FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od Che taj Pet Jul 04, 2014 12:17 am

Zanimljiva stvar, mada nisam sve procitao...
http://gmgames.org/2014/04/06/review-franchise-hockey-manager-2014-pc-mac/

Ako neko proba, nek javi.
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od Grof Bronza taj Pet Jul 04, 2014 3:24 pm

Che ::Zanimljiva stvar, mada nisam sve procitao...
http://gmgames.org/2014/04/06/review-franchise-hockey-manager-2014-pc-mac/

Ako neko proba, nek javi.
ja probao nije lose u opste
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Blackhawks

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pap taj Pet Jul 04, 2014 7:18 pm

Ja bih rado probao već neko vrijeme, al moja kanta nemre ni minesweper otvorit.

Al igro sam zato OOTP Baseball koja je perverzno bogata podacima i mogućnostima. Na trenutke i previše.
Stvar koja me pak živcirala je UI, dosta nespretan i neintuitivan, zbog čega mi je uvjek sve skupa dosadilo nakon kartkog vremena. Čini mi se da je UI za FHM isti/sličan pa mi to izgleda kao ozbiljan minus(a činise da sam i u pravu sudeći prema reakcijama mnogih korisnika za sad).
Ima još nekih nepretnosti koje umanjuju samu realnističnost igre (skautiranje, campovi i sl.) no čini se da se radi na tome pa bi se to s vremenom trebalo popraviti.
Igra je napravljena od nule, s dosta malo iskustva developera vezano uz sam hokej pa nije ni čudo da ima puno stvari za popravit.

Svejedno, EHM je mislim još i danas(nako 7,8 godina i s ukinutim daljnim razvojem) superiorna igra usprkos svim svojim manama, i to ne za malo.
pap
2nd liner
2nd liner

Godine : 38
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Grof Bronza taj Pet Jul 04, 2014 10:29 pm

pap ::Ja bih rado probao već neko vrijeme, al moja kanta nemre ni minesweper otvorit.

Al igro sam zato OOTP Baseball koja je perverzno bogata podacima i mogućnostima. Na trenutke i previše.
Stvar koja me pak živcirala je UI, dosta nespretan i neintuitivan, zbog čega mi je uvjek sve skupa dosadilo nakon kartkog vremena. Čini mi se da je UI za FHM isti/sličan pa mi to izgleda kao ozbiljan minus(a činise da sam i u pravu sudeći prema reakcijama mnogih korisnika za sad).
Ima još nekih nepretnosti koje umanjuju samu realnističnost igre (skautiranje, campovi i sl.) no čini se da se radi na tome pa bi se to s vremenom trebalo popraviti.
Igra je napravljena od nule, s dosta malo iskustva developera vezano uz sam hokej pa nije ni čudo da ima puno stvari za popravit.

Svejedno, EHM je mislim još i danas(nako 7,8 godina i s ukinutim daljnim razvojem) superiorna igra usprkos svim svojim manama, i to ne za malo.
ebem li ga... za sada FHM mi je ok... tek se upoznajem sa mehanikom. za sada mi je zabavan. preporucujem da se proba pa nek svako donese svoj zakljucak Smile
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics