MOL liga

Strana 3 od 29 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: MOL liga

Počalji od Hororelf taj Pon Sep 12, 2016 8:30 pm

Sta je za nas jadne uopste i ovo , velika stvar, ali ona mora imati neku cenu , zato domaci klubovi ispastaju. Nismo ulagali u ovaj sport godinama, i Zvezda cak koja je dobijala vise para od Partizana nije uradila nista, klinci jesu , ali seniori nista, otud Partizan koji je imao kvalitetan seniorski tim i zabelezio dugogodisnje rezultate. Bilo kako bilo nasi mladi talenti iz domacih klubova ili sa petnaest godina odlaze u strane klubove ne bi li uspeli ili zavrse trenirati... Sta je slika hokeja ovde , kako je unaprediti ?
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 23
Wild

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Sep 13, 2016 12:18 am

MUCKE, dodji molim te!

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Sep 13, 2016 10:46 am

Ostaje jos jedan veliki problem - kako navijati za HK Beograd? Sta skandirati?   Very Happy Nogica
(Beograd, Beograd je gej)
Che
Moderator
Moderator

Godine : 26
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Uto Sep 13, 2016 1:27 pm

Evo da se ja nadovežem na priču kao mrzitelj Zvezde i Partizana Smile 
Prvobitna ideja je bila da Zvezda igra Slohokej ligu a Partizan Visu rusku ligu koliko se sećam...odjedanput iskače ova priča o HK Beograd iz vedra neba.Poslednju deceniju Zvezdu i Partizan finansiraju 90% Đaković i Boka Milovanović,malo sam se raspitao oni su i finansijeri i ovog projekta HK Beograd u Mol-u plus Andrej Jovanović sa svojim Mojim brendovima (iz njegove je firme ta G.djica Glumac PR što su je u štikli od 12cm izvodili na led za počasni buli Very Happy ).Grad naravno uglavnom ništa nije pomogao koliko čujem po kuloarima čak su ih i ucenjivali Vesić and co. za neku lovu...sad da li su im smanjili troškove leda ne znam pošto je Pionir pod SRC Tašmajdan tj.gradsko vlasništvo.
Prvobitna ideja je bila da se takmiči reprezentacija Srbije u MOL-u međutim mađari su tražili da se registruje klub.Kako je u međuvremenu Bokin sin postao predsednik hokejaškog saveza dobio je podršku za ovaj projekat i od Partizana tj.ćaleta da bi se pokazao u IIHF-u.
Toliko o tome sledeći post o hokeju... Very Happy
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 44
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Sep 13, 2016 3:26 pm

Evo ga ko je informisan... Very Happy

Ta prica sa VHL je bila tolko presmesna, ja nznm...

Ya grad sramota, ako je to istina. Msm, sramota, mada uopste ne iznenadjuje, svi znamo ko su i sta ti likovi..
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Uto Sep 13, 2016 3:37 pm

Breznjev ::Evo da se ja nadovežem na priču kao mrzitelj Zvezde i Partizana Smile 
Prvobitna ideja je bila da Zvezda igra Slohokej ligu a Partizan Visu rusku ligu koliko se sećam...odjedanput iskače ova priča o HK Beograd iz vedra neba.Poslednju deceniju Zvezdu i Partizan finansiraju 90% Đaković i Boka Milovanović,malo sam se raspitao oni su i finansijeri i ovog projekta HK Beograd u Mol-u plus Andrej Jovanović sa svojim Mojim brendovima (iz njegove je firme ta G.djica Glumac PR što su je u štikli od 12cm izvodili na led za počasni buli Very Happy ).Grad naravno uglavnom ništa nije pomogao koliko čujem po kuloarima čak su ih i ucenjivali Vesić and co. za neku lovu...sad da li su im smanjili troškove leda ne znam pošto je Pionir pod SRC Tašmajdan tj.gradsko vlasništvo.
Prvobitna ideja je bila da se takmiči reprezentacija Srbije u MOL-u međutim mađari su tražili da se registruje klub.Kako je u međuvremenu Bokin sin postao predsednik hokejaškog saveza dobio je podršku za ovaj projekat i od Partizana tj.ćaleta da bi se pokazao u IIHF-u.
Toliko o tome sledeći post o hokeju... Very Happy

Da, istina je sve sto si napisao.

Ovo je zadnja sansa ali bukvalno zadnja sansa da se nesto promeni u ovom sportu u Srbiji. Posle ovoga, vise sansi nece biti. Imali smo slohokej ligu, koja se ugasila i eto posle par godina opet se pojavila neka nada.

Sto se tice da je ovo projekat sns samo da Partizan ne bi osvojio titulu, sta reci na takvu glupost koja se siri forumima. To je stvarno za nivo dece od 12-13 godina i tome ne zelim da pisem ma koliko ce neko tu pricu da forsira.
Partizan u ovoj ekipi ima 2-3 igraca a zvezda preko 10 igraca. U Partizanu vise nema igraca iz Slohokej ere, svi su prestali da igraju i jednostavno nema igraca koji bi mogli da popune HK Beograd svojim kvalitetom osim onih kojima privatne obaveze nisu dozvolile da igraju profi hokej ili koji nisu hteli.
Ako pogledate reklame na ledu i mantineli, videcete da je vecina sponzora od ljudi koji su ovako ili onako povezani sa Partizanom.Ablok, Deka inzinjering su firme od Bojana Milovanica-gazde Partizana, Bigpizza od Marka Milovanovica-predsenika saveza, Imlek, bambi i Knjaz Milos od Andreja Jovanovica, bivseg igraca Partizana, Saga je od Djakovica-predsednika Zvezde. Predsednik saveze, predsednik kluba, generalni sekretar kluba, svi su iz Partizana.
Ovo je jednostavno jedna lepa ideja ljudi koji su trenutno na celu naseg hokeja, daju sami svoju lovu za ono sto vole i to je to. Nikakve teorije zavere nema, sva sreca sto jos ima takvih ljudi koji ce bukvalno baciti par stotina hiljada eura godisnje na hobi i zanimaciju. Bas je Svetlani Glumac stalo do hokeja. Ne pita se ona nista. Andrej Jovanovic kao jedan od vlasnika Imleka, Bambija i Knjaz Milosa je jednostavno morao da stavi osobu od poverenja koja ce da vidi gde idu pare. Sve je jednostavno i prosto, a za one koje vole da filozofiraju, neka i dalje pisu bajke o famoznoj vlasti koja zeli smrt Partizanu u hokeju Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj
Za fudbal i kosarku necu da pricam, jer tu je ipak mnogo ozbiljnija prica i tu cak i ima te price oko sns pickoustastog egomanijaka. Ali u hokeju, ovo stvarno nema veze sa nicim sem iskrene namere nasih trenutno vodecih ljudi u hokeju. Ko to ne vidi, taj je slep.
Srbija jednostavno nema dovoljno igraca ni za HK Beograd a ne za dva kluba. Jedva su sakupili dovoljan broj igraca za HK Beograd, verujte mi.
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Uto Sep 13, 2016 4:12 pm

E ljudi, zabole me za hokej u Srbiji, bitnije mi je da li ce Provorov da se izbori za mesto u Fyersima. Very Happy
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Sep 13, 2016 5:19 pm

Ucutka se Brain Very Happy . Breznjev je izvestac nema sta Very Happy , moram te upoznati , a Tuti Fruti ne znam ko je ,ali je objasnio Very Happy.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Uto Sep 13, 2016 5:43 pm

Mene ne moze niko da ucutka, imam svoje misljenje kao i ostali, ostajem pri svome, ali ne zelim da se raspravljam na ovu temu vise, lepo je rekao Ajkula da u Srbiji igra hokej 100 entuzijasta i sta vi ocekujete? Da se hokej ovde podigne na visi nivo? Mozda za 300 do 450 godina.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Sep 13, 2016 5:48 pm

Ali brze ce ovako neko onako. Very Happy

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Uto Sep 13, 2016 5:57 pm

Misljenja sam da ce i projekat HK Beograd da se raspadne za par godina.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Sep 13, 2016 6:51 pm

Dunaujvaros - Dunarea uzivo koga zanima. Klizaju brze od nasih ,ali mislim da smo tu negde.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Uto Sep 13, 2016 8:37 pm

Dobro sada kada smo vam Tuti Fruti i moja malenkost malo razjasnili stvari... Smile  
Meni iz ugla navijača je ovo super,ozbiljna liga sa 40 utakmica u sezoni,video sam za vikend jedno 30tak drugara koje nisam godinama viđao od kad je propala prvo domaća pa slohokej liga (2012?) Ovih godina mi nije padalo na pamet da idem da gledam domaću ligu gde igraju 3 i po utakmice u sezoni ostale rešavaju za zelenim stolom i do prošle sezone neka lažna finala Partizana i Zvezde da gledam.
Međutim ovde je najveći problem kako će javnost da reaguje na ovaj projekat ako ne bude bilo rezultata a neće ih biti to je više nego očigledno jer ovde su sve ekipe sa 5 do 7 stranaca plus su mađari i rumuni bolji od naših u hokeju, oduvek divizije iznad nas. Zanimljivo mi je kako su se ovi naši stariji igrači odjednom penzionisali kad je trebala da se igra ozbiljnija liga Smile
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Sep 13, 2016 9:40 pm

Prihvatanje je najveci problem, prava hokejaska publika ce uvek biti tu, ali to nije dovoljno jbg. Sad kad prodje ovo pocetno, tamo sredinom/krajem sezone, kada budu poslednji sa mozda 1-2 pobede, pitam se kolko ce se ljudi pojaviti u Pioniru.

Problem je i transparentnost. Jako malo toga se zna o celom projektu, a neke stvari saznajemo u toku, kao sto je ovo za nasu ligu. Razumem da je projekat zbrzan, ali po meni, uopste nije dobro predstavljen javnosti.

U tome je problem. A ostrascenih navijaca ce uvek biti. Meni realno svejedno, ja cu imati gde da odem kad mi se gleda hokej, i to mi je najvaznije... Necu sad da palamudim o interesu srpskog hokeja, toga mi je malo muka iz ostalih sportova. Doduse, hokej je tolko jadan kod nas, da se neki potez ovog tipa morao preuzeti. Dobro su samo nasli sponzore. Jedino sam mislio da je grad barem na neki nacin pomogao...
Mada, opet, stoji da je sve ovo moglo i sa Partizanom uz malo truda.
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Sep 13, 2016 10:28 pm

Sto se mene kao ljubitelja hokeja tice ovo je odlicna sansa da se pogleda kvalitetniji hokej, koliko cemo pobeda imati i kako cemo zavrsiti sezonu videcemo ,ali da cemo unaprediti igru svakako hocemo , koliko toliko mnogo vise utakmica i mnogo vise iskustva u ovoj sezoni , neuporedivo bolji kvalitet i dobra stvar za sve igrace koji sada traze put ka uspehu, verovatno ce nekoliko njih zavrsiti u drugim stranim klubovima i to je super, neka igraju , neka se probiju ,a mi cemo ih podrzati u tome, a ukoliko Beograd zabelezi bolji retultat smesi nam se jos jedna sezona i jos bolja igra ukoliko se razvije sve i krene ka boljem, a nekada mora krenuti , nadam se da ce biti bolje i da cemo nekako izgurati da gledamo kvalitetan hokej i da poseta bude u sto vecem broju.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Sre Sep 14, 2016 3:16 am

Ali uvijek se kod nas dodje do teorija zavjere,nebitno o kojoj temi je rijec.Svi odmah ispolje svog unutrasnjeg David Icke-a Laughing
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Sep 14, 2016 3:45 pm

Hvala Breznjevu i Tuti Frutiju na svom doprinosu ovom topiku, bio nam je krajnje neophodan.
Poznavanje domace scene nam je, vecini cini mi se, slabija strana, te su nam ove smernice vrlo korisne.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Čet Sep 15, 2016 9:11 am

Breznjev ::Evo da se ja nadovežem na priču kao mrzitelj Zvezde i Partizana Smile 
Šta si ti?Firmaš,UF,Taurunum,Unija...?
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Čet Sep 15, 2016 10:17 am

Sharks vk ::
Šta si ti?Firmaš,UF,Taurunum,Unija...?
Redwing 4 life Smile
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Sep 18, 2016 2:19 pm

Snimak meca sa Ferencvarosi , mi dobro igramo dok ne primimo gol, kasnije je sve na protivniku koliko ce da realizuje. Takodje da ne spominjem da toliko glupo primamo golove kao sto se ovde na snimku vidi u prvih pet minuta. Nismo jos fizicki spremni za ovakve igre ,ali se nadam da ce sredinom sezone biti malo bolje , svi su fizicki i tehnicki spremniji od nas, ali ne mnogo spremniji.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Ned Sep 18, 2016 8:19 pm

Ono sto je fenomenalno za ovakvu ligu je to sto postoji snimak svake utakmice. Sve je dostupno, odlicnu statistku vode. Koliko daleko to ide, mozete videti da na sudijskom kolegijumu prilikom gledanja snimka, igrac Ferencvarosa je dobio kaznu od jedne utakmice ne igranja jer je udario naseg igraca.Kad bi se to desilo kod nas? 

https://www.youtube.com/watch?v=qZZtoDIyJCY
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Sep 18, 2016 9:52 pm

Stvarno obavljaju dobar posao , sto se tice sudija nemam primedbu, tacni su i za sada koliko vidim nema problema sa sudjenjem.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pon Sep 19, 2016 10:47 am

Posle poraza od Ferencvaroša 10-2 HK Beograd izgubio je i od Ujpešta 8-1.Jbg realnost našeg hokeja,em su te sve ekipe sa po 6,7 stranaca plus još par s dvojnim državljanstvom plus su mađarski i rumunski hokejaši bolji od naših hokejaša...Potrebno nam je još par pojačanja ako hoćemo da ostvarimo bar neku pobedu u Mol-u.
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Sep 19, 2016 2:07 pm

Ja verujem da mogu da dobiju neku i ovako, u Beogradu nisu bili ovakvi rezultati.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 29 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći