Liga Srbije

Strana 18 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Liga Srbije

Počalji od TUTI FRUTI taj Pon Dec 19, 2016 7:56 am

Po najavama, izgleda da Partizan odustaje od daljeg takmicenja u domacoj ligi. Steta, ne znam sta se desava sa klubom pa da urade ovakav drastican korak.
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Dec 19, 2016 12:04 pm

Pokusavam da nadjem tu informaciju ,ali je nigde ne nalazim. Odakle ti to?
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pon Dec 19, 2016 12:29 pm

http://www.czbgtv.com/2016/12/18/hokejaski-klub-partizan-napusta-ligu/

Ne znam koliko je izvor pouzdan, ali ako je tačno to bi bila velika šteta za domaći hokej.
Inače, isti izvor javlja da je Zvezda sinoć pobedila Maribor 7:2
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pon Dec 19, 2016 1:34 pm

Zvezda će sad sa ovih 5 rusa i belorusa da osvoji slohokej Smile A liga Srbije ostaje liga bez briga izgleda...
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pon Dec 19, 2016 2:01 pm

Teško će da osvoji Slohokej, s obzirom na veliki zaostatak s početka šampionata. U najboljem slučaju mogu da se domognu plej-ofa a onda na scenu stupaju Jesenice i Olimpija.

Što se tiče lige Srbije, biće briga i te kako. Ako Partizan izađe neće biti ispunjen uslov IIHF-a da učestvuju najmanje 4 kluba, pa će Beograd morati navrat-nanos da se priključuje i pre plej-ofa.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Pon Dec 19, 2016 2:14 pm

Kad smo kod Zvezde ako je verovati Hokej.si juče samo 10 igrača + 2 golmana.
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pon Dec 19, 2016 2:41 pm

Rista Ris ::Teško će da osvoji Slohokej, s obzirom na veliki zaostatak s početka šampionata. U najboljem slučaju mogu da se domognu plej-ofa a onda na scenu stupaju Jesenice i Olimpija.

Što se tiče lige Srbije, biće briga i te kako. Ako Partizan izađe neće biti ispunjen uslov IIHF-a da učestvuju najmanje 4 kluba, pa će Beograd morati navrat-nanos da se priključuje i pre plej-ofa.

To je uslov koga se vise IIHF ne pridrzava, nikada se ni nije pridrzavao. Koliko godina unazad nismo ni zavrsavali nase prvenstvo, sa milion ne odigranih utakmica pa nista nije bilo.Liga je pocela sa 4 kluba, u medjuvremenu ce prikazati da je ostatak utakmica Partizan predao i resena stvar. Nikoga to ne interesuje u IIHF-u, to su price za malu decu.To je samo na papiru uslov za IIHF. Mi cemo fakticki imati 4 kluba i bez Partizana jer se HK Beograd ukljucuje u plej off.

Sto se tice Partizana, pretpostavljam da je tihi bojkot igraca jer igraju a nisu placeni. Ako im je puno da odigraju 12 rekreativnih utakmica bez para iz ciste ljubavi, onda neka batale sport koji vole. I prosle godine nisu bili placeni a ni prethodnih sezona. Mozda je jos nesto u pitanju.
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Dec 19, 2016 11:26 pm

Rec o Zvezdinoj pobedi u Slohokej ligi kao jedna od vesti na sportskom bloku na Areni Sport 1 malocas. Ispade Slohokej popularnija od MOL lige ovde..
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Dec 29, 2016 2:55 pm

Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Dec 29, 2016 4:51 pm

Partizan izgleda definitivno out iz Lige.
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Čet Dec 29, 2016 6:31 pm

Zasto vam je tesko da okacite izvor informacije?
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Čet Dec 29, 2016 6:59 pm

Nije ozvaniceno, pitanje je da li ce i biti, zbog pravilnika IIHFa
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Dec 29, 2016 9:26 pm

Yorick ::Partizan izgleda definitivno out iz Lige.
Dugo je trajalo igranje iz ljubavi prema crno belim bojama. Very Happy 
Da su se obratili Djakovicu siguran sam da bi im prebacio nesto deviza kao znak postovanja. Mozda je direktoru Rakovicu ispod casti da se obrati?
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Čet Dec 29, 2016 9:57 pm

Velika je to šteta za ovaj naš jadni domaći hokej.
Pravi ljubitelji hokeja mogu samo da žale zbog ove situacije bez obzira koje boje simpatišu.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Čet Dec 29, 2016 10:07 pm

Slazem se sa Ristom. Po meni koji god da je klub u pitanju steta je za i ovako nasu jadnu malenu ligu sa 4-5 timova.. Izgleda da su sve oci uprete u HK Beograd!
Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Pet Dec 30, 2016 11:21 am

Yorick ::Nije ozvaniceno, pitanje je da li ce i biti, zbog pravilnika IIHFa

Jel se zna razlog?
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Jan 05, 2017 10:32 pm

Hororelf ::Slazem se sa Ristom. Po meni koji god da je klub u pitanju steta je za i ovako nasu jadnu malenu ligu sa 4-5 timova.. Izgleda da su sve oci uprete u HK Beograd!
Liga koja se odvija na relaciji Beograd - Novi Sad (80km).
Liga koja ima 12 utakmica/svaki tim (DVANAEST), cak 8 utakmica igras kao Domacin.
Troskovi odigravanja utakmice idu na teret kluba, 4 gostovanja u Novi Sad.

Dakle, Partizan je odigrao 4-5 utakmica, nesto u Bg a nesto u Ns.
Odjednom saznajemo da klub ne zeli da se takmici u Ligi Srbije.
Ne znamo razoge?, igraci nisu placeni pa su nezadovoljni?, ili kasni su termini za treninge?, ili nema para za sudije? za zakup odigravanja utakmica?..?

Beograd sigurno ne moze biti izgovor za sve probleme u sprskom hokeju (recimo iz Partizana od prosle sezone su presli Brkusanin i Filipovic, a jedan se vratio ne znam mu ime). Vecina igraca je ostalo i uglavnom se nipodastavao celokupan pojekat, i to bivsih igraca Partizana Pojma nemam Pijem kafu i chiluje ? Cak je i Predsednik Saveza igrao u derbiju za Partizan?  Pojma nemam

Hvala Bogu pa su oci uprte u Beograd, da gledamo dobar hokej, da ovo malo igraca sto valja moze da napreduje i igra ligu zemlje koja je u Elit/ili Diviziji ispod Elita. Partizanu sto brzi povratak, obezbediti tim juniorima sto su ostali neka treniraju i igraju makar srpsku ligu za tim koji vole.

Sve ostalo je nebitno.
Sutra da isto krene iz Zvezde bi isto vazilo i za taj klub. Pijem kafu i chiluje
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Ned Jan 08, 2017 5:04 pm

Kao dodatak (ako je prevod dobar), Ristic i Ogrizovic prelaze u Hk Beograd. Mislim da je 5 igraca preslo u NS Stars..
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Jan 15, 2017 2:26 pm

Ako neko nema sta da radi danas , nedelja je , toplije je vreme , Pionir mu je blizu neka svrati na ovaj mec da ne blejim sam na tribinama. Idem malo da gledam amaterski hokej , usput mi je danas pa reko sto da ne. Ako je neko raspolozen vidimo se u Pioniru. Prvobitno mislim da se druzimo ,a utakmica je takva kakva je.

Hororelf
3rd liner
3rd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nemanja_93 taj Čet Jan 19, 2017 11:07 pm

Sa zvanicne stranice HK Partizan:
Hokej klub Partizan
25 мин. ·
Obaveštavamo vas, sa malim zakašnjenjem, da je proteklog vikenda trebalo da se odigra utakmica izmedju Vojvodine i Partizana, ali je utakmica registrovana 5:0 u korist kluba iz Novog Sada. Razlog je zato što naš klub nije imao dovoljno igrača za utakmicu zbog virusa, a klubovi nisu uspeli da dodju do dogovora da se utakmica odloži. Prema rasporedu prvenstvo se nastavlja krajem januara. Takođe želimo da obavestimo navijače da će klub igrati do kraja sezone i da nije odustao od iste, iako već mnogi znate da je postojala mogućnost da dođe do toga. Klub su tokom pauze napustili Srđan Ristić i Pavle Ogrizović.
Nemanja_93
AHL
AHL

Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Čet Jan 19, 2017 11:28 pm

¨Isprovocirao¨ sam ih, Odgovoriše mi u roku od pola sata  Very Happy

Sledeća utakmica je 28. 1. videćemo da li su bili iskreni.
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Uto Jan 24, 2017 9:42 pm

stele70 ::
Sledeća utakmica je 28. 1. videćemo da li su bili iskreni.

Partizan je napustilo 7 igraca. Izgleda da je tamo nesto prelilo casu cim se toliko igraca odlucilo da promeni sredinu.
Nasu ligu treba pod hitno staviti u okvire gde ce se znati koji klub zeli da igra i postuje raspored takmicenja a Savez treba da jednom za svagda rascisti sa stvarima koje se ponavljaju iz sezonu u sezonu.
Evo sada imamo priliku da vidimo Madjarski Savez kao instituciju i na njih treba da se ugledamo.

free pic
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Sre Jan 25, 2017 10:35 am

Mislim da nije problem ugledati se na mađarski Savez, sigurno da i u našem Savezu ima ljudi koji ako ništa drugo mogu da prekopiraju njihov način rada. Ali uslovi rada su sasvim drugačiji. Broj njihovih klizališta, registrovanih igrača, finasijska podloga jednostavno se ne mogu staviti ne u istu rečenicu nego u isti tekst u poređenju sa našim uslovima gde klubovi bukvalno preživljavalju.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Jan 25, 2017 12:58 pm

Mi se ne mozemo stalno vaditi da nemamo uslove, pare, klizalista i tako vec godinama unazad. Nisu ih imali ni Madjari pa su krenuli. 

Savez kao institucija treba da krene od sebe i da napravi uslove da klubovi imaju prostor da se organizuju. Dakle, oni koji tamo rade nece ici u kancelarije i zavrsavati na tome nego ce i volontirati kao zapisnicari i merioci vremena u Ligi Srbije. Savez ce obezbediti termine za odigravanje tako sto ce platiti Pioniru ili Spensu troskove za 2.5 sata. Sudije ce isto tako biti delegirane iz istog grada. Novac IIHF neka se trosi tamo gde je potreban. Ukoliko Savez svijim primerom ne pokaze voljni momenat sta onda da trazi od klubova koji nemaju pare. 

Isto tako ne moze da Partizan place da nema kintu i onda za playoff dodje 5 Rusa za dobre pare, samo da bi komsiji crkla krava.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od stele70 taj Čet Jan 26, 2017 12:40 am

Definitivno mora nešto da se menja, jer je hokej dostigao dno. 

Po meni prvo se mora stvoriti kvantitet iz koga će doći kvalitet. Mi sad imamo situaciju da bukvalno svi koji igraju hokej su kandidati za reprezentaciju. Svaka čast za MOL, ali ono što savez mora da uradi je omasovljenje hokeja, mora se izgraditi još zatvorenih klizališta, mora se hokej popularizovati i juzno od Beograda. Zatvorena klizališta moraju dobiti Niš, Kragujevac, Leskovac, Subotica, Šabac ... Mislim da bi svaki grad sa preko 100000 stanovnika morao da ima zatvoreno klizalište. u svakom od tih gradova napraviti tim. Desetak timova u Srbiji za početak je sasvim dovoljno.

Postoje razni modeli po kojima bi mogli biti izgradjena ta klizališta. Neka se savez raspita u Atletskom savezu gde "Vesa Comtrade" radi odličan posao, izgradio je zajedno sa lokalnom samoupravom atletske stadione u Kruševcu, Novom Pazaru. Planirana je izgradnja stadiona u Zrenjaninu. Prošle godine otvorena je prva atletska dvorana u Beogradu, potpisan je ugovor o izgradnji dvorane u Ćupriji.

U savezu sede sposobni ljudi. Svi su oni uspešni u poslovima kojima se bave. Verujem da bi mogli i hokej podići na veći nivo.
stele70
Junior
Junior

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh