Team Serbia

Strana 13 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Team Serbia

Počalji od FiMol taj Uto Apr 04, 2017 9:53 pm

Rista Ris ::Mislim da smo pružili dobar otpor Rumunjima.

Sve si rekao ovom jednostavnom prosirenom recenicom. Pojma nemam Bravo 

Milovanovic i Gabric do kraja sampionata ce duplirati broj utakmica ove sezone Very Happy 
Mislim da 3.gol nije toliko na dusu golmana, sut je bio perfektan, izmedju precke i kacige. Desava se. Sad
FiMol
AHL
AHL

Kings

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Uto Apr 04, 2017 9:55 pm

Greska je u zapisniku. Strelac je bio Milovanovic. Kao da cita ove nase gluposti pa eto da dokaze da je ipak zasluzio poziv Smile
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Uto Apr 04, 2017 9:58 pm

Rista Ris ::Mislim da smo pružili dobar otpor Rumunjima.
Nije problem izgubiti od bolje ekipe, a Rumuni to evidentno jesu.
Naši su se borili muški i dali verovatno svoj maksimum i na tome im čestitam.
Ranković je imao neke neobjašnjivo loše intervencije i večeras i protiv Australije i ti primljeni golovi su prelomili utakmice. Večeras bi izgubili i bez onog kiksa kod trećeg gola, ali bi protiv klokana možda prošli bolje.
Predsednik saveza i pored propuštene sezone i dalje među zapaženijim našim igračima. Zanimljiva činjenica za analizu.
Popravka u ove dve tekme bleda senka nekadašnjeg igrača. Đumić ima sve preduslove da bude odličan igrač.

Sve u svemu, predstoji nam borba za opstanak ali se nadam da ćemo ipak smoći snage da ostanemo tu gde jesmo.

A najjači utisak mi je kvalitet prenosa i live streama. Sa više kamera, usporenim snimcima. Neverovatan angažman IIHF-a za ovako nizak rang takmičenja.

U potpunosti se slazem.  Smile
Ko zna, mozda Milovanovic ima neko privatno klizaliste u dvoristu pa svaki dan vezba a da mi to ne znamo Very Happy

Sto se tice kamera, verujim da to nema veze sa IIHF-om. To su Rumuni organizovali a ovi samo preuzeli link.Rumuni nisu u obavezi da to rade Cak IIHF ni ne uslovljava da bude stream

Poslednji put izmenio TUTI FRUTI dana Uto Apr 04, 2017 10:02 pm, izmenio ukupno 2 puta
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Uto Apr 04, 2017 10:00 pm

FiMol ::
Mislim da 3.gol nije toliko na dusu golmana, sut je bio perfektan, izmedju precke i kacige. Desava se. Sad

Nije mi namera da apostrofiram nikoga. Šut jeste bio perfektan. Znam da je teško održati koncentraciju kad si na takvoj vetrometini, ali generalno - nisam očekivao toliko nesigurnosti u intervencijama.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Uto Apr 04, 2017 10:02 pm

TUTI FRUTI ::

Sto se tice kamera, verujim da to nema veze sa IIHF-om. To su Rumuni organizovali a ovi samo preuzeli link.Rumuni nisu u obavezi da to rade Cak IIHF ni ne uslovljava da bude stream

Možda ti imaš neke pouzdanije informacije, ja sam baš bio ubeđen da svu logistiku obezbeđuje IIHF.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Uto Apr 04, 2017 10:04 pm

Rista Ris ::
TUTI FRUTI ::

Možda ti imaš neke pouzdanije informacije, ja sam baš bio ubeđen da svu logistiku obezbeđuje IIHF.
Ma kakav crni IIHF....
I da je obaveza da bude stream, dovoljna je jedna kamera....ovo su Rumuni castili Smile
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Uto Apr 04, 2017 10:50 pm

TUTI FRUTI ::Greska je u zapisniku. Strelac je bio Milovanovic. Kao da cita ove nase gluposti pa eto da dokaze da je ipak zasluzio poziv Smile
Da, asistent br 10 iza gola bio a celnik Saveza pogodio. Svaka cast na azurnosti kod pracenja  Smile  i da dodam: nije zasluzio poziv on vec Anic koji ima 20 godina i 50 utakmica tokom cele sezone (MOl i SLo).

Gabric totalno nespreman, bez snage, mnogo kasni sa pasovima, cak i kad krene napred bolje da ne krene. 

Sledeca stanica je uvek nezgodna Belgija  Pijem kafu i chiluje
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Uto Apr 04, 2017 11:31 pm

Napredak je evidentan. Proslu utakmica protiv Rumuna smo izgubili sa 8-4, sada samo 4-1.  Very Happy
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Apr 05, 2017 12:17 pm

Da se mi ipak vratimo kvalitetu prenosa utakmica u Rumuniji ove godine Very Happy. Mislim da nema sta dalje da diskutujemo oko reprezentacije sem da cestitamo svima na opstanku u diviziji ako ga i bude Very Happy. Ekipe koje su me najvise iznenadile su Island i Spanija. Island u pozitivnom smislu ,a Spancima nisu sve ovce na broju. Ne secam se da su ovako lose igrali, a pritom sam ocekivao da ce da razbiju i da su favoriti. Sto se tice Belgije i oni su pokazali losu igru , obzirom na kvalitet prethodnih godina. Najvece iznenadjenje i neverica su Spanci. Australija ocigledno i bez dileme napreduje sto se hokeja tice. Ako i ovde osvoje zlato i prodju u narednu diviziju zaista onda to i zasluzuju i definitivno je ovo njihova godina. Thumbs up
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 23
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Sre Apr 05, 2017 12:20 pm

Sad malo gledam ova tri igrača koji su morali biti na spisku Boškovića, Ilića i Leštarića. 

Bošković je poslednju utakmicu za svoj Metro Jets odigrao 2. aprila tako da je zdrav. Igraju neki "Silver Cup". Znači da povreda nije razlog. Pošto nije bio na širem spisku verovatno je da na njega ne računaju

Ilić sa svojim klubom igra finale Play-off, postoji mogućnost da ga italijani nisu pustili, pošto je bio na širem spisku. Povreda nije razlog.

Još jedan sa šireg spiska je Leštarić. On je sa svojim McKendree Un. sezonu završio početkom februara tako da možemo samo nagađati šta je razlog šro niije u Rumuniji
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Apr 05, 2017 8:57 pm

Predstoji nam borba za opstanak u 2A grupi, to nam je sada prioritet Very Happy

Selektor je taj koji bira igrace Laughing i jedino sto se nadam da ce igraci koji se nisu nasli na spisku biti sledece sezone dostupni za 2A ili 2B. Mozda bi konacno trebalo napraviti malo osvezenja i postaviti Milinkovica za selektora. On sigurno nece povesti igrace sa po 5 utakmica u domacoj ligi, a i treba nam malo sveze krvi Pijem kafu i chiluje

Oba projekta za sada
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Apr 06, 2017 1:33 am

Po ovoj postavi nama svejedno imali klub u Mol ligi ili ne. Ako se ovako nastavi narednih godina u tom slucaju samo tracimo projekat i novac kao i vreme.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Apr 06, 2017 8:51 am

Hororelf ::Po ovoj postavi nama svejedno imali klub u Mol ligi ili ne. Ako se ovako nastavi narednih godina u tom slucaju samo tracimo projekat i novac kao i vreme.

Ne bi se uopste slozio sa tobom.
Ja stvarno ne znam sta su ljudi ocekivali posle prve sezone MOL lige u kojoj su glavnu ulogu nosili stranci u ekipi HK Beograda. Svi ostali domaci igraci( ne racunajuci , Vucurevica, Filipovica i kasnije Ogrizovica,) su prvi put zaigrali ovako neku jaku ligu. Milovanovica, Gabrica i Ristica ne racunam jer oni ni nisu trebali biti ove godine u ovoj ekipi. Njihovo vreme je proslo. Ristic je takodje igrao na kraju sezone ali on je vec u godinama
Znaci samo ova 3 igraca su igrala nekada Slohokej ligu
Ja se dobro secam te generacije Slohokej lige( i u njoj smo igrali uvek sa strancima, nekada vise nekada manje ali su i tu stranci bili najvaznija karika ekipe) i tek posle trece godine igranja te lige u igri nase reprezentacije se video veliki pomak u igri i sistemu igre. Znaci tek posle trece godine igranja jace lige.
E sada te generacije vise nema, odnosno ostalo je jos samo par igraca. Ajde da kazemo da fakticki sem Sretovca,Filipovica, Vucurevica, Ogrizovica , ostalih nema vise.
Dosla je sasvim nova generacija igraca, koja je dosta mlada i neiskusna. Veliko je pitanje sta su u mladjim kategorijama uopste i imali priliku da igraju sem naravno ovih koji su igrali u Madjarskoj u mladjim kategorijama. 
Po meni treba minimum 3 godine igranja MOL lige da se vide efekti na reprezentaciju i sistem igre. Znaci treba veliki rad i nista ne moze preko noci. A ako mozemo da primetimo da ova generacija nije tako talentovana kao ona u eri Slohokej lige, mozda ce nam trebati  i vise vremena. Jebiga, nije svaka generacija dobra.
Drugi problem ove godine je bio taj sto reprezentacija, odnosno njen glavni deo iz Hk Beograda nije dva meseca igrao nista posle zavrsetka MOL lige. Igraci su fakticki posle zavrsetka MOL lige otisli na odmor. Imali su pripreme od 7 dana bez ijedne prijateljske utakmice. Otisli na turnir totalno fizicki nespremni, sto se vidi iz prilozenog. Da smo barem imali 2-3 nedelje ozbiljnih priprema sa barem 2 prijateljske utakmice pred turnir da se postave malo upoznaju i skontaju sada kada vise nema pomoci stranaca iz ekipe Beograda. 
Treci problem je bio ovaj sa ukljucivanjem MIlovanovica, Gabrica i Lukovica u tim. To je totalna idiotarija
I onda odes na turnir, prvog dana te pobedi austajder a drugog dana igras vec protiv glavnog favorita. Obe utakmice izgubis i sada trebas obezbediti opstanak i ako svi parametri govore da ce to biti jako tesko. Sada vise ne zavisi sve od nas, sada moramo da pokazemo karakter, jer nam je samo jos on ostao.

Jednostavno ove godine ce mozda sve doci na naplatu ono lose sto se desavalo u nasem hokeju posle ukidanja Slohokej lige. Mi smo se fakticki šlepali 5-6 godina na osnovu kapitala iz Slohokej ere. Svi ti igraci koji su stekli kvalitet u Slohokeju, su i dalje igrali rekreativno hokej i na neki nacin je bilo dovoljno da odigraju u domacem prvenstvu desetak slabih utakmica da odrze potreban nivo kvaliteta da bude dovoljno za opstanak u diviiziji 2A. E ova godina je mozda dosla na naplatu, da sve ono lose sto je bilo, da cemo ove godine morati da platimo. Tih igraca vise nema, a ovi novi nisu jos stekli dovoljan kvalitet i iskustvo.

Verujem da cemo opstati u ovoj grupi ove godine. No, iako budemo ispali, ne vidim nikakav razlog za dramu i pesimizam. Nama igranje trenutno u diviziji 2A ili eventualno 2B je po meni totalno svejedno za sledece dve godine. Treba se fokusirati na MOL ligu maksimalno, dovuci sve domace igrace sto vrede i garantujem vam da cemo za tri godine igrati diviziju 1B.
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Apr 06, 2017 10:40 am

Tu si u pravu kada uporedis danasnju generaciju sa onom u Slohokej ligi, plus kada pogledam nemam sta da prigovorim ,jer sam tih godina tek poceo aktivnije praitti hokej. Sto se tice mladjih generacija mislim da su ove generacije kvalitetne i da se sa njima ozbiljno radi, a da je glavna karika gde ce posle 15+ ili 18+, a resenje je sigurno MOL liga. Sto se tice napretka za tri godine , apsolutno si u pravu i to je realna stvar, sve ostalo pre toga bi bio anorman uspeh za nas , obzirom na pripreme i na sve ostalo. Konkretno kada sam rekao da ne treba traciti novac na projekte i vreme mislio sam u slucaju da nam postava bude slicna danasnjoj, a to je da nam predsednik saveza igra u postavi kao i to da neki igraci koji imaju kvaliteta nisu pozvani da igraju, a igraju solidne lige u inostranstvu, takodje da dva meseca nemas nikakav trening i da onda odigras dve prijateljske da bi se kao "zagrejali" i druzili, na kraju mozda odu i na pivo. Ne poznajem dovoljno sve igrace u reprezentaciji i generacije , ali mislim da moze da bude pomaka tek kada se bude ozbiljno radilo pred prvenstvo i imali treninzi od 2 do 3 meseca minimum, ako je to naravno moguce zbog igranja MOL lige ili domaceg prvenstva i naravno jedna od jako bitnih stvari ,a to je izgradnja infrastrukture. Ove godine bicu zadovoljan ako ostanemo u ovoj diviziji.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Apr 06, 2017 1:22 pm

Nasi su za sada vrlo lepo odigrali prva dva perioda , jos treci da krunisemo nekim golom i u dobroj smo prici za opstanak ,a mozda i medalju ko zna.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Čet Apr 06, 2017 1:41 pm

Sa facebooka Crvene zvezde

Rezervni golman Stepanovic jedini nije otisao jer je povredjen pa je na njegovo mesto upao Lukovic iz Partizana dok je Nikola Kerezovic u poslednjem trenutku otpao sa spiska voljom strucnog staba.
Ivan Anic nije ni pozvan...Glavonjic takodje nije pozvan...( verovatno zato sto ne zele vise da igraju MOL ligu vec da igraju samo za Zvezdu pa su kaznjeni na ovaj nacin ).
Jedino su Sabadosu progledali kroz prste jer je previse iskusan i neophodan im je barem jedan rudar! Jovan Feher je pozvan ali je u medjuvremenu zavrsio u bolnici.Zelimo mu brz oporavak.
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nemanja_93 taj Čet Apr 06, 2017 2:16 pm

Pobeda 9:2
Nemanja_93
AHL
AHL

Godine : 24
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Apr 06, 2017 2:18 pm

Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Apr 06, 2017 2:18 pm

lepa, ubedljiva i laka pobeda.

Ili su nam stvarno falile dve pripremne tekme  da se malo uigramo pa da pokazemo snagu ili su ovi Belgijanci stvarno jako losi

Cestitke, mislim da smo dokazali da ipak ostajemo u ovoj diviziji Smile
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Apr 06, 2017 2:21 pm

Pak Srbija Srbijaaa!
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Apr 06, 2017 3:03 pm

Izgleda da mi ova prvenstva igramo retroaktivno, pobedjujemo ekipe koje nam "tradicionalno" ne leze (NED u U18 i sada BEL u seniorima) a izgubimo sve druge vazne meceve.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Apr 06, 2017 3:09 pm

Cestitka za pobedu i manje briga oko opstanka u grupi. Ipak, jos uvek nije gotovo i treba dobiti naredne 2 kako bi osigurali neodlazak u 2B. Cini mi se da je laknulo i nama i njima  Rolling Eyes
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Apr 06, 2017 3:27 pm

Realno teoretski da prva dva tima izgube nekako ostale sve meceve ili u medjusobnom duelu neko pobedi u OT mi bismo sa dve pobede mozda imali sanse za prolazak ?
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Apr 06, 2017 4:29 pm

Hororelf ::Realno teoretski da prva dva tima izgube nekako ostale sve meceve ili u medjusobnom duelu neko pobedi u OT mi bismo sa dve pobede mozda imali sanse za prolazak ?
nema potrebe da razmisljas o tim glupostima.
Rumuni ce zgaziti sve ostale, za klsu su bolji od svih a mi ako pobedimo sve mozemo ocekivati minimum bronzu ili eventualno srebro ako Australija kiksne jos jednu sem poraza od Rumunije
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Apr 06, 2017 5:00 pm

Pitao sam sta je teoretski moguce Very Happy.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći