MOL liga

Strana 2 od 28 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: MOL liga

Počalji od Sharks vk taj Sub Sep 10, 2016 4:34 am

Vidi...moram ti biti iskren i priznati da nisam baš upućen u financijsku konstrukciju poslovanja i budžeta Medvešćaka,ali mislim da grad i država tu ne participiraju,a ako i sudjeluju onda samo simbolično.Klub ima dobre sponzorske ugovore(Podravka,Lidl),gura ga sada i KHL i tu je gdje je.
Što se tiče sporta,nogometa i navijača pratim sve i upućen sam dosta dobro.Nedavno sam i bio kod vas i gledao derbi.Na politiku u Srbiji se ne želim referirati,ali na kukanje tipa njih guraju,a nama ne daju hoću.Ista stvar je i tu kod nas.Kod vas je sada Zvezda dominantna,ali nemoj zaboraviti period od tipa 2003-2013 kada je Partizan bio forsiran u basketu,nogometu i ostalim sportovima od tadašnje elite.Doći će nova garnitura i Vučić stari Cigan više neće gurati svoje,nego će neki tvoj gurati tvoje.Ali to opet nema veze s hokejom.A u hokej u Srbiji zaista nisam upućen,ali s razlogom zato što ne zaslužuje da budem upućen.Jer je loš.Pa zato cijenim nastojanja entuzijasta da od govna naprave pitu. Smile Smile Smile
P.S.Kako ti je drugar nastradao?Na tribini ili?
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Godine : 44
Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Sub Sep 10, 2016 5:01 am

Cinjenica je da odredjene politicke garniture favorizuju timove za koje navijaju, tako ce biti uvek dok ne dodje do privatizacije, medjutim ajde sto im trpaju pare, vec sto rade neke stvari koje su zabrinjavajuce, primer...FMP je sada u stvari KKCZV? Ili je KK Ivo Lola Ribar sada KKCZV? Vise ni sam ne znam, stalo menjaju adrese. Klub je u dugovima, promene ime, fuzionisu se i preko noci dugovi nestanu, tako se kod nas radi. I nije bas da prosla vlast nije davala pare Zvezdi u KK I FK, pa Vlahovic, Zika Pauk, svi su oni bili u odboru KK/a, cuveni projekat "Evropska Zvezda", kostalo je to para, a kada se radi o fudbalu, pa njima je Tadic doveo Gasprom, mi smo barem te pare opravdali igrajuci par puta LS, LE...dok oni ispadaju u sezoni kupanja.  Wink Pa covece nama nije penal u derbijima sviran 20 godina, dal' je realno? Very Happy A njima dva komada u jednom derbiju. Sta ja znam...nemam vise snage ni volje da se prepirem o navijackim stvarima iako sam ostrascen priznajem, pratim desavanja, citam navijacke forume...ali u klubovima je politika i nece biti bolje dok politicari ne izadju iz njih, to su igre na mnogo visim nivoima. Zato uzivam u NHLu i kuliram.  Pijem kafu i chiluje 
Nije, nije... nije van tribine, nisu bili problemi sa drugim navijackim grupama ako na to mislis. Tada je jug bio jug.
Otisli smo totalno u offtopic Very Happy
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Sep 10, 2016 11:28 am

Iskreno opet mislim da je HK Beograd ma kako to izgledalo trening tim nase reprezentacije , a ja zelim da gledam nasu reprezenaciju jednoga dana i u elitnoj ligi , zasto da ne? U pravu si sto se tice Partizana , a Zvezda nikada realno nije imala kvalitet, sav kvalitet u Zvezdi je bio od strane Beostara. Ja sam pratio utakmice Beostara, bio navijac NBG-a ,ali sa zbog ljubavi prema hokeju podrzavao i Partizan kako na medjunarodnim tako i u domacoj ligi i Zvezdu zarad boljeg hokeja  u Srbiji i zarad napretka hokeja u Srbiji. Dakle hokej je stvarno prica za sebe , drzava je takva kakva je , ali mozda kakva god da je situacija ulozilo se u hokej ,a to bi trebalo da nam bude drago i sto je najvaznije nije ubacen jedan igrac partizana vec je tu cela ekipa koja igra zajedno za nacionalni tim.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 23
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Sep 10, 2016 11:31 am

Ako neko danas dolazi na tekmu neka mi se javi da se nadjemo.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Sep 10, 2016 11:47 am

Brain je upravu sve za Partizan, i to svi normalni ljudi znaju, nmvz sto sam navijac Partizana... To mogu da ne vide samo oni koji ne zele da vide, ili koji su tolko maloumni da veruju u lazi i cistocu dilova Covica, Terzica i slicnih.

ALI... Hk Beograd je nesto najbolje sto se desilo srpskom hokeju u poslednjih ko zna kolko godina (pod uslovom da se prica izgura do kraja, tj. da se sve ne raspadne na kraju, ili na pola sezone...). Za Partizan ne, ali za srpski hokej da...

Znam da je Zvezda prosle sezone bila Beostar. Znam i da bi vrv Zvezda pod svojim imenom igrala ovu ligu da ima Partizanove igrace i jos par stvari. Ali sa moje strane nema neke ogorcenosti. Jer, na kraju krajeva, sve je to na tako jadnom nivou...
Sa druge strane, ovako gledamo bolji hokej i mozemo se nadati nekom napretku, po mom misljenju. MOL je bolji od Slohokeja onomad, i to nekoliko puta to je sigurno, a seca se ko je isao tada kakve su to utakmice bile (dobro, barem sa Mariborom i rezervnom Olimpijom).

Zao mi je sto nisam bio juce, nisam stigao. Hororelf, kako je bilo, si isao?
Che
Moderator
Moderator

Godine : 26
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Sep 10, 2016 12:07 pm

Jesam , bilo je vrlo dobro , bilo je nekih 1200 gledalaca , svidja mi se , jedino sto mi se nije svidjalo je onaj lik u hodniku sto me odrao 300Rsd za casu 0.5 koka kole i kikiriki jednu casu uglavnom moze da se unese sve sto je u casi , samo flasa nije dozvoljena... U igri mi se nije svidela nasa losa organizacija power play-a ... Ostalo je sve bilo dobro , ali bice bolje samo da se uigraju i malo se naviknu na kriterijum sudija MOL lige, ovo je svakako daleko bolja organizacija i igra i tu nema price. Samo da to zazivi pa da gledamo classic na Tasu Smile . Che jel dolazis danas ?
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Sep 10, 2016 12:14 pm

90%... Javicu se ako budem, da se nadjemo ispred hale... (ostavi mi br. na PM il nesto)
Ulaznice danas su inace 250. Kako si usao juce, sa igrackom ili...? :-D
Si bio sa devojkom?
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Sep 10, 2016 1:20 pm

Sa igrackom sam usao , da 250 rsd su . Pa trebala je ali ima da sprema ispite pa ne moze tako da idem sam na ove prve utakmice , obicno ona ide sa mnom Smile . Ostavljam ti br u PM.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Sep 10, 2016 2:59 pm

Ok... ;-)
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sub Sep 10, 2016 4:01 pm

Che ::Si bio sa devojkom?
Ti si majmun. Very Happy

Tesko je spojiti te dve istine - sa jedne strane ovo sto Damage prica jeste istina, sa druge strane dovoljno smo nerazvijeni i mali u ovom sportu da i nije tako bitno.

Clark-Gilmour-Andreychuk
Roberts-Sundin-Kessel
Tucker-Grabovski-Domi
McAuley-Zezel-Orr

Leetch-Berard
Ellett-Gill
Markov-Pilar

Potvin
Rhodes
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 24
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Sep 10, 2016 8:12 pm

1-5, bili su bolji "Rumuni" (nisam im gledao roster, al ono sve madjarska i slovacka prezimena, koliko sam ja zapazio), organazaciono pre svega...
Nasi su primili par brzih, glupih golova u 2/3, i tu je otprilike bio kraj.

PP ocajan, na tome mora da se poradi, jer ne uspevaju ni da se pozicioniraju kako treba. Golman je isto razocarao. Nas jedini gol je doduse bio jako lep.
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Sub Sep 10, 2016 8:18 pm

Slazem se sa Marvinom sto se tice ovog dela da smo nerazvijeni i da nije tako ni bitno, ja sam samo hteo da kazem da i nije bas ovo toliki interes sprskog hokeja koliko ljudi misle.

Izvinjavam se, moram offtopic jos jednom...Che, kada si vec spomenuo "magistra" u jednom od postova, sta tek reci da da svi govore o nekom interesu srpske kosarke, a najsveziji primer je da smo u kosarci bili ucenjeni od strane KSS da ne igramo EC, dok evo sada iznenada to ne vazi za FMP tj Radnicki.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Sep 10, 2016 10:03 pm

Branio je nas golman , nije bio rus na golu veceras.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sub Sep 10, 2016 11:35 pm

Che ::1-5, bili su bolji "Rumuni" (nisam im gledao roster, al ono sve madjarska i slovacka prezimena, koliko sam ja zapazio), organazaciono pre svega...
Nasi su primili par brzih, glupih golova u 2/3, i tu je otprilike bio kraj.

PP ocajan, na tome mora da se poradi, jer ne uspevaju ni da se pozicioniraju kako treba. Golman je isto razocarao. Nas jedini gol je doduse bio jako lep.
Nemam kredita pa ti se nisam javio, kuci sam otiso danas, nisam mogo. Smile

Clark-Gilmour-Andreychuk
Roberts-Sundin-Kessel
Tucker-Grabovski-Domi
McAuley-Zezel-Orr

Leetch-Berard
Ellett-Gill
Markov-Pilar

Potvin
Rhodes
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 24
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Sep 11, 2016 10:39 am

e OVO je bzvz...

Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Ned Sep 11, 2016 4:19 pm

To je taj interes za bolji hokej u Srbiji, stvoris jedan pristojan tim, srozas sve ostale.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Sep 11, 2016 11:17 pm

Ako je neko od vas gledao film "Red Army" znace da kada kazem reforme mislim na to sta jedna drzava na silu moze da uradi. Oni su na silu gurali svoje igrace da igraju za Rusiju i samo za ruske timove, a svako ko bi pokusao da predje u NHL licno bi bio deportovan i vracen , kasnije kada im je doslo u glavu poslali su igrace preko u NHL. Ali sta je "filozofija price" to je uradjeno iz vise razloga , ali ponekad treba da se radi van interesa drzave da bi se nesto dobro postiglo, reforme su bile lose po drzavu, ali dobre za igrace. Kod nas je obrnuto, nemamo pravednu drzavu  ,ne guramo nacionalne klubove dalje , vec formiramo novi koji ce da bude fransiza reprezentacije sa istim timom... To nije u jednu ruku dobro ,ali neke drzave su uradile slicno i ako je cak i to bolje za napredak hokeja u Srbiji onda to nije toliko lose , ako mora tako onda sta da se radi, a Partizan ce ziveti uvek dokle god su mu svi navijaci tu, a to je prava slika jednoga kluba, cine ga igraci, rukovodstvo i navijaci !
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Ned Sep 11, 2016 11:39 pm

Sta to "mora tako"? Da se unistava Partizan?
Dakle po tebi je opravdano sto se to radi zarad HK Beograd, "nema veze" sto se tice ostalih a sutra ces opet da ides da gledas isti taj HK Partizan za koji sada kazes da nije bitno to sto mu rade zarad "boljeg" hokeja u Srbiji, zar to nije licemerno?
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Sep 12, 2016 12:34 am

Da se ja pitam ne bih tako uradio, posto se pita ova glupava drzava besmisleno je raspravljati o tome kad niko od nas obicnih gradjana ne moze tu nista da uradi. Ne mislim tako ,a prvenstvaeno mislim da je ovo dobro za reprezentaciju koju svi zelimo da vidimo u boljoj diviziji. Sta za tebe predstavalja najbolju opciju za nasu reprezentaciju ? Kako da imaju led i vise jakih utakmica ? Protiv Islanda ili npr Kine to nista nece znaciti... Ovo ce poboljsati kvalitet i spremnost reprezentacije , prvenstveno tu vidim boljitak.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Pon Sep 12, 2016 12:59 am

Sigurno ne da se sroza i unisti jedan klub zarad drugog. Kako je dobro za hokej? Zar nije bolje da ima vise timova pribliznog kvaliteta, nego jedan u koji ce da se sliva sav novac? Tu ne vidim nikakav interes za domaci hokej. Nemam ja nista protiv HK Beograd, vec protiv toga sto ce drugi timovi zbog toga da budu marginalizovani.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pon Sep 12, 2016 3:36 am

Opet ja sa trolanjem Very Happy
...koji drugi klubovi?Zajebi sad Partizan,hokej u Srbiji igra 100-tinjak entuzijasta.Zar to nije dno dna?
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Godine : 44
Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Sep 12, 2016 2:01 pm

Meni je sranje ugl to sto su rekli da je HK Beograd projekat za MOL i uigravanje repke, a sad ispade da nije samo to.
Kolko se secam, prica je bila da se po zavrsetku MOL lige igraci vracaju u stare klubove. Al kako stvari stoje, nema nista od toga...

Btw, i ako se islo u ovo, nije se islo do kraja. Nznm rostere (gotovo nigde ih i nema) i ne pratim tolko, al samo 3 igraca Partizana su u HKB, ostali su se razbezali ili otisli na funkcije (najbolji su otisli na funkcije), a nekoliko ih je ostalo u Partizanu.

Tako da mi prakticno u repki imamo mini smenu generacija. Koja plasim se nece izaci na dobro, ukoliko ne angazuju strance...
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Sep 12, 2016 3:51 pm

Che ::Meni je sranje ugl to sto su rekli da je HK Beograd projekat za MOL i uigravanje repke, a sad ispade da nije samo to.
Kolko se secam, prica je bila da se po zavrsetku MOL lige igraci vracaju u stare klubove. Al kako stvari stoje, nema nista od toga...

Btw, i ako se islo u ovo, nije se islo do kraja. Nznm rostere (gotovo nigde ih i nema) i ne pratim tolko, al samo 3 igraca Partizana su u HKB, ostali su se razbezali ili otisli na funkcije (najbolji su otisli na funkcije), a nekoliko ih je ostalo u Partizanu.

Tako da mi prakticno u repki imamo mini smenu generacija. Koja plasim se nece izaci na dobro, ukoliko ne angazuju strance...
Cekiraj eurohockey.com tamo ima transfera svih, a imas i rostere.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Pon Sep 12, 2016 5:23 pm

Sharks vk ::Opet ja sa trolanjem Very Happy
...koji drugi klubovi?Zajebi sad Partizan,hokej u Srbiji igra 100-tinjak entuzijasta.Zar to nije dno dna?

U pravu si, samo si rekao cinjenicno stanje.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ward2222 taj Pon Sep 12, 2016 6:55 pm

Bez rasprave na ovu temu se jbg ne moze...do toga je moralo doci kad tad i dobro je sto ljudi kao sto su ovde na ovom forumu pisu o tome...HK Beograd je napravljen da se poboljsa kvalitet hokeja u Srbiji...?OK a zasto prosto nije ulozeno u HK Partizan i da se napravi lepa prica...ne verujem da je rivalitet u hokeju u Srbiji toliki pa da igraci iz Zvezde, Vojvodine ili mozda iz regiona toliki pa da igraci nece doci bas zarad tog kvaliteta ove igre...sad da li smeta to sto je Partizan ili je vec nesto trece verujem da nikada necemo saznati...Niti sam partizanovac niti zvezdas niti firmas...navijam tj.navijao sam za Sartid dok nisu sve razjebali lopovi kao i sve sto su razjebali u mom gradu Oces u zid - u zid tako da ne naginjem ni na jednu stranu jbg...

Misljenja sam da ipak treba podrzati ideju i inicijativu ljudi samo da potraje...a dokle ce hajd da pricekamo malo... Wink Smile
ward2222
Junior
Junior

Godine : 31
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 28 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći