"Marvinov pregled nedelje"

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: "Marvinov pregled nedelje"

Počalji od Marvin taj Uto Nov 09, 2010 2:54 am

To je zbog toga kako pišem, što rekoh iznad.

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Nov 16, 2010 11:25 pm

8-14.11.2010.

1.
Carey Price (Montreal Canadiens)

Nedelju dana nakon što je bivši mu kolega Jaro Halak izborio prvo mesto na ovoj listi, Carey Price je uspeo da se nađe na istoj poziciji. Za sada, bivši pik broj 5 je utišao sve kritike koje su se čule sa svih strana tokom leta nakon Halakovog trejda. Ako išta znači, statistika: 3-0-0, 1.00, .970%

2.
Alexandar Semin (Washington Capitals)

večito druga karika tima iz prestonice SAD-a je ove nedelje bio najvažniji igrač ekipe sa 4+4, uključujući 3+2 predstavu protiv Tampa Bay Lightninga u kojoj je odveo svoj tim do pobede.

3.
Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins)

Jedna od dve najveće zvezde lige uspela je da se ove nedelje izjednači na sa sttamkosom u trci za Art Ross trofej sa 3+5 u 3 utakmice. Konačno odlična igra Evgenija Malkina je u velikoj meri pomogla u tome.

Vredni pomena:
Bilo ko ko je igrao protiv Edmonton Oilersa. Alex Ovechkin je odličnim igrama pružio veliku pomoć Seminu, kao i Malkin Crosbyju. Linija Smyth-Stoll-Williams uspeva da pogodi mrežu iz meča u meč i bila je glavni faktor niza pobeda LA Kingsa. Ryan Miller se vratio nakon povrede što je već počelo da se vidi na tabeli. Tomas Vanek je ušao u dobru formu takođe.. Price nije bio jedini koji je briljirao u redovima Habsa, a pored njega najviše se isticao Plekanec. Flyersi imaju skor 9-01 u zadnjih 10 mečeva. Anaheim je nakon očajnog starta vezao odlične rezultate i došao do četvrtog mesta na zapadu. Detroit ponovo liči na šampionsku ekipu. Kojoti su ušli u formu od prošle sezone, zabeleživši 3 vezane pobede. Sharksi takođe. Nashville je izašao iz krize koju su imali do prošle nedelje.

"Fail" sekcija:
Edmonton Oilersi. Islandersi su izgubili 10 u nizu i zbog toga promenili trenera. Toronto nema pobedu u osam uzastopnih mečeva. Andrei Markov se povredio i nakon par mečeva sledi nova pauza, verovatno višemesečna. St. Louis je imao lošu nedelju, ali su to mogli sebi dopustiti. Tampa i Dallas su vezali 3 poraza.

Gol nedelje:

Odbrana nedelje:
Iako je svaka odbrana Nikolai Khabibulina pravo čudo, evo nečega što će se ipak duže pamtiti:

Tuča nedelje:
Old school:

Bonus:
Sean Avery ponovo pravi idiota od sebe:

Debil nedelje:
I mene nervira kad bekovi stanu iza svog gola, ali on to shvata preozbiljno:

Poslednji izmenio Marvin dana Sre Nov 17, 2010 12:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Nov 16, 2010 11:52 pm

Stavio sam Vaneka za gol nedelje i isprravio neke greskice.. Nadam se da je OK.. Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=JDJjPZS6HxM

Jos samo slike.. Very Happy
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Nov 16, 2010 11:59 pm

E da, zaboravio sam slike.
A nisam hteo da stavim Vaneka za gol nedelje, zato što je golman (Holtby) očajno reagovo. Hteo sam Lilesa, ali ne mogu na nađem na YT, pa sam čekao NHLVideo.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sre Nov 17, 2010 12:14 am

Brate, covek je prosetao Karlsona ko da je pijani Djordje Lutovac i onda odmah vezao potez na golmanu.. Nznm, mislim da je bez sumnje gol nedelje..
Izasao je top 10 na YT, mislim da je Liles tu.. Pijem kafu i chiluje
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Nov 17, 2010 12:16 am

Pa da, znam. Ali, prošetao je dva rukija od kojih je golman stvarno imao anti-momenat života. Kao i Cam Ward kod Lappierevog gola...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rhadamanth taj Čet Nov 18, 2010 7:24 pm

nema veze, bitno je da ima sekcija "debil nedelje" Sampion
rhadamanth
Administrator
Administrator

Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Nov 23, 2010 1:03 am

15-21.11.2010.

1.
Rick Nash (Columbus Blue Jackets)

Ako dosadašnji deo sezone nije pokazao Rick Nash-a u pravom svetlu, onda je ova nedelja svojevrsna prekretnica za ostatak sezone. 3 meča, 6 golova od čega 2 game winner-a.

2.
John-Michael Liles (Colorado Avalanche)

Iako je prošle sezone bio na meti trenera svog tima zbog loših partija)iskupio se ipak u odlučujećm duelu za osmo mesto na zapadu), ove sezone JML igra poput najboljih defanzivaca lige. Neizbežna statistika glasi: 3 meča, 2+5, što ga dovodi do statusa point per game igrača ove godine. Sjajan početak, nema šta.

3.
Jarome Iginla (Calgary Flames)

Jedna od nekada najvećih zvezda lige i srce i duša manje uspešne od dve ekipe iz Alberte je konačno počeo da služi osećaj za gol. Da li će uspeti da preokrene sezonu Flamesa, videćemo, ali ove nedelje je on bio taj koji je pravio razliku između Flamesa i drugih ekipa. 3 meča, 5+1.

Vredni pomena:
Milan Lučić je postigao svoj prvi het-trik u karijeri. Brian Rafalski je zabeležio 7 asistencija u tri meča. Jussi Jokinen je imao 2+4. Brett Clark je uspeo da pakom probije mrežću Flyersa. Carey Price je zabeležio dva shutouta. Ponovo. Što se tiče timova, u najdužim pobedničkim serijama su Tampa(3), Columbus (3), Colorado(4) i Phoenix (6) uzastopnih trijumfa. Valja pomenuti i Red Wingse ovde, koji igraju odličan ofanzivan hokej ovih dana. Takođe, odličnih vesti ima i u redovima Oilersa, jer se Nikolai Khabibulin povredio, pa ćemo verovatno ređe gledati 6+ golova u njihovoj mreži. Devan Dubnyk se za sada pokazao kao viče nego dobra rezerva.
"Fail" sekcija:
Islandersi padaju sve dublje i dublje, izgubivši trinaestu utakmicu za redom. Čak je i njihov komentator odustao od njih, što je slučajno izjavio dok je mikrofon bio uključen. Martin Brodeur je obnovio povredu i neće ga biti najmanje dve sedmice. Corey Perry je postigao jedan od dva autogola tokom prethodnih sedam dana, doduše, na praznu mrežu. Ottawa i Vancouver nisu osvojili poen u prethodne tri utakmice. Patrick Lalime je svojim očajnim pasom poklonio GWG Tampi. Mike Komisarek je uspeo da napravi savršenu asistenciju protivničkom igraču, dok je Dustin Brown drugi igrač ove godine koji je očajno izveo penal skliznuvši prilikom svog pokušaja. Oli Jokinen je dobio suspenziju zbog cross-checka nad Wojtekom Wolskim.

Gol nedelje:
Za sada, gol sezone. I to gol jednog rukija:

Autogol nedelje:
I golmanima se može desiti:

Odbrana nedelje:
Da neko zaustavi i Canadiense:

Tuča nedelje:
A heck of a battle:

Bonus:
Montreal Canadiensi odaju počast nedavno preminulom Pat Burnsu, jednom od najboljih trenera ikada u ovoj ligi. Večna mu slava:

Poslednji izmenio Marvin dana Uto Nov 23, 2010 10:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Nov 23, 2010 1:18 am

Ono što nalazim zabrinjavajućim jeste što kad god tražim slike igrača, uvek mi pojavi opcija girlfriend/wife. Tipa Rick Nash girlfriend, etc...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Nov 23, 2010 6:05 pm

Odlicno, mada nisam citao.. Pijem kafu i chiluje
Sta ces za odbranu?
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Nov 23, 2010 6:21 pm

Cekam ili video Lehtonena ili NHLVideo na youtube-u.
A mozda ipak budem stavio Rinnea.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Dec 01, 2010 12:55 am

22-28.11.2010.

1.
Ondrej Pavelec (Atlanta Thrashers)

Nakon pvratka posle bizarnog incidenta u prvom meču sezone kada je kolabirao na svom golu, talentovani golman Atlante dominira među stativama i glavni je razlog serije dobrih rezultata svog tima. 3 primljena gola u poslednjih pet utakmica bi velikoj većini timova obezbedila 10 bodova i zato, prvo mesto ovo nedelje ide njemu.

2.
Dustin Byfuglien (Atlanta Thrashers)

Mediji su ismevali najavu Atlante da će Big Buffa vratiti na svoju prirodnu poziciju na plavoj liniji, sa koje ga je menadžment Chicaga sklonio zbog loše igre. Nešto se u međuvremenu očigledno promenilo i Buff je trenutno najbolji bek u ligi sa 9 golova. Prošlonedeljni učinak: 2+3.

3.
Johan Hedberg (New Jersey Devils)

Ono što se očekuje od Marina Broedura ove sezone je upravo ono što "Jo-Jo" radi nakon povrede legendarnog čuvara mreže Devilsa. Nakon očajnog starta, Hedberg za sada izgleda kao čovek koji može spasiti sezonu Lou Lammoriellu i ekipi iz močvanog Džerzija. 4 primljena gola na 4 utakmice su, međutim, bila dovoljna za samo 3-1-0 skor.

Vredni pomena:
Sidney Crosby je preuzeo vodeću poziciju u trci za Art Ross trofej. Kevin Shattenkirk igra svoje prve utakmice u "Velikoj ligi" sjajno za ekipu Avalanchea, sa 10 poena u 12 mečeva. Pobedničke nizove održavaju Pittsburgh(7), Atlanta(5), Dallas(4) kao i Washington sa 3 pobede prošle nedelje. Alex Semin je postigao 18 gol u sezoni. Ekipa Colorada se i dalje bori sa mnogim povredama ali uspeva da održi kvalitet svoje igre. Islandersi su uspeli da prekinu niz od čak 14 poraza. Veteran Sean O'Donell predvodi sve igrače u +/- kategoriji sa +17. Interesanto je da je on jedini bek koji je, uz slavne kolege Rafalskog i Lidstroma, čitavu prethodnu deceniju proveo kao + igrač.

"
Fail" sekcija:
Kingsi su se nakon dobrih igara i prvog mesta na zapadu opustili i dopustili 4 vezana poraza. Ko god da je zadužen za zdravlje i kondiciju igrača Colorada, radi očajan posao. Gol Flyersa u produžetku protiv Flamesa je bio poništen zbog toga što je Pronger mahao ispred lica Mikke Kiprusoffa. Dan Boyle je uspeo da namesti gol protivničkoj ekipi poput Komisareka prošle nedelje.

Gol nedelje:
One-hand deke će uvek imati mesta u ovakvim pregledima:

Odbrana nedelje:
Miikka odlično brani dokle god mu niko ne zaklanja pogled mašući ispred njegovog lica:

Tuča nedelje:
Dosta dobrih tuča ove nedelje, međutim, količina krvi na ledu ovu izdvaja od drugih:

Bonus:
Hockey classic jednog od najvećih rok pesnika svih vremena, sjajnog preminulog Warren Zevona. Uživajte:

Poslednji put izmenio Marvin dana Sre Dec 01, 2010 1:13 am, izmenio ukupno 2 puta

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sre Dec 01, 2010 12:58 am

Zasto ovo radis utorkom uvece umesto ponedeljkom uvece? Ceskam bradu
Ajde, ja cu sledece nedelje, da vidis kako ce da izgleda.. Very Happy Naravno, ako dozvoljavas.. Laughing
Ajde napisi i ove dve sekcije, pa stavljam u pauzi izmedju 1/3 i 2/3.. Tapsem sa kapom
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Sre Dec 01, 2010 1:01 am

Marvine znas li ti koliko godina ima Benn? Laughing Lupam smeh
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Dec 01, 2010 1:07 am

Da, znam. Što? Šta sam zgrešio.

Bio sam bolestan prethodne nedelje pa imam da učim sve i svašta tako da nisam mogao juče. A mogo sam da igram minesweeper.

Dzomba, odbolduj mi ovu fail sekciju, hoćeš li?

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sre Dec 01, 2010 2:04 am

Marvin ::Dzomba, odbolduj mi ovu fail sekciju, hoćeš li?
Sve za tebe.. Very Happy
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Liverpool FC taj Sre Dec 01, 2010 8:39 pm

Marvine ae na facebook/
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Godine : 26
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Dec 06, 2010 9:09 am

Dzomba ::Zasto ovo radis utorkom uvece umesto ponedeljkom uvece?
Ajde, ja cu sledece nedelje, da vidis kako ce da izgleda.. Naravno, ako dozvoljavas..
Ajde napisi i ove dve sekcije, pa stavljam u pauzi izmedju 1/3 i 2/3..
Radis?

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Dec 06, 2010 7:27 pm

Evo, pocinjem.. Rolling Eyes
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Dec 06, 2010 8:44 pm

Bez zurbe, samo pitam da znam...
A imao sam lep bonus...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Dec 06, 2010 9:55 pm

Marvin-Milanov pregled nedelje
29.11. - 05.12.
this week by Dzomba

*** Tri zvezde ***

1.
Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins)

5 golova i 1 asistencija na 3 utakmice prosle nedelje, tj. prosecno 2 poena po utakmici, dovoljni su da se jedna od najvecih zvezda NHL-a nadje na prvom mestu. Krozbi je bio zaista fantastican, tu nema spora. Vodio je svoj tim do 3 vazne pobede prosle nedelje, a vrhunac je bio hettrik u mecu sa Thrashersima, u kojem je postigao sve golove svog tima za pobedu od 3-2. To je bio njegov 2. hettrik u 4 meceva, i drugi za redom na domacem terenu. Impresivno.

2.
Ryan Miller (Buffalo Sabres)

Covek sa 2 SO u 2 utakmice definitivno mora da nadje svoje mesto na listi. Miller ja zaustavio ukupno 51 sut prosle nedelje, ostavio na nuli redom Jacketse i Sense, i tako pomogao svom Buffalu da se popravi na 11-13-3. Sabersi ove godine ne igraju kao prosle, ali je osvajac Vezine od prosle svakako na nivou i ove godine, narocito u poslednjih par startova.

3.
Roman Hamrlik (Montreal Canadiens)

Mnogi ce pokusati da vam prodaju Taylor Hall-a kao 3. zvezdu (koji je zaista bio sjajan sa 4 gola na 4 utakmice), ali posto ja pisem tekst ove nedelje, ja to necu uraditi, iz vise razloga. Skrenucemo paznju na coveka iz senke, Romana Hamrlika, coveka koji je u 3 utakmice imao 5 poena, sto je zaista za respekt. Ali ono sto je verovatno vaznije od njegovog napadackog ucinka je Hamrlikova igra u defanzivni. Nema spora da su on i drugari zasluzni u ogromnoj meri za brojne SO-ove Carey Price-a ove sezone. Kako je prvi defanzivac Habsa Markov ponovo out, 36-ogodisnji Hamrlik i njegov zemljak Jaro Spacek su postali glavni defanzivni stit Montreala. Deluju fantasticno za sada, a Hamrlikov uticaj na obe strane leda, koji za posledicu ima i totalnih +7 protiv prvih linija protivnickog tima, zasluzuju mesto na listi.

Vredni pomena:
Pensi su u neverovatnoj formi, i posle slabijeg starta sezone, imaju 9 pobeda u nizu, te dele vrh Istoka sa toplo-hladnim Capsima, i Filom, koja se posle manjih trzavica, vraca u formu. Na Zapadu, Starsi su opet nekako neprimetno (barem za mene), dosli do 6 u nizu, i vode svoju diviziju, dok su Oilersi nekako vaskrsli povratkom sjajnog Khabibulina i Halla (koga smo vec pominjali), i imaju 4 pobede u nizu, i to ne bilo kakve, vec 4 u nizu ukljucujuci 3 pobede na road-tripu po Istocnoj Kanadi. I Predsi se bude, te su sa 3 uzastupna W, dosli do PO linije. Sto se igraca tice, valja spomenuti i Kevina Shattenkirk-a, koji je silom prilika dobio sansu, i iskoristio je na najbolji moguci nacin. Za sada je na proseku od 1 poena po utakmici, a odigrao je 16 utakmica. Chris Kelly je zabelezio svoj prvi hettrik. Tim Thomas? Ne znam da li da pisem ista... Ali zato vredi podsetiti se onih na koje smo mozda i zaboravili kako izgledaju i sta rade na ledu. Pierre-Marc Bouchard i Marc Savard su konacno poceli da igraju posle ogromnih pauza. To svakako raduje.

"Fail" sekcija:
Islandersi i Devilsi opravdavaju svoja mesta na Istoku sa 3, odnosno 2 uzastopna poraza. Jacketsi su posle sjajnih partija doziveli 2 katastrofalna poraza, a Ducksi posustaju cim se malo priblize PO zoni. Steta.
Od igraca, razocarali su Brendan Morison koji je bez poena na 8 utakmica, Travis Zajac (ako moramo da biramo samo jednog iz Devilsa) koji nema poen u 6, iako dobija veliku minutazu, te veteran i kapiten Sensa Daniel Alfredson, koji takodje nema poen u 6 utakmica. Povrede je dozivelo nekoliko igraca, ali cini se da ce svojim timovima narocito nedostajati Steve Downie, Pekka Rinne, Marian Hossa. I Patrick Kane, primadona Hawksa, se povredio sinoc, a vise o povredi ce se znati posle pregleda.

Gol Nedelje:
Zasto sam izabrao ovaj gol? Ne znam.

Odbrana nedelje:
Ove nedelje masa fenomenalnih odbrana, tako da to nije bila dilema, nego neka sedmolema, ali ovu sam izabra zato sto je covek konstantno bolestan. Konstantno konstantno najbolesniji golman kojeg sam imao priliku da gledam.

Tuca nedelje:
...

Bonus nedelje:
Dany Heatly i "huligani" iz predstonice Kanade su bili najznacajnija off the ice prica nedelje. Dobro, nesto je bilo i on the ice.. Hahahahahaha (znam da je glupa fora)

I posle ovoga bi bilo nekako glupo da ne spomenemo i ovo:
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Dec 07, 2010 2:20 am

Joffrey Lupul se takodje vratio na led nakon godinu dana.
Travis Zajac je u prosloj tekmi imao 1+1.
Sto se gola tice: ?

+ za Hamrlika...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rhadamanth taj Uto Dec 07, 2010 8:38 pm

meni se ipak najvise dopalo kako je ovo odbranio:

posebno impresionira kako je spretan i pokretan s obzirom na tonu opreme koju golmani nose Klanjam se
rhadamanth
Administrator
Administrator

Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Dec 07, 2010 8:44 pm

Takodje, ako si gledao goals of the week, imas dva ne znaas koji je bolji, Datsyuk ili Havlat...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Dec 07, 2010 9:23 pm

Ne preispitujte moj sud.. Pijem kafu i chiluje
Tucu samo dajte..

Gol sam odabrao sa razlogom. Cool