 igraca nasih. Imamo golmana Trifonova. 

Ostaje da se vidi ko je dostupan i zeljan da zaigra MOL u Srbiji. Iz Novog Sada imamo Pajica, Radosavljevica i Babica. 

Ne znam sta se desava sa igracima: Sretovic, Ilic, bek Lukovic, Lestaric, Boskovic. 
Opcija sa Popravkom koji ima nas pasos. Uz sve i 5 stranaca. 

Vremenom treba napraviti bazu domacih igraca sa kojom bi se radilo kako bi mogi biti deo profi pogona. Mozda sam prolupao ali jos se nadam da Beograd ostane "ziv". 

Sto se tice domacih igraca sto su presli u Zvezdu mislim da trebamo da racunamo na njih u reprezentaciji. Njihov razvoj ako ostanu na okupu svakako uliva nadu da mozemo racunati na dobar roster narednih sezona na Svetskim prvenstvima.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Maj 18, 2017 5:44 pm

Kako sve vise citam vase postove , sve vise mi je zbrka u glavi ,a najgore od svega je sto svakoga trenutka dok mi ovde glabamo neko u Savezu verovatno ne radi nista po pitanju toga, vec o tome razmislja pred pocetak sezone tamo za par meseci... Da  se razumemo , misljenja su podeljena ,ali uuz misljenje FiMol-a se slazem , iako dok ne procitam nemam pojima sve igrace na pamet,ali se potpuno slazem sa tom opcijom. Ljudi napredak nam je jedino MOL ,a SLO je prica koja je potonula vec odavno i koja nema nikakav kvalitet. Kakva Olimpija i Jesenice, oni cak ne bi bili medju prvih 6 u MOL-u.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Maj 18, 2017 5:51 pm

Napredak je MOL samo ako igraci zele/mogu da igraju tu Ligu. Da vam nije malo cudno sto su se svi vratili u Zvezdu, a plus je i Brkusanin otisao tamo iako je on svakako jedan od onih koji mogu jasno da napreduju u MOLu? Ako nema HKB, a igraci se podele po klubovima, jedina realna opcija je SLO hokej, bez obzira sta ko mislio o toj ligi
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Maj 18, 2017 6:53 pm

Popravka će, ako Bog da, kod nas...kakav Partizan. Moguće i Markelov.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sledeći