Olimpijski turnir - Sochi 2014

Strana 5 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ko osvaja OI - Sochi 2014?

36% 36% 
[ 9 ]
4% 4% 
[ 1 ]
20% 20% 
[ 5 ]
28% 28% 
[ 7 ]
8% 8% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
4% 4% 
[ 1 ]

Ukupno Glasova : 25

Re: Olimpijski turnir - Sochi 2014

Počalji od Iceman taj Čet Feb 06, 2014 8:26 pm

Marvin ::
A i ti si izreagovo ko da je kraj sveta, pored strimova bas cemo da gledamo slovacke kanale? Rolling Eyes 
Ja se nadam da ce RTS posteno da isprati olimpijadu, najbitnije utakmice ce ispratiti verujem, ski skokove, nesto skijanja. Mogli bi i biatlon i curling, ja bih voleo, ali tesko. A ja i onako nemam tv pa mi i nije toliko stalo do RTSa. Smile 
E baš ću da gledam strimove na kompu, pored totala i tv-a u full HD-u sa dijagonalom od 81 cm!  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Ima nas koji imamao tv.  Smile A i varaš se ako misliš da su prenosi na engleskom jeziku nešto kvalitetniji od prenosa na slovačkom, čak je meni lično slovački prijatniji za uho!  Smile  Što se tiče RTS-a i njihovih "prenosa", možeš samo da se nadaš.  Smile
Iceman
3rd liner
3rd liner

Godine : 29
Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od The Bear taj Čet Feb 06, 2014 8:29 pm

Iceman ::U toku prošle olimpijade, u Vankuveru, nije bilo skremblovanja HRT-a. Sad ne znam. Zato je "totaltv" zakon, ne robujes monopolistima!

Pa Total TV je SBB.
The Bear
Junior
Junior

Godine : 26
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Čet Feb 06, 2014 8:44 pm

The Bear ::
Iceman ::U toku prošle olimpijade, u Vankuveru, nije bilo skremblovanja HRT-a. Sad ne znam. Zato je "totaltv" zakon, ne robujes monopolistima!

Pa Total TV je SBB.
Jesi siguran ti u to?! Ja u R.Srpskoj ne plaćam SBB-u, nego Totalu, SBB se nigdje ne spominje, a u Novom Sadu imam kablovsku koja je SBB-ova i svaki mjesec je sve gora i gora! A i ako je Total SBB-ov neka je, imam paket od 500 kanala i ništa se ne skrembluje, sve bitnije sportske događaje mogu da gledam sa digitalnim signalom i maksimalnim uživanjem, to mi je najbitnije. Šteta što to mogu samo kad sam kući kao sada, inače kad sam u NS, onda ne mogu gledati ni deseti dio toga!
Iceman
3rd liner
3rd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rhadamanth taj Čet Feb 06, 2014 9:17 pm

jbt. jbt! JBT!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

PA ZAR EUROSPORT NE PRENOSI NISTA SA OLIMPIJSKIH IGARA???!!!!

U picku materinu U picku materinu U picku materinu U picku materinu U picku materinu 
rhadamanth
Administrator
Administrator

Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od The Bear taj Čet Feb 06, 2014 9:20 pm

Iceman ::

Pa Total TV je SBB.
Jesi siguran ti u to?! Ja u R.Srpskoj ne plaćam SBB-u, nego Totalu, SBB se nigdje ne spominje, a u Novom Sadu imam kablovsku koja je SBB-ova i svaki mjesec je sve gora i gora! A i ako je Total SBB-ov neka je, imam paket od 500 kanala i ništa se ne skrembluje, sve bitnije sportske događaje mogu da gledam sa digitalnim signalom i maksimalnim uživanjem, to mi je najbitnije. Šteta što to mogu samo kad sam kući kao sada, inače kad sam u NS, onda ne mogu gledati ni deseti dio toga!
TotalTV is the first Serbian Direct To Home (DTH) platform, offering over 80 digital TV channels via satellite. Owner of platform is the largest Serbian cable operator SBB.

http://en.wikipedia.org/wiki/TotalTV
The Bear
Junior
Junior

Godine : 26
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Čet Feb 06, 2014 9:24 pm

starbuck ::jbt. jbt! JBT!!!!!!

U picku materinu U picku materinu U picku materinu U picku materinu U picku materinu 
Postoje važnije stvari od Olimpijskih igara, bilijar recimo!  Smile Toga npr. na Eurosportu ima koliko hoćeš!  Smile Kontam da će Eurosport prenositi nordijsko skijanje, karling, bob i tako to, a hokej prate tek poslije grupne faze. Tako je bilo tokom olimpijade u Vankuveru.
Iceman
3rd liner
3rd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Čet Feb 06, 2014 9:28 pm

Pa Total TV je SBB.
TotalTV is the first Serbian Direct To Home (DTH) platform, offering over 80 digital TV channels via satellite. Owner of platform is the largest Serbian cable operator SBB.

Moguće care, znači ipak su apsolutni monopolisti!  Smile Ali barem im je total dobar, za razliku od šugave kablovske, na kojoj skoro da nema ništa normalno!
Iceman
3rd liner
3rd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rhadamanth taj Čet Feb 06, 2014 9:33 pm

starbuck ::jbt. jbt! JBT!!!!!!

Postoje važnije stvari od Olimpijskih igara, bilijar recimo!  Smile Toga npr. na Eurosportu ima koliko hoćeš!  Smile Kontam da će Eurosport prenositi nordijsko skijanje, karling, bob i tako to, a hokej prate tek poslije grupne faze. Tako je bilo tokom olimpijade u Vankuveru.

Ajd bilijar, ali pikado  Fejspalm joj 

Iz Vankuvera su bas dosta stvari prenosili. Jbt, pa kazu da je takmicenje pocelo jos juce u nekim disciplinama, a oni jedva pola sata pregleda dnevno imaju tokom narednih nedelju dana  Ke pasol!? 

Jos se ja pripremam da uplatim hd paket, jbt, ala bih se presla  Fejspalm joj 
rhadamanth
Administrator
Administrator

Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rhadamanth taj Čet Feb 06, 2014 9:34 pm

Pa Total TV je SBB.

Moguće care, znači ipak su apsolutni monopolisti!  Smile Ali barem im je total dobar, za razliku od šugave kablovske, na kojoj skoro da nema ništa normalno!

da, da, total je sbbov.
kablovska im je sve losija i losija, i to je sve da bi te naterali da predjes na digitalnu, a i tamo, da bi pristojno gledao ono sto te interesuje, moras da uplacujes dodatne pakete.
rhadamanth
Administrator
Administrator

Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Čet Feb 06, 2014 9:59 pm

starbuck ::

Ajd bilijar, ali pikado  Fejspalm joj 

ONE HUNDRED AND FOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOTYYYYYYYYYYYYYYYYYY! Laughing 

Sad ja ispadam kao negativac ovde, ali ja iskreno nisam ni ocekivao da imamo totalno pokriven ceo turnir na tv ekranima. Eliminacionu fazu da, ali prve meceve strimovi uglavnom. Jeste sranje, no, sta da radis.
Sto se tice slovackih komentatora njih nikad nisam slusao, ali i slovenacki "ena proti ena" mi vise dodju smesni nego sto ih ozbiljno slusam. Smile 
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pet Feb 07, 2014 10:48 am

Hokej prenose od ovih nama mogućih programa za gledanje u nekom većem obimu:

BHT

HTV 2

SPORT 1(DSF)

Od 18 utakmica prvog dijela 5 je istih termina.Znači od 13 mogućih prijenosa HTV prenosi 8 utakmica,a DSF 10.DSF ne prenosi samo 3 jutarnje utakmice i to zato što se termin podudara sa njemačkim hokejašicama.

Znači svakako je DSF najbolja opcija,pogotovo što 100 % neće biti skremblovan.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Godine : 44
Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Grof Bronza taj Pet Feb 07, 2014 11:17 am

Sharks vk ::Hokej prenose od ovih nama mogućih programa za gledanje u nekom većem obimu:

BHT

HTV 2

SPORT 1(DSF)

Od 18 utakmica prvog dijela 5 je istih termina.Znači od 13 mogućih prijenosa HTV prenosi 8 utakmica,a DSF 10.DSF ne prenosi samo 3 jutarnje utakmice i to zato što se termin podudara sa njemačkim hokejašicama.

ajkulo, da li ce HRT prenositi neki hokej? jel se zna?
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pet Feb 07, 2014 11:22 am

Grof Bronza ::
Sharks vk ::Hokej prenose od ovih nama mogućih programa za gledanje u nekom većem obimu:

BHT

HTV 2

SPORT 1(DSF)

ajkulo, da li ce HRT prenositi neki hokej? jel se zna?
8 utakmica prvog dijela...
http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mreza=3&datum=2014-02-12
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pet Feb 07, 2014 12:00 pm

Ajde dati ću si malo truda da imamo sve na jednom mjestu.

SRIJEDA-12.02.2014.

18.00  Czech Republic  VS  Sweden (HTV2,DSF)

18.00  Latvia  VS  Switzerland (-)

ČETVRTAK-13.02.2014.

09.00  Finland  VS  Austria (-)

13.30  Russia  VS  Slovenija (HTV2)

13.30  Slovakia  VS  USA (DSF)

18.00  Canada  VS  Norway (HTV2,DSF)

PETAK-14.02.2014.

09.00  Czech Republic  VS  Latvia (DSF)

13.30  Sweden  VS  Switzerland (DSF,HTV2-uključenje u prijenos)

18.00  Canada  VS  Austria (HTV2,DSF)

18.00  Norway  VS  Finland (-)

SUBOTA-15.02.2014.

09.00  Slovakia  VS  Slovenija (HTV2-snimka u 15.45h)

13.30  USA  VS  Russia (HTV2,DSF)

18.00  Switzerland  VS  Czech Republic (DSF-snimka u 20.15h)

18.00  Sweden  VS  Latvia (-)

NEDJELJA-16.02.2014.

09.00  Austria  VS  Norway (-)

13.30  Russia  VS  Slovakia (HTV2,DSF)

13.30  Slovenija  VS USA (-)

18.00  Finland  VS Canada (HTV2,DSF)
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pet Feb 07, 2014 3:34 pm

God bless HTV2.
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pet Feb 07, 2014 9:02 pm

Nadam se da ga ovi naši kreteni neće skremblovati,Htv 2,još ako bude ludi Mićo Dušanović..Very Happy A pokojni DSF su izbacili sa većine kablovskih televizija u Srbiji još pre jedno 8,9 godina..tačnije odma posle lockouta 2004/2005 ako se dobro sećam.Tu sam uvek gledao svetska prvenstva pre.Sad
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Pet Feb 07, 2014 9:14 pm

Breznjev ::Nadam se da ga ovi naši kreteni neće skremblovati,Htv 2,još ako bude ludi Mićo Dušanović..Very Happy A pokojni DSF su izbacili sa većine kablovskih televizija u Srbiji još pre jedno 8,9 godina..tačnije odma posle lockouta 2004/2005 ako se dobro sećam.Tu sam uvek gledao svetska prvenstva pre.Sad
 Laughing 
E u pravu si potpuno! Dok je bilo DSF-a na kablovskoj bilo je i reprezentativnog hokeja! Odican, ali odlican kanal! 
Rekoh ja, ova SBB-ova kablovsak je svake godine sve gora i gora! 
Sem DSF-a izbacili su jos poprilicno vrhunskih kanala, muzickih, sportskih, filmskih...
Iceman
3rd liner
3rd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Sub Feb 08, 2014 12:32 am

Ja isto imam Total tv.Uzeo prije par godina preko B-neta,a sada rade samostalno.Po meni najbolja platforma na području Hrvatske,svi bitni programi u osnovnom ili proširenom paketu...ne računam HBO ili Cinemax,a i puca mi kita za njima.DSF imam u free to air programima. Very Happy
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Sub Feb 08, 2014 12:34 am

Breznjev ::Nadam se da ga ovi naši kreteni neće skremblovati,Htv 2,još ako bude ludi Mićo Dušanović..Very Happy A pokojni DSF su izbacili sa većine kablovskih televizija u Srbiji još pre jedno 8,9 godina..tačnije odma posle lockouta 2004/2005 ako se dobro sećam.Tu sam uvek gledao svetska prvenstva pre.Sad
Ne mogu ti opisati koliko mi taj tip ide na živce...kuži hokej,tu nema spora,ali njegova teatralnost me ubija u pojam...ne mogu ga svariti.Imam još neke razloge,ali ne bih sada o tome,osjetljive je prirode.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Feb 08, 2014 2:12 pm

Nadam se da nece skremblovati, mada ceremoniju juce jesu.

Ali ako vec neki dogadjaj ne prenosi jbn RTS, zasto bi onda skrembovali, mater im...
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Augment taj Ned Feb 09, 2014 5:36 pm

kad je prva utakmica? 16.2.?
Augment
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Ned Feb 09, 2014 5:46 pm

Dvanaestog.

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Ned Feb 09, 2014 8:16 pm

Je li ima jos neko da navija za Rusiju osim mene, Chea I Sharka? Cisto da znam, da malo zbijemo redove!  Very Happy
Iceman
3rd liner
3rd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Ned Feb 09, 2014 8:17 pm

Apsolutno glupo pitanje Smile
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Grof Bronza taj Ned Feb 09, 2014 8:18 pm

Iceman ::Je li ima jos neko da navija za Rusiju osim mene, Chea I Sharka? Cisto da znam, da malo zbijemo redove!  Very Happy
ima
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Sledeći