Počalji od Che taj Pon Jan 17, 2011 11:01 pm

Dzomba ::Nego, jel ce biti prenoseni mecevi iz Arene na HRT-u? Ceskam bradu

protiv KACa prenos na HRT
Olimpija i VSV na Sportklubu

jedino neznam ko ima Beč, prema satnici moguće da je HRT no Pojma nemam (al prema EBEL stranici ima ServusTV prenos pa mislim da će se moć prek neta gledat)

EDIT
sad sam skužil, HRT radi, ali....u isto vrijeme ide SP u rukometu pa nema prijenosa na HRT2, nego na HRTplus Ne (ide snimka na drugom u 0:55 Fejspalm joj )

nekužim baš krelce kad pomiću satnicu tekme, a onda im ista upada u termin drugog prijenosa Oces u zid - u zid , mogli su komotno onda mjenjat satnicu da počne u 20 ili 20:15 (ajde onda nebi mogli pustit zadnji filmski krik, gotovo ganc nov, iz 1946. Fejspalm joj Kesu na glavu )
Jel vas SK isti kao nas SK sto se ovoga tice? I: Ceskam bradu
Nesto se sve plasim.. Sad

Aj mi izbaci termine svih utakmica, i gde ce moci da se gledaju. Mene mrzi, a i nemam vremena... Hitna pomoc

KHLM - KAC

23. siječanj 2011. 18:00 (17:50) HRT snimak na HRT-u 00:45 ( pusti ti od 12 za svaki slucaj
KHLM - VIC

25. siječanj 2011. 19:15 (19:05) SK
KHLM - HDD OLL

28. siječanj 2011. 19:15 (19:05) SK
KHLM - VSV

E da Pap jel ti to igras NHL East side hockey manager ?

pap ::nisam već dugo

Ma sta ima to veze. A imas ful ili demo zato sto nigde nemogu da nadjem ful verziju . Ja na demu isto preferiram lix-a gde god da odem da budem GM

Počalji od VIX taj Uto Jan 18, 2011 11:14 pm

Dzomba ::Gledam na sajtu SK-a raspored.. Za 25. i 28. na SK-u nema nista, a raspored za SK+ jos nije izbacen.
No, nesto ne verujem da ce biti ovo na SK-u (tu mislim i na SK+).

im mamu retardiranu.A bas sam se ponadao.

17:10 Hokej, EBEL liga: Medveščak - KAC, prijenos

Drugi program HTV, nedjelja, 23.01.2011.
00:55 Hokej, EBEL liga: Medveščak - Vienna, snimka

SK+ (barem srpski..) nije izbacio raspored na sajtu. To je jedina nada da ce biti ta dva druga meca prenosena ovde. Ceskam bradu

Gde vi u Hrvatskoj gledate raspored programa SK-a?
avatar
Che
Moderator
Moderator

Godine : 26

Počalji od SymphonyX taj Čet Jan 20, 2011 4:09 pm

Ja bi najradije gledao na HRT,Mico Dusanovic je car.

Počalji od Nikica taj Čet Jan 20, 2011 4:18 pm

HRT je najbolje riješenje...Mićo će biti u transu ljutom!!!Ima da Kristana bar dva put u Pittsburg proda¨! Rolling Eyes Bijemo se stapovima

Nikica
Junior
Junior

Posts : 17
Penguins

Počalji od Che taj Čet Jan 20, 2011 4:36 pm

SymphonyX ::Ja bi najradije gledao na HRT,Mico Dusanovic je car.

Počalji od VIX taj Pet Jan 21, 2011 10:00 pm

Samo cu reci Roooobert Kriiiiistan. Tko je gledao utakmicu zna sta pricam. E da i sudci su tu sjebali stvar ono na Powersa je bio cisti Elbow i zasluzio je MP toliko od mene .

Sudjenje u 3/3 je bilo na nivou Partizanovih utakmica u Slohokeju. Ljut
Ono je bio klasican lakat u glavu, tj. 5 minuta i u KHL-u, i u NHL-u, i u AHL-u, i bilo gde. U tih 5 minuta bi Medvescak sigurno dao gol. Ali oni ne samo sto nisu svirali 5 minuta. Nisu nista svirali, iako je sudija bio na 3 metra od situacije, i gledao je pravo na igraca Medvescaka. Posle toga, u onom studiju, trener Medvescaka kaze da mu je sudija rekao kako je on onako posrtao po ledu zato sto je udario glavom o staklo. Fejspalm joj Ejjj.. Glavom o staklo.. I od toga nije mogao da se digne, nema tu udarac nikakve veze.. Rolling Eyes
To je bilo prvo. A onda i ona 5 na 3 situacija. Sudija je prvo digao ruku, prekrsaj ja barem nigde, nigde nisam video. Onda Guidareli pravi ocigledan triping, verovatno je covek rezonovao da nece da mu sudi iskljucenje kada je vec dosudio nepostojece. 5 na 3 puna 2 minuta, dva igraca iskljucena odjednom, to dugo nisam video.
I onda.. Sta se izdesavalo u toj situaciji, Mico Dusanovic.. Ja sam majke mi mislio da ce taj covek da dozivi infarkt. Pa tek onda ona odbrana Kristana stapom.. Tu je reagovao tek posle 2-3 sekunde, nije valjda znao sta da kaze, ili je valjda pao u neki kratkotrajni sok.. Laughing "Sada umreti, ali odbraniti se.." ili nesto tako, te "Ko je rekao? Zeko je rekao." ili nesto tako.. Lupam smeh
Najbolji hokejaski komentator na ovim prostorima, definitivno. Nesto kao Edin za basket, samo sto je u hokeju, nazalost, mnogo manja konkurencija.
Sto se tice igre generalno, presudile su greske odbrane Medvescaka. KAC je preozbiljna ekipa da to propusti. Ti problemi u odbrani su dolazili i nestajali, nisu bili konstantni, ali eto.. Mislim, ponovo, da je to posledica toga sto Medvescak ima samo 3 linije, a KAC 4.. I to vrlo, vrlo ujednacene 4, bukvalno je svejedno ko igra. Konstantna pretnja, i sa time se i bolje i ekipe sa duzom klupom tesko izbore, kamoli Medvescak.
Ali eto, otisli su u penale. Tu mislim da Kristan nije bio na nivou, kao da je totalno izgubio koncentraciju. Penali jesu bili dosta dobri, ali nekako sam ocekivao da zaustavi barem 1 od ona dva..

I ne zaboravimo Dzoa Sakica.. Very Happy (inace jedan od omiljenih igraca)

Mico je rekao kad je Rabbit dao gol za 2:2 : Ko to kaze . Zeko to kaze

Kaze mico ( kad je kristan odbranio palicom ) sada se moze i poginuti samo da se obranimo ili tako nesto slicno
Inace kad komentarise mico ja i tenis gledam.Kad je Ivanisevic osvojio Wimbldon kad je muk malo minut i nesto i onda kad je poceo da se dere TOoooooo Ivanisevicu

Počalji od Che taj Pet Jan 21, 2011 10:43 pm

Da, za Rebita je to rekao.. Laughing Za ovo drugo mislim da sam ja u pravu.
Sve u svemu, pravi spektakl.. A za Medvesack je dobro sto su ovde uzeli barem taj bod, narocito kad se zna da su svi ostali direktni konkurenti izgubili (inace sam iznenadjen sto se to desilo Ceskam bradu)

avatar
Che
Moderator
Moderator

Godine : 26

Počalji od SymphonyX taj Pet Jan 21, 2011 10:47 pm

Koliko los hokej se igrao,to je stvarno strasno.Napad KAC-a je totalno sranje,oni su napravili heroja od Kristana.Ja EBEL uglavnom gledam zbog uzbudljivih meceva,a ne neke ljepota.Realno,i nema je.

Počalji od SymphonyX taj Pet Jan 21, 2011 10:55 pm

Sta ti seres,ono veze s' mozgom nema Laughing 4 linije "strasnog" KAC-a,a oni mrtve veze nemaju Fejspalm joj Laughing

Pa niko nije rekao da su oni Capsi iz prosle sezone.. Rolling Eyes
Podatak da nemaju strelca u top 20 lige, a da su prvi na tabeli govori o onome sto sam i ja rekao: da imaju dobre, ujednacene napade, i da su konstantno opasni.
Naravno, sve za ovaj nivo.

Po meni, utakmica je bil dobra i kvalitetna (opet kazem, za ovaj nivo). I jako zanimljiva.
avatar
Che
Moderator
Moderator

Godine : 26

Počalji od Che taj Ned Jan 23, 2011 9:48 pm

Cini mi se dosta slabija partija oslabljenog Medvescaka danas.. Poraz 6-2, a i sudije opet nisu bas nesto pomogle, mada ovog puta tesko da bi odlucile mec, posto je Medvescak relativno ubedljivo porazen..

EBEL liga: Prva pobeda Medveščaka u Areni

U trećoj su utakmici Arena Ice Fever, serije od četiri uzastopnih domaćih utakmica u zagrebačkoj Areni, hokejaši Medveščaka u utorak pobedili ljubljansku Olimpiju 4-3 (0-1, 2-0, 2-2) ...

Medveščak je ovom pobedom, u utakmici 42. kola EBEL lige, prestigao Ljubljančane na sedmom mestu tabele te je ovog trenutka najboljeplasirana neaustrijska ekipa u ligi. Nakon što su Slovenci prvu četvrtinu dobili 1-0, ekipa Daglasa Bredlija već po običaju probudila se u nastavku igre, koju je golovima Džona Hecimovica i Franka Banhama dobila 2-0. U 31. minutu Rian Kinasevich povećao je na 3-1, da bi, po smanjenju vođstva, Mislav Blaguša u 50. minutu podigao na 4-2. Ljubljančani su tri minuta potom ponovo smanjili, ali više od toga nisu mogli. Sa po golom i asistencijom najbolji su učinak od Medveščakovih igrača u polju imali Hecimovic i Kinasevich. Najboljim se, međutim, opet može nazvati sjajni golman Roberto, koji je protiv svoje bivše ekipe odbranio 45 udaraca. Pet minuta pre kraja druge trećine odbranio je kazneni udarac Žigi Panceu. U petak "medvedi" igraju poslednji dvoboj Arena Ice Fever, protiv austrijskog Villacha.