Liga Srbije

Strana 21 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Liga Srbije

Počalji od FiMol taj Pet Mar 10, 2017 9:19 pm

Nemoj da klones duhom Risto, evo pisemo i pricamo o hokeju, pa i to je nesto Smile

Nemamo dovoljno igraca, nemamo hala, nemamo para, nema saradnje medju klubovima. Igra se Slovenija, igra se MOL, igra se nasa liga, znaci mi sve mozemo Very Happy    

Samo neka potraje ovo sa MOL ligom i bice malo boljitka za sve. Ako nista imacemo dezurnog krivca ako sve propadne i ako ode sve u tri lepe Very Happy . Beograd ce biti satisfakcija za ove sto ih mrze, a i obratno ako sve krene ka boljem.

Kontra ritam - ili ne - sve cemo da vidimo na licu mesta, kada igre pocnu. Mi nemamo sta puno da se pripremamo, igraci se znaju kroz postave u MOL ligi, a ovi iz inostranih klubova takodje se dobro poznaju (npr. Sretovic, Popravka, Ilic). Minuli rad je nesto sto treba da se nadoveze na sve.

Nama vise od svega pre odlaska u Rumuniju trebaju prijateljske utakmice, a ne da se tamo prekrajamo sa postavama. Bojim se da bi se igraci posvadjali jedni sa drugima da su na okupu duze od 7 dana, ionako je kraj sezone.

AKo imamo kvalitet ne treba da se plasimo, a ako nemamo sve ce se videti u Rumuniji. Doduse, i Rumuni nisu poznati po slozi, i oni se bojkotuju medjusobno i vec godinama ne nastupaju u najjacem sastavu, ali i takvi kakvi jesu dobri su.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pet Mar 10, 2017 10:36 pm

FiMol ::Nemoj da klones duhom Risto, evo pisemo i pricamo o hokeju, pa i to je nesto Smile

Istina, i to je nešto.
Bilo je dugih perioda kad od hokeja nije bilo ni "h".
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pet Mar 10, 2017 11:13 pm

Eee da je HKB ušao u plejof Mola pa onda i prošao prvu rundu drugu pesmu bi sada pevali o uigranosti i napadu na rumunje! Very Happy
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Mar 11, 2017 12:49 am

I dalje smatram da je sasvim moguce dobiti Rumune. Mislim da imamo lepe sanse za dobar pocetak prvenstva. Nezgodan nam je taj raspored uvek bio. Bilo bi dobro dobiti ocekivano Australijance i lepo zapoceti prvenstvo, zatim treba se dobro spremiti za Rumune, a ako te dve dobijemo onda smo dobro zapoceli i imamo cemu da se nadamo. Najzajebaniji mec bice sa Belgijom, posle toga odmah jos jedna jako nezgodna ekipa i mozda psiholoski nezgodnija Spanija, ako u ta dva meca dobijemo barem jedan , onda nam Island dolazi kao slag na tortu i to ce biti bas bas dobro po nas. Raspored ipak ove godine nije los i tacno sada treba to da iskoristimo.  Srbija
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Sub Mar 11, 2017 1:11 am

Raspored je takav da mi sve snage treba da ulozimo u prve dve utakmice, a dolazimo rastimovani j sa pripremama u trajanju od skracene radne nedelje.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Sub Mar 11, 2017 6:59 pm

A kad je pa naša reprezentacija imala neke pripreme tipa dve nedelje negde da su otišli pa odigrali neke prijateljske utakmice protiv drugih reprezentacija? Nikad.
Naše pripreme su 7 dana u Pioniru se malo zezamo i to je to.To mogu tokom cele sezone da rade jer 70% igrača se stalno mota tu oko Pionira tj žive u radijusu od 2km od njega... Smile
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Mar 22, 2017 8:09 pm

Pa da nastavimo u kontra ritmu Very Happy 

Beograd dobio 7:2 prvu finalnu utakmicu: 

http://www.hockeyserbia.com/index.php/mecevi-uzivo-2016-17

Ono sto je meni nejasno je igranje predsednika HKS Shocked za Beograd, sto po meni predstavlja sukob interesa sa koje god ugla da se posmatra. Razumem i zelju, i strast, ali to je kao da Rene Fassel igra za Svajcarsku u ELit grupi  Embarassed .

Polufinale nesto nije ni komentarisano ali u odlucujucoj utakmici ZVezde i Vojvodine se videlo sa koliko ambicija su gosti dosli: Kanadjani broja 2 su se vratili kuci, + imamo da je Rus koji igra za Vojvodinu je zapravo ugovorom vezan za Zvezdu, Shocked ali je igrao za Vojvodinu protiv Zvezde.

Mozda Srpska liga nije nesto posebno ali svakako ima nesto sto je cini posebnom  Cool
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Sre Mar 22, 2017 8:30 pm

Koju krizu identiteta bi danas doziveo prosecan hkcz ili hkp navijac: Zvezdini igraci pljuckaju semenke na tribinama u finalu plejofa, Partizanovi igraju za HKB, predsednik Saveza i savezni selektor/trener HKB igraju za HKB, a sutra svi treba da igraju za SRB.

Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Mar 22, 2017 8:37 pm

Cesto sam kritikovao trenera Milinkovica ali Sone je ovaj put upravu:
http://www.czbgtv.com/2017/03/22/milinkovic-pred-finale-boricemo-se-zbog-svih-koje-vole-crvenu-zvezdu/

Predsednik Saveza je do skora bio aktivan igrač i kapiten Partizana, sada nastupa za Beograd. To je osnovni apsurd, zapravo, od koga polazi sav ovaj cirkus. Za Partizan je igrao do Nove godine, sada je u Beogradu.
Laughing

Mislim da nema kreativnije lige od lige Srbije. Imamo cak i "Amaterske ugovore" Laughing
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Sre Mar 22, 2017 9:05 pm

Yorick ::Koju krizu identiteta bi danas doziveo prosecan hkcz ili hkp navijac: Zvezdini igraci pljuckaju semenke na tribinama u finalu plejofa, Partizanovi igraju za HKB, predsednik Saveza i savezni selektor/trener HKB igraju za HKB, a sutra svi treba da igraju za SRB.

Da, odlično si opisao stanje zbunjenosti prosečnog ljubitelja hokeja - "kriza identiteta".
Za koga navijati i da li uopšte navijati.
Ja sam rešio ne samo da ne navijam za bilo koga, nego me uopšte ne zanima finale domaćeg plej-ofa.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Sre Mar 22, 2017 9:14 pm

Domaceg plejofa? 10 stranaca, 5 juniora, 2 funkcionera, 3 tudja igraca, 2 drugara sa tribine. Jos samo Kika Ilic da se reaktivira i to e to.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Mar 22, 2017 9:40 pm

Zvezda nema srece prvu godinu u kojoj je njbliza da osvoji svoju prvu titulu ,a tu ce ih spreciti novoproklamovani klub koji je osnovan 2016 godine Very Happy. Bas nemaju srece.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Sre Mar 22, 2017 10:04 pm

Yorick ::Domaceg plejofa? 10 stranaca, 5 juniora, 2 funkcionera, 3 tudja igraca, 2 drugara sa tribine. Jos samo Kika Ilic da se reaktivira i to e to.
Laughing Laughing Laughing
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Sre Mar 22, 2017 11:07 pm

Kakav cirkus! Vidim da je zaigrao i Crnoglavac za Beograd Very Happy
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Čet Mar 23, 2017 9:26 am

Yorick ::Koju krizu identiteta bi danas doziveo prosecan hkcz ili hkp navijac: Zvezdini igraci pljuckaju semenke na tribinama u finalu plejofa, Partizanovi igraju za HKB, predsednik Saveza i savezni selektor/trener HKB igraju za HKB, a sutra svi treba da igraju za SRB.
Yorick ::Domaceg plejofa? 10 stranaca, 5 juniora, 2 funkcionera, 3 tudja igraca, 2 drugara sa tribine. Jos samo Kika Ilic da se reaktivira i to e to.
I proteklih godina je bilo miki maus neozbiljno (msm, barem su finala bila kao nesto), ali ovo je... Laughing Cepam se od smeha Klanjam se 

Jel se ispostovalo ono bese da pola normalnih igraca (10 msm) ne igra ni za jedne ni za druge...??? Very Happy
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Pet Mar 24, 2017 11:34 pm

I dobismo prvaka, HK Beograd. U drugoj utakmici finalne serije HK Beograd dobio Crvenu zvezdu sa 2:1, dvostruki strelac Samir Saliji, jednu asistenciju napravio predsednik drugu trener  Laughing.
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Sub Mar 25, 2017 7:54 am

Da, zavrseno je nikada gore i jadnije prvenstvo.
Za sledecu godinu stvari stoje jako lose. Partizan je izgleda zavrsio sa seniorima, NS stars je i ove godine igrao samo zbog ispomoci nekoliko klinaca iz Partizana, nemaju dovoljan broj igraca. Sledece godine ocekujem ligu od 2 kluba: Vojvodina i Zvezda. Ako je mogao bivsi DDR da igra ligu sa dva kluba i da bude divizija A, mozemo i mi Smile
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sub Mar 25, 2017 7:42 pm

Hokejaska Liga Srbije je postala poligon obracuna ljudi koji su na celu nasa 2 kluba: Beograd i Zvezda.

A pocelo je nikad bolje. Postignut je dogovor o nastupu u MOL ligi, i nastupu Zvezde sa mladjim selekcijama u Slovenackoj ligi.
Liga Srbije je bila u drugom planu, 12 utakmica + playoff za sezonu. Naizgled jednostavna prica Very Happy

Koji su stvarni dogovori bili mi verovatno nikada necemo saznati. Beograd se jos nijednom nije oglasio dok nam je od strane Zvezde konstantno dolazio priliv informacija.

Jedini je predsednik NS Starsa javno osudio kompletan sistem takmicenja, cak se oglasio i javnim istupanjem iz playoff (mada ga svakako ne bi ni igrao). I naravno ostao je usamljen sa formalnom podrskom ostalih strana (tzv tapsanje po ramenu).

Osim Vojvodine svaki od 3 tima je imao po jednu postavu seniora. Neki su se pomagali dovodjenjem stranaca, neki juniorima iz drugih klubova, a neki su ostajali i bez jednih i drugih. Samo je Beograd je imao wild-card za playoff. Pijem kafu i chiluje

Jedinsteveno za sve klubove bilo je neinformisanost o sistemu takmicenja. Niko nije znao kakav format prvenstva se igra? Fejspalm joj 
Ugovori sa igracima su ostali misterija, niko ih jos nije obelodanio. Popularno su nazvani "amaterski ugovor".

Predsednik Saveza je pomagao koliko je mogao: Partizanu na 1 utakmici, Beogradu na 4 utakmice (sve ukupno 4 gola i 3 ass). Bio je na pozajmici ali se ipak vratio i uzeo trofej Da . Ocigledno je imao jasan ugovor: Professional contract  Razz 

Poruke za klubove i ljude koji vode hokej - izvucite pouke iz ove sezone Pojma nemam

Ceskam bradu
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Ned Mar 26, 2017 12:04 pm

TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Ned Mar 26, 2017 12:55 pm

Da, gledao sam na sajtu Sport kluba sve klipove iz tog intervjua.
Moram reći da me je Joca Rus prijatno iznenadio.
Gledao sam ga kao igrača, bio je jedan od boljih u svojoj generaciji, ali nikad nisam imao priliku da ga slušam.
Čovek je izuzetno elokventan, ima realne stavove i razmišljanja. Nije slučajno da se klinci pod njegovim vođstvom izdvajaju od ostatka svoje generacije.
Želim Joci puno uspeha u daljem radu.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Mar 27, 2017 8:17 pm

TUTI FRUTI ::Da, zavrseno je nikada gore i jadnije prvenstvo.
Za sledecu godinu stvari stoje jako lose. Partizan je izgleda zavrsio sa seniorima, NS stars je i ove godine igrao samo zbog ispomoci nekoliko klinaca iz Partizana, nemaju dovoljan broj igraca. Sledece godine ocekujem ligu od 2 kluba: Vojvodina i Zvezda. Ako je mogao bivsi DDR da igra ligu sa dva kluba i da bude divizija A, mozemo i mi Smile
Ovo je znaci prilika da se i ja ukljucim u hokej Very Happy koliko im fali igraca ima da me jos pozovu da im sedim na klupi i po koji put uklizam u teren Very Happy a bilo je price kako ne mogu nikako polu amaterski da igram Very Happy.
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Mar 27, 2017 8:27 pm

Inace Jovica Rus je jako lepo odgovorio na gotovo sva pitanja , konkretno i jasno bez mnogo razmisljanja. Treba nam 
I N F R A S T R U K T U R A ! ! !
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pon Mar 27, 2017 11:05 pm

Uzmemo li primer Slovenije koja ima 7 zatvorenih klizalista i igra Elit diviziju reklo bi se da smo blizu posto mi imamo 3 (Pionir, Beostar, Spens). Treba svakako infrastruktura ali i resavanje funkcionisanja postojecih (Spens i Beostar hale imaju led mnogo krace). 

Uz to, sve kosta dosta para pa deca/roditelji prelaze na druge sportove. Oni koji i plate traze od trenera da imaju odredjenu minutazu, mesto u timu, u reprezentaciji, u postavi. 

Imali smo losih iskustava da nam trenere napadaju iz tih razloga. 

Ovo je pretpostavljam samo deo problema kod nas i oko nas. Ima ih mnogo.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pet Jun 16, 2017 10:37 pm

Imamo li neke vesti oko naseg prvenstva Very Happy. Svuda se nesto planira, pregovora, eksperimentise, pa da vidimo na koga mozemo da racanamo:

Zvezda i verovatno Vojvodina ce igrati Interligu, Partizan i NS-starsi su jedini bez medjunaonog angazmana. Infrastukura nam je nepromenjena, a broj igraca varira od obaveza na poslu i porodici.

Sezona da krene u Decembru jer nam je 4 meseca dovoljno. Preostale termine od septembra ustupiti deci i juniorima za treninge. Mozda prikljuciti Spartak iz Subotice cisto da Partizan i Starsi imaju winter classic, a i radi popularizacije, + radi vise utakmica (2 ili 3kruzno = 4-6 utakmice) pred start plejofa. 

Zaboravio sam pomenuti da bi Zvezda i Vojvodina podigla broj utakmica na 10 ako se prikljuce, a mislim da im nece biti problem.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sub Jul 22, 2017 5:52 pm

Imam pitanje vezano za infrastrukturu pa me intetesuje zna li se kada ce biti postavljen led u nasim halama. 

Pionir je prosle godine krenuo od 1.Septembra, a za Beostar i Novi Sad ne znam. Posto ce sada biti ukljuceno vise klubova i kategorija u Medjunarodnim ligama (Zvezda senior i junior, Partizon junior, Vojvodina senior) logicno bi bilo i da hale budu spremne pre pocetka tih liga. 

Pitanje je na ovoj temi jer je vezano za vise nasih klubova. Mozda neko ima kakve informacije. 

Za nasu senior ligu nemam nikakvo pitanje ni interesovanje jer se pokazalo da nam sluzi najvise za medjusobne razmirice i kao takva sluzi najvise da se ispuni forma IIHFu.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh