Počalji od Che taj Sub Okt 16, 2010 3:58 pm

Prognoziram 3 gola razlike.. Pijem kafu i chiluje
Moderator

Godine : 27

Počalji od collymore10 taj Sub Okt 16, 2010 4:50 pm

Dzomba ::Bice dranje.. Da

5 minimum Laughing Cepam se od smeha

Počalji od Che taj Sub Okt 16, 2010 8:27 pm

Liverpool FC ::4 shorthand gola! Kuku koji pacenici ovi iz Bleda,mislim da ni Zvezda toliko ne bi primila.
Naravno da su 4 SH gola, kada smo skoro celu utakmicu imali igraca manje.. Fejspalm joj
avatar
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27

Počalji od collymore10 taj Ned Okt 17, 2010 9:32 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

10:1 Milovanović (Sotlar) 59.min, SH1

Isključenja: Partizan 22 minuta (Raković 4, Hanson 4, Komazec 4, Konkle 2, Gabrić 2, S.Ristić 2, Tumbas 2, Ouellet 2), HDD Bled 22+10 minuta.

Broj power play situacija: Partizan 8, HDD Bled 8.

hkpartizan.com

EC Graz99ers-Partizan 4:5 OT (1:0, 0:2, 3:2, 0:1)

Strelci:

1:0 Konecney (Dinhopel, Mayer) 2.min, PP1

1:1 Hanson (Terlikar) 23.min.

1:2 Prokić (Ilić) 30.min.

2:2 Ortner 36.min.

2:3 Sretović (Konkle) 50.min.

2:4 Milovanović (Vučurević, Hanson) 57.min.

3:4 Gelaris (Laritz) 58. min.

4:4 Laritz (Grahut) 60. min.

4:5 Konkle 65.min. PS

Isključenja: Graz 6+10 minuta, Partizan 14+30 minuta (Hanson 4+30, Prokić 4, Ilić 2, Milovanović 2, Kovačević 2)

Broj power play situacija: Graz 6, Partizan 2.

Broj šuteva: Graz 26, Partizan 49.

Partizan: 31 Murray, 17 Sotlar, 21 G.Ristić, 4 Vučurević, 55 Terlikar, 11 Milovanović, 44 Hanson, 16 Ilić, 19 Kovačević, 10 Prokić, 88 Gabrić, 24 Ouellet, 6 Tumbas, 25 Ogrizović, 7 Sretović, 71 Konkle, 2 S.Ristić, 15 Komazec, 22 Babić, 8 Raković, 20 Paunović.

Partizan je teškom mukom došao do dva boda tek posle izvođenja penala, bez obzira što je u poslednja dva minuta susreta ušao sa čak dva gola prednosti. Crno-beli su stvorili mnogo prilika i uputili su čak 23 udarca na gol više od protivnika, no sve to nije bilo dovoljno da se mladi Austrijanci sruše u regularnom delu. U pet minuta produžetka nije postignut gol, a naš tim je bio srećniji u izvođenju penala. Najvažnije je da je pobednička serija nastavljena, a u sledećem kolu Slohokej lige naš šampion dočekuje tim Maribora, branioce trofeja u ovom takmičenju.

Nindza Partizan poražen od Maribora Nindza

Hokejaši Partizana poraženi su na svom terenu od ekipe Stavbar Maribor rezultatom 5:2 u desetom kolu Slohokej lige.

U prvom ovosezonskom duelu prošlogodišnjih finalista Slohokeja, prvi gol za crno bele dao je kapiten Marko Milovanović u 17. minutu, na asistenciju Anžea Terlikara i Mitje Sotlara.
Drugi pogodak za Partizan postigao je Džeret Konkl u 29. minutu, a Terlikar bio je asistent i kod tog pogotka.
U 11. kolu crno-beli u sredu gostuju ekipi Bleda.

Počalji od collymore10 taj Čet Nov 04, 2010 8:07 am

Partizan Srbija Partizan Partizan Partizan Srbija Partizan Partizan Partizan Partizan Srbija Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Srbija Partizan Partizan Partizan
izvor: B92

Partizan ubedljiv protiv Bleda

Hokejaši Partizana ubedljivo su slavili na gostovanju Bledu sa 10:3 u 11. kolu Slohokeja.

Crno-belima je to bila osma pobeda u dosadašnjem delu sezone u prvenstvu Slovenije.
Partizan je sve tri trećine duela okončao u svoju korist i to rezultatima: 3:1, 2:1, 5:1.
Dvostruki strelac na je bio mladi napadač crno-belih, Nemanja Vučurević, a po jedan pogodak postigli su Boris Gabrić, Pavle Ogrizović, Džeret Konkl, Anže Terlikar, Patrik Olet, Marko Prokić, Marko Milovanović i Marko Kovačević.

U 12. kolu Slohokeja, koje se igra u subotu, crno-beli u Beogradu dočekuju ekipu HD ML Jesenice.
avatar
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Počalji od collymore10 taj Sub Nov 06, 2010 2:23 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan JESENICE U PIONIRU Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

U utakmici 12. kola Slohokej lige, Partizan će ugostiti mladi tim Jesenica.

Ovaj derbi susret biće odigran u subotu, 6.novembra, sa početkom u 18 sati. Duel će direktno prenositi Radio Televizija Srbije, na svom drugom programu.

Hokejaši Patizana pobedili Jesenice

Hokejaši Partizana ostvarili su i deveti trijumf u Slohokeju, pošto su u Pioniru pobedili mladi tim Jesenica rezultatom 8:3, u 12. kolu Slohokeja.

‘Crno-beli’ su nešto slabije odigrali prvu trećinu, koju su gosti dobili sa 2:1, ali su se u drugoj deonici silovito vratili u igru i napravili rezultatski preokreti za vođstvo od 7:3. Partizan je poslednju trećinu dobio rezultatom 1:0.
Prvi pogodak za prvaka Srbije postigao je Patrik Olet u sedamnaestom minute, a nakon toga gol Jesenica pogađali su i Nemanja Vučurević, Marko Prokić, Marko Sretović, koji je bio dvostruki strelac, Džeret Konkl, Marko Milovanović i Met Henson. Marko Kovačević, napadač ‘crno-belih’, upisao je četiri asistencije.

Partizan u 13. kolu, u sredu 17. novembra, u Kranju igra protiv Triglava.

Počalji od Che taj Sub Nov 06, 2010 11:37 pm

Gledao sam, nasi momci su sjajni (za ovaj nivo).. Smile Sudije pederi opet, ono je strasno kakav dvostruki kriterijum postoji. Dobro, hoces da sviras svaki kontakt.. Ali sviraj i nama bre onda..
I ajde, neke "diskutabilne" situacije (a uopste nisu bile diskutabilne.. ciste bre) i da kazemo, ali ljudi nama ne sviraju ciste slesinge kada smo u kontri.. Fejspalm joj Laughing Prosto je smesno.
A i ako razmisle malo, zar je normalno da ekipa koja kontrolise mec, mnogo je bolja, ima pak, napada ima stalno, uvek barem 2x vise iskljucenja.. Ma dajte.. Rolling Eyes

Ta Olimpija je kao dobra.. No, da je normalno sudjenje, dobili bi mi i njih. Sa mukom mozda, ali bi ih 90% dobili u seriji. Nego Slovenska govna.. Fuj, grozno

Počalji od SymphonyX taj Ned Nov 07, 2010 12:11 am

Gledao sam mec na RTS.Jbt kakvo sudjenje Fejspalm joj Pa to veze s'mozgom nema.Kao da igramo protiv Canadiensa u najmanju ruku jer sam stekao utisak da je ova Olimpija mnogo velik klub.Namece se pitanje koliko ima smisla igrati ovu ligu jer je razlika u kvalitetu ogromna.Mozda nam zato sudije i rade ovo.

Počalji od collymore10 taj Uto Nov 16, 2010 10:12 pm

Hokejaši Partizana gostuju u sredu 17. novembra ekipi Triglava u okviru 13. kola Slohokeja.

Takmičenje se nastavlja posle sedmodnevne pauze zbog reprezentativnih obaveza srpskih, hrvatskih i slovenačkih igrača.
Meč se igra u sredu u Kranju, u dvorani “Zlatno polje” sa početkom u 18 časova. Srpski šampion se već jednom susreo sa ekipom Triglava, u prvom krugu Slohokeja. U tom duelu, u Pioniru, ‘crno-beli’ su bili bolji, ostvarivši pobedu od 3:0.
avatar
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Počalji od collymore10 taj Sre Nov 17, 2010 10:49 pm

Hokejaši Partizana savladali su u gostima kranjski Triglav rezultatom 3:0, u okviru 13. kola Slohokeja.

Crno-beli su tako upisali desetu pobedu u Slohokeju.
Prva trećina utakmice je okončana bez golova, drugu deonicu srpski šampion je okončao u svoju korist rezultatom 1:0, a poslednja dva gola na utakmici crno beli su postigli u 58. i 59. minutu za konačan rezultat 3:0. rezultat 2:0 u trećoj trećini.
Dvostruki strelac na meču bio je Džeret Konkl, a jednom se u listu strelaca upisao Marko Kovačević.