"Marvinov pregled nedelje"

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: "Marvinov pregled nedelje"

Počalji od Marvin taj Uto Dec 07, 2010 9:50 pm

Znam. On je Rus. Igra za Thrasherse.
Nebitno sto je drugo bolje.
To je ko kad bi za naj gol svetskog prvenstva proglasio ovo(slicni su mi golovi ) :
http://www.youtube.com/watch?v=eXl_G7UwHeI&feature=related

A tucu, da ti ubacimo.
Tu bre ide trud, ako se secas neke dobre stavis tu, ako se ne secas niceg onako bas interesantnog, odes na hockeyfights i stavis najbolje ocenjenu iz prosle nedelje...

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Dec 07, 2010 11:50 pm

Nemam ja vremena bre.. Pijem kafu i chiluje
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Dec 08, 2010 11:26 pm

Ne skrnavi mi kolumnu tragovima svoje lenjosti.
A imas vremena da gledas Ottawu i Montreal....

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sub Dec 11, 2010 2:56 am

Sramno...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Dec 11, 2010 5:39 pm

Sta je sramno? Rolling Eyes
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sub Dec 11, 2010 5:55 pm

Lenjost.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Dec 11, 2010 6:11 pm

Kakva lenjost? Rolling Eyes
Jel ti pises ove nedelje, ili cemo 3. lice? Very Happy
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sub Dec 11, 2010 6:19 pm

To sto ne ubacujes tucu cele nedelje.

Ja cu ove nedelje...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Dec 11, 2010 6:25 pm

Evo, ubacicu je sada.. Rolling Eyes
Ko, uostalom gleda jos tuce.. I:
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sub Dec 11, 2010 6:28 pm

80% navijaca juznjackih timova u USA, za pocetak...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Dec 12, 2010 11:54 pm

Marvin ::80% navijaca juznjackih timova u USA, za pocetak...
Sto cini... Kolko.. 80 000 navijaca u totalu.. Laughing
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Dec 13, 2010 12:05 am

Ako ne racunamo Dallas, oko 50000...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Dec 13, 2010 11:00 pm

Marvinov pregled nedelje
6.12-12.12.

*** Tri zvezde ***

1.
Ryan Clowe (San Jose Sharks)

U timovima čiji je napad pun zvezda često se dešava da oni manje poznati odrađuju najveći deo posla, a Sharksi su odličan primer. Clowe se sa 4 uzastopne utakmice sa po dve poena probio na mesto drugog strelca ekipe ispred Thornton-a, Marleau-a i Boyle-a.
2.
Corey Perry (Anaheim Ducks)

Najviše zahvaljujući fenomenalnoj predstavi protiv Minnesote, u kojoj je zabeležio 3+2 Perry se našao na drugom mestu ovonedeljne kolumne. Ipak, zajedno sa Getzlafom i Ryanom on je samo deo fantastičnog tria koji ponekad deluje nezaustavljivo.

3.
Brent Burns (Minesota Wild)

Nakon dve loše sezone, Brent Burns se konačno vratio na pravi put kojim mu je karijera i bila krenula pre povrede koju je doživeo. Sa čak tri gola ove sedmice, Burns se probio na drugo mestu po broju golova među defanzivcima, iza samo Dustin Byfuglien-a.

Vredni pomena:
Pittsburgh je jedina ekipa koja ima više od dve pobede za redom. I to šest puta više. Marc-Andre Fleury se verovatno ni ne seća kada je poslednji put izgubio utakmicu. Marc Staal je imao odličnu nedelju nedelju u redovima Rangersa.. Rick Nash je ponovo uspeo da zabeleži tri gola u nedelji, a najbolji strelac je bio ruki Logan Couture sa 4. Ilya Kovalchuk je uspeo da ima nekoliko poena, ne mnogo, ali izgleda da stvari kreću nabolje... Tyler Myers lagano izlazi iz tzv. sophomore slumpa. James Neal je u sedam utakmica uzastopno imao bar po poen. Anders Lindback se ponovo pokazao kao dostojna zamena Pekka Rinne-u.

"
Fail" sekcija:
Washington je doživeo šest poraza za redom po prvi put od 2007. Islandersi i Devilsi pokazuju zbog čega su na dnu lige sa 5 uzastopnih poraza. Zaslužene suspenzije su dobili Rene Bourque i Jody Shelley, dok je liga Alexu Seminu progledala kroz prste. St. Louis je nova ekipa čiji je roster desetkovan povredama. Igrači Tampe su napravili bespotrebnu frku oko regularnog gola debitanta u redovima Oilersa, Linusa Omarka, naročito golman Dan Ellis koji je prilikom gola ispao poprilično smešan...

Gol nedelje:
Oni koji su igrali ovu igru znaju koliko je ovo u stvari teško:

Odbrana nedelje:
Čak i AHL filijala Islandersa ima problema sa davanjem golova:

Tuča nedelje:
Alex Ovechkin se tukao. Sama činjenica stavlja tu borbu na mesto tuče nedelje.

Bonus:
Ponižavanje protivnika nije baš sportski ali ponekad ume biti urnebesno:

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Uto Dec 14, 2010 12:19 am

Couture ruki,nervira me to jer je lik igrao i prosle godine.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Dec 14, 2010 12:27 am

Jeste malo bezveze, ali tako je kako je...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Dec 21, 2010 4:07 pm

Marvinov pregled nedelje
13.12.-19.12.

*** Tri zvezde ***

1.
Joe Sacco (Colorado Avalanche)

Kada ekipa igra bez tri ključna igrača, pritom zabeleži 6 pobeda uzastopce i ponese epitet najefikasnijeg tima lige, moraju se pohvaliti kako i igrači tako i oni koji se ne nalaze na ledenoj ploči. U svojoj drugoj godini kao trener Colorada, Sacco je ekipu potpuno preokrenuo i od treće najgore u ligi napravio nešto što, za sada, liči na Stanley Cup pretendenta.

2.
Eric Boulton-Jim Slater-Chris Thorburn (Atlanta Thrashers)

Ovi momci nikada nisu bili niti će biti zvezde i nalaziti na ovakvim listama poznatih medija. Međutim, svojom igrom, četvrta linija Atlante se pokazala kao najboljom takvom linijom u čitavoj ligi. Daju golove, igraju penalty kill, imaju odličan +/-, a po potrebi se upuštaju u pesničenja. Ekipa ne može više poželeti.

3.
Nicklas Lidstrom (Detroit Red Wings)

Nakon 1440 utakmica na najvećoj svetskoj hokejaškoj pozornici, budući član Kuće slavnih i ikona ekipe Detroita, popularni St. Nicklas postigao je prvi hat-trick u karijeri. Sama ta činjenica je dovoljna za ulazak na ovu listu.

Vredni pomena:
Mikhail Grabovski je u poslednje vreme retka svetla tačka u Torontu, sa 7 golova u 8 mečeva. Ilya Kovalchuk se probudio i ima 7 poena u 5 mečeva. Sidney Crosby ima bar poen u poslednjih dvadesetak utakmica, čak se i autor ovog teksta zabrojao. Jarome Iginla je takođe jedan od igrača koi su se konačno razmrdali u poslednje vreme. Najduže nizove pobeda, posle Colorada, imaju Tampa i Vankuver, po 4.

"
Fail" sekcija:
St. Louis ima sve više problema sa povredama, a Coloradov Kyle Quincey će propustiti ostatak sezone zbog jedne. Sve je manje nade da će se Daymond Langkow ikada vratiti u NHL zbog povrede koja ga već duže vreme muči. JS Giguere se takođe povredio, a po nekim izjavama izgleda da ni njegovo stanje nije baš naivno. Steve Mason je bio toliko loš na golu Columbusa da se razmišlja o njegovom slanju u AHL, samo godinu i po dana nakon što je osvojio trofej namenjen rukiju godine. Matt Millen iz redova Islandersa je zaradio suspenziju od dve utakmice.

Gol nedelje:
F*** you, Geno!

Odbrana nedelje:
Ward zna da bude loš ponekad, ali obično ima naviku da se iskupi sledeću utakmicu. Ovde je sačuvao dva boda Canesi-ma.

Tuča nedelje:
Nije rod sa Clark Gilliesom, legendom Islandersa, ali takođe zna da udara:

Bonus:
Iz HBO-ovog specijala o Winter classicu, između ostalog, naučili smo kako se međusobno pozdravljaju igrači Penguinsa:

Bonus 2:
Kafana je moja sudbinaaaaaa:

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Dec 28, 2010 6:55 pm

Ocemo pregled, ocemo pregled... Pijem kafu i chiluje
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Dec 28, 2010 6:57 pm

Marvinov pregled nedelje
20.12.-26.12.

*** Tri zvezde ***

1.
Dwayne Roloson (New York Islanders)

Do ove nedelje najgora ekipa u ligi je zabeležila tri uzastopne pobede, predvođena njihovim rezervnim golmanom. Roloson nastavlja da bude pravo čudo na ledu, pružajući neke od svojih najboljih partija nakon što je navršio 40-tu godinu života. Neki drugi, malo mlađi golmani iz iste divizije brane poput šesdesetogodišnjaka.

2.
Henrik Zetterberg (Detroit Red Wings)

U poslednje vreme ove liste ne mogu da proću bez igrača Detroita. A kako bi, kad pružaju ovakve partija. 3+3 u 3 utakmice, sve to po povredi najboljeg saigrača, Pavela Datsyuka.

3.
Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins)

24 utakmice za redom sa barem po jednim poenom su u današnje vreme toliko veliki, da ga neki već porede sa Gretzkyjevim rekordom od 51-og meča za redom uz obrazloženje da su u Gretzkyjevo doba golmani bili dosta lošiji. Iako su to neviđena preterivanja za sada, mora se odati priznanje ovakvom podatku.

Vredni pomena:
Chicago, LA i St. Louis su jedini timovi koji imaju nizove pobeda duže od tri utakmice, uz to se i Marian Hossa vratio na led za Blackhawkse. Dustin Brown je imao odličnu nedelju u dresu Kingsa. Capitalsi su prekinuli svoj niz poraza.

"
Fail" sekcija:
Sabresi su izgubili svog najboljeg igrača. Derek Roy-a do kraja sezone. Zach Parise se možda neće vratiti ni do kraja sezone, iako je bilo predviđeno da će biti na ledu još u februaru. Carolina (3), Nashville (4) i New Jersey(5) su u lošoj formi u poslednje vreme.

Gol nedelje:
Ovaj momak je dokazao da mu je mesto u NHLu, iako su mnogi sumnjali u to:

Odbrana nedelje:
Caps. Pens. OT. Green. Fleury.

Tuča nedelje:
Verujem da se bilo ko iz ekipe Dalasa bije bolje od Krys Barch-a:

Bonus:
Fenomenalno:

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Dec 28, 2010 7:11 pm

Dzomba ::Ocemo pregled, ocemo pregled...
Sam brz?

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Dec 28, 2010 7:12 pm

Brz si. Very Happy Laughing
Da pomognem malo u izboru gola i odbrane.. Very Happy

Btw, ekstra sto si stavio naslov "na moj nacin", ali samo da znas da svake nedelje menjamo boju. Pogledaj, pa ces primetiti. Rolling Eyes Smile
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Dec 28, 2010 7:35 pm

Nisam ga stavio, nego sam ga ostavio, vec je bio tu.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Dec 28, 2010 7:44 pm

Iste preglede, ili malo izmenjene, planiram za PO, ali mislim da to bude bas ekstra uradjeno. Da Mozda budemo radili zajedno. Very Happy
Mnogo mi se svidja ova ideja, dobijes predstavu sta se sve desavala tokom sezone, sto je uber kul. Narocito, recimo, ako sledece godine pogledas ko je u 7. nedelji imao neki niz, ili sta je radio xyz igrac i sl. Very Happy
Mislio sam i da ubacim u svaki onaj "Best of the week" video koji NHL kanal na YT izbacuje svake nedelje (obicno utorkom za proslu nedelju). To bi dodao za svaku nedelju do sada, a i za buduce, i onda bi to bila bombonica. Klanjam se
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Jan 04, 2011 6:06 pm

Marvinov pregled nedelje
27.12.-2.1.

*** Tri zvezde ***

1.
Shane Doan (Phoenix Coyotes)

Sa 5 golova u 4 meča, uključujući dva meča sa dva pogotka, kapiten tima iz pustinje se našao na vrhu ovonedeljne liste. Iako je po 37. put u karijeri postigao dva gola na jednom meču, još uvek nije imao hat-trick u NHLu. Kada po 38. put bude postigao dva gola, izjednačiće NHL rekord koji drži Petr Sykora.

2.
Nicklas Lidstrom (Detroit Red Wings)

Ponovo Lidstrom. Mislim da više ne treba uopšte trošiti reči na igre sjajnog Šveđanina, već samo ubacivati statistiku. 2 gola i 6 asistencija ove nedelje.

3.
Semyon Varlamov (Washington Capitals)

Zvanično prvi golman Capsa se nakon povrede konačno stabilizovao i počeo da igra kako zna i ume, što je prikazao ovonedeljnim izdanjem, shutoutom, a zatim i impresivnim Winter Classicom, na kome je samo jednom vadio pak iz mreže.

Vredni pomena:
Marian Hossa i Patrick Kane su se vratili u postavu šampiona iz Chicaga. Ray Whitney je još jedan razigran igrač Phoenixa, sa 4 gola u 5 mečeva. Islandersi pobeđuju uprkos dešavanjima u timu, a budi se i John Tavares. U pobedničkim nizovima su i Vancouver(6), Anaheim (3) i Washinton (3). Shea Weber je sa 5 poena ove nedelje preuzeo zvanje najboljeg strelca tima sa čitavih 20 poena(što verovatno ceo tim kvalifikuje za fail sekciju, ali 5 poena u nedelji su dobra stvar)

"
Fail" sekcija:
Sidney Crosby je konačno zaustavljen nakon 25 utakmica. Manager NY Islandersa Garth Snow je prodao dva najbolja igrača svog tima ove sezone. GM Flamesa, Darryl Sutter, podneo je ostavu ostavivši tim na 14. mestu na zapadu. Marc-Andre Fleury je poklonio game winning gol na Winter Clasicu Eric Fehru. Kingsi su izgubili 4 utakmice za redom i jedina su ekipa sa više od dva uzastopna neuspeha.

Gol nedelje:
Lob pas, sjajna zavšnica:

Odbrana nedelje:
Ispred bolje odbrane, Hiller bi bio verovatno top 3 golman u NHLu.

Tuča nedelje:
Baš pričah o Barch-u prošle nedelje...

Bonus:
Kao bonus, evo mog izbora za gol, odbranu i tuču decenije. Dug vremenski period, ali da moram da izaberem samo jedan momenat koji ću pamtiti:

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Jan 04, 2011 6:53 pm

Kako je lepo kada ovako sve sam napises i sredis, a ja samo bacim na portal. Very Happy
Ovo je prejeben gol Nesa, koji sam jedno 2x stavljao u temu Dzeketsa, ali gol decenije...? Ceskam bradu Nznm bas.
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Jan 04, 2011 7:55 pm

Hej, gledo sam ja razne stvari, ono je ludost. Yzerman je imao takodje neku ludost, ali nisam siguran da je to u ovoj deceniju...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći