"Marvinov pregled nedelje"

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

"Marvinov pregled nedelje"

Počalji od Marvin taj Uto Okt 19, 2010 1:00 am

Mogli bismo da imamo ovako nekakav pregled prethodne nedelje kao strani blogovi i forumi. Samo da znate, izbrisao mi se post nakon sto sam pisao pola sata i mogli biste da poradite na tome. Elem:

1.
James Neal, Brad Richards, Loui Eriksson (Dallas Stars)

Prva linija Starsa je uspela da zablista i zaseni mnogo veće zvezde od njih i ostavi ekipu samu na vrhu zapadne konferencije sa skorom od 4-0-0. Zajedno su uspeli da skupe 8 golova i 12 asistencija uz +/- rejting od čak +20 po čemu su tri najbolja igrača u ligi. Svaka čast!

2.
Tomas Vokoun (Florida Panthers)

Iako je Florida počela sezonu sa ne baš zavidnih 2-2-0, njihov golman uspeo je da oba puta odbije sve udarce koji su išli prema njegovom golu i napravi dva shutouta: 3-0 protiv Flames-a i zatim pobedu od čak 6-0 protiv Tampa Bay Lightninga. Ukoliko Vokoun nastavi da pruža ovakve partije, očekivanja od Floride bi se mogla povećati...

3.
Marian Hossa (Chicago Blackhawks)

Nakon što je propustio početak prošle sezone zbog povrede, Marian Hossa je posebno motivisan da pokaže šta može uraditi za svoj tim za 82 utakmice. Počeo je sjajno, sa 5 golova i 9 poena u prvih 6 mečeva. Navijači Haksa se nadaju da će mu se ostali pridružiti i početi da pružaju partije kakve se od njih očekuju.

Vredni pomena:
Alex Ovechkin je ponovo dobro počeo sezonu, a to je učinio i ruki na golu Capitalsa, Michal Neuvirth koji je već zabeležio 4 pobede. Nathan Horton se pokazao kao jedno od najboljih pojačanja ovog leta jer je sam predvodio napad Bruinsa u prvih par utakmica. Kad smo kod debtanata, Clarke MacArthur je u samo 4 utakmice postigao 5 pogodaka za Toronto Maple Leafse i doveo ih do šokantnih 4-0-0 i vođstva na istoku. Derek Stepan je postao tek četvri igrač u istoriji NHL lige koji je zabeležio het-trik u svom debiju, u pobedi Rangersa nad Sabresima od 6-3. Valja pomnuti i mladiće u napadu Islandersa, koji iako bez ključnih igrača za sada predvode soju diviziju..
Mladi ali gorostasni Andres Lindback je uspešno odmenio povređenog Rinne-a na golu Predatora, izvukavši skor 2-0-1. Jon Quick je sjajnim igrama uspeo da bar za sada ućutka kritičare koji su hteli da mladom Bernieru daju posao startnog golmana Kingsa. Na veliku žalost navijača Canadiensa, Jaro Halak je bio odličan na golu Sent Luisa.

"Fail" sekcija:
Devilsi su očajno počeli sezonu, a zbog problema sa salary capom su morali i da izlaze na led sa manjkom igrača. Sabresi još uvek ne liče na tim od prošle godine, iako je Derek Roy odlično startvao i postigao polovinu njihovih golova. Marc-Andre Fleury je imao par očajnih utakmica za Penguinse.
Napad Calgaryja je uspeo da zakaže dva puta u prve 4 utakmice ne postigavši nijedan gol. Anaheim je imao katastrofalan početak ali su se na kratko oporavili učinkom 2-0-1 u tri utakmice.
Marian Gaborik je ponovo povređen na 2-4 nedelje, a na operaciju je morao Brian Rafalski. Niklas Hjalmarsson i Shane Doan su već zaradili suspenzije zbog nepropisnih udaraca, a Finčev izgleda posebno prljavo... Golman Thrashersa Ondrej Pavelec je kolabirao za vreme prve utakmice u sezoni ali se srećom oporavio i uskoro će se vratiti na led.

Gol nedelje:
Komplikovanost i tehnička zahtevnost izveđenja ovakvog poteze je neverovatno i zbog tog moj glas ide sledećem:

Odbrana nedelje:

Tuča nedelje:

Derek Engelland izlazi kao pobednik iz tuče sa jednim od najopasnijih momaka lige.

Do sledeće nedelje...

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: "Marvinov pregled nedelje"

Počalji od Che taj Uto Okt 19, 2010 1:26 am

Bravo za tekst.. Tapsem sa kapom Kako ti se "izbrisao post"? Jesi postovao, pa ti se izbrisao ili sta.. Pojma nemam Ceskam bradu
Ako ces ovo da pises svake nedelje, ja cu biti veoma zadovoljan.. Very Happy Svaka cast na prezentaciji, bas je bila po meri.
Stavljam na portal.. OK
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 19, 2010 1:29 am

Racunam nesto treba na portal da ide, deluje mi pusto.
Ako se desi da nekad ne mogu, reci cu, moze i neko drugi, trebalo mi je pola sata(iz drugog pokusaja je brze islo)...

Vidi, pisao sam pola sata i kliknuo na neki link slucajno, kad sam se vratio teksta nema... Trebao bi da postoji nekakav back-up sistem, ne razumem se u to...

Eh da, i da naglasim da nije kopirano sa nekog sajta vec su ovo moji izbori u ovim kategorijama...

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 19, 2010 1:38 am

Zato sam ga i naslovio "Marvinov pregled nedelje".. Very Happy I tako ce se zvati, bez obzira ko bude pisao..
Sad cu napraviti i box sa linkovima na portalu.. Smile

Inace, ja bi pisao, ali cu ove godine biti VEOMA zauzet.. Sad No, snaci cemo se nekako za svaku nedelju, nadam se da ces ti barem 80% napisati. (ja i ti smo jedini koji ovde rade nesto, ostali su Rolling Eyes :;S:)

Razmisljam i kako je super. Na kraju svake fantazi nedelje, tacno znamo kada treba da ide pregled. Very Happy

Sada cu malo da preuredim forum, sredim "Utakmice veceri" (pogledaj to, i reci mi kako ti se svidaju) i ono sa statistikom i tabelama (to cu najverovatnije da stavim kao Global anaunsment..)
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 19, 2010 1:41 am

To sto ljudi kazu da im se svidja mi je prijalo pa sam se setio da se moze odraditi ovako nesto.
I ja cu biti zauzet ali vec vidim da za NHL uvek nadjem vremena.
Realno, trebao bih nesto drugo da radim, ali sta da radim me ovo vise interesuje...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 19, 2010 1:43 am

Pa sta cu ti sad, sam si se ponudio.. Laughing Cepam se od smeha
Oces da ostavimo jednu temu, ili ces svake nedelje u drugoj da pises? Ceskam bradu
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 19, 2010 1:46 am

Pa radicu, samo malo bacam hejt na sebe...
Mislim da je bolje svake nedelje nova.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 19, 2010 1:53 am

To ce srvoriti veliku guzvu, zato mislim da nije dobro.. Sa druge strane, ja ionako otvorim posebnu temu kada postavljam nesto na portal.
Bilo bi dobro da je jedna tema. Stavicu je na "sticky". Moze?
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 19, 2010 1:56 am

Kako hoces...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 19, 2010 2:03 am

Sad cu da ukradem neku sliku, da je stavim uz ovo na portal.. Laughing
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 19, 2010 2:31 am

Marvine, pogledaj portal.. Laughing Hahahahahaha
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Uto Okt 19, 2010 2:32 am

Dje nadje zutu boju jbt Fejspalm joj
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 19, 2010 2:35 am

Slazem se.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 19, 2010 2:37 am

Marvin the Martian? Moze. I slika je ekstra!

Mada, ovo je moj covek:

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 19, 2010 2:41 am

Marvin ::Marvin the Martian? Moze. I slika je ekstra!

Mada, ovo je moj covek:

Dodao sam i komentar kod odbrane nedelje (Cepam se od smeha), i nesto sredio malo.

Btw, mozda mogu da isecem gornji deo slike, pa stavim tekst ovde gde pokazuje prstom.. Very Happy Sad cu da vidim, pa mi kazi ako ti se to vise svidja.. Ceskam bradu
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 19, 2010 2:44 am

That would be awesome!

Aha, vidim komentar: call the cops he robbed him! Kakav car!

Ej da, dodaj ovo kao nekakav 18+ bonus:

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 19, 2010 3:31 am

Potrudio sam se, al mi nije bas ispalo.. Nmvz.. Rolling Eyes
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 26, 2010 12:15 am

Samo da kazem da cu sekciju sa video klipovima da ubacim tek sutra, zato sto stvarno nisam siguran sta da stavim, a zvanicni top 10 NHLVidea izlazi tek sutra. Ovako ce verovatno biti i ubuduce.
Tekst izlazi za nekih sat vremena...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 26, 2010 1:35 am

18-24.10.2010.

1.
Steven Stamkos (Tampa Bay Lightning)

Mladi pulen Steve Yzermana se u ovoj nedelji izdvojio kao najbolji poenter lige, skupivši 4 gola i 5 asistencija uključujući hat-trick u pobedi nad Atlantom. Ukoliko se po jutru dan poznaje, nakon fenomenalne prošle sezone i isto takvog početka ove, Steven će biti jedna od najvećih zvezda ovog sporta još dugo vremena...

2.
Daniel Alfredsson (Ottawa Senators)

Postigavši 4 gola, jedan hat-trick kao i Stamkos, kapiten Senatora je postao tek 75-ti igrač u istoriji lige koji je uspeo da dođe do hiljaditog poena u svojoj karijeri, a svih 1000 je sakupio u redovima istog tima. Iako sam navijač ljutog rivala, moram priznati da je ovo zaista zadivljujući uspeh, svaka čast!

3.
Rene Bourque (Calgary Flames)

Još jedan od onih koji su doprineli hat-trick maniji ove nedelje bio je jedan od potcenjenih igrača u ligi, krilo Calgaryja Rene Bourque, koji je uspeo da postigne čitavih 6 golova u sedam dana i pridoda tome jednu asistenciju. Uspeh je još veći ako se zna da se ove nedelje oporavio od povrede.

Vredni pomena:
Za dobre igre Flamesa bio je zaslužan i Mikka Kiprussoff, sa dva shutouta. Carey Price je počeo lagano da utišava kritičare u Montrealu, potpuno zaustavivši Ottawu u subotu. Rangersi su pobedili triput zaredom. Boston je sjajnom odbranom uspeo da pobedi Capitalse u dve utakmice za redom, a Tim Thomas počeo da liči na golmana koji je uzeo Vezina trofej pre dve godine. John Tavares je briljirao u Islandersima nakon što se oporavio od povrede sa 7 poena u 4 meča. Andrew Ladd i Dustin Byfuglien za sada igraju odlično u svom novom klubu, Atlanti. Predatorsi su trenutno najbolji tim u ligi i još uvek nisu izgubili utakmicu u regularnom toku. Detroit i Los Angeles su jako počeli sezonu i prate ih u stopu. Halak je bio odličan na golu St. Louisa i zabeležio skor 2-0-1 uz jedan shut-out. Vancouver je počeo lagano da se budi, a glavni "krivac" za to je Daniel Sedin. Minnesota igra bolje od očekivanog iako su za sad na tek 11. poziciji u konferenciji, a šta tek reći za Columbus koji je na osmoj poziciji.

"Fail" sekcija:
Devilsi su nastavili da prave cirkus od sebe, što očajnim rezultatima što izbacivanjem Kovalchuka iz postave u subotu. Ottawa se i dalje muči i tavori na pretposlednjem mestu konferncije, a povreda Jasona Spezze sigurno ne pomaže. Nakon što su sjajno otvorili sezonu, igrači Toronta su izgubili 3 za redom. Alex Ovechkin je bio potpuno zaustavljen tokom nedelje, ne sakupivši ni jedan poen. Oilersi su nakon dobrog starta izgubili 4 za redom i sada zu zadnji u ligi, što i nije veliko iznenađenje. San Jose je vrlo loše počeo, a glavni krivac za to je niko drugi do Antti Niemi.

Gol nedelje:
Mnogo je i snaći se u ovakvoj gužvi a kamoli uraditi ovako nešto:

Odbrana nedelje:
Moj izbor, broj 3. Nekad se i autogol mora sprečiti.

Tuča nedelje:
Ne baš tuča, ali Rick Rypien je dobio suspenziju od 6 mečeva zbog onoga što je uradio prilikom izlaska sa leda:

Bonus:
I kamera neki put mora da nastrada:

Poslednji put izmenio Marvin dana Sre Okt 27, 2010 3:21 am, izmenio ukupno 3 puta

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Бледолики taj Uto Okt 26, 2010 2:08 am

Dobro.
Vec te vidim u novinama kao "Politka" ili "Dnevnik" na sportskoj strani (hokej). Naravno ako ovi dnevni listovi jos postoje.

Samo da napisem da je Stamkos RFA na kraju godine kao i vecina iz te sad vec mogu da kazem cuvene draft godine, pa ce Tampa morati da se isprsi, inace kad bi on sam birao gde bi da igra, ZNA se
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Uto Okt 26, 2010 2:11 am

Jeste li znali da Stamkos ima Makedonske krvi?
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 26, 2010 2:16 am

Teško, nemaju oni prostora za ovaj sport. Politika postoji, a taj "Dnevnik", to ne verujem...
A i tekstovi nisu ništa posebno, tek nešto da ide u vestima, šablon uzet od stranih radova samo na srpskom i mojim izborima naravno... I to što sam spojio sa "xy of the week" delom...

A što se Stamkosa tiče, da smo uspeli da trejdujemo čak do pika broj 1, mojoj sreći ne bi bilo kraja. Mada, u to doba nisam toliko pratio NHL(jesam, ali ne baš) i nisam shvatao sistem rukija, kako samo nekoliko njih igra odmah u sezoni kad su draftovani za razliku od NFLa gde dosta rukija igra odmah. Sećam se da sam gledao njegov debi(igralo se negde u Evropi) i baš sam mislio kako ga komentatori napumpavaju preterano.
Kako sam bio mlad i neiskusan...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 26, 2010 2:57 am

Vrlo malo rukija napravi nesto u 1. godini. I to bas, cini mi se, po pravilu oni od kojih se najvise ocekuje.
A meni se to i svidja. Ipak se zna ko je iskusniji, stariji, jaci.. Moras da se dobrano pomucis jbt., nista ti nece pasti sa neba, ma kolko vest sa pakom ti bio.. Nije ovo jebeni NBA.. Rolling Eyes
Ove godine sam gledao 2-3 puta Skinera iz 'Kejnsa, zapao mi je za oko.. Mali ce biti dobar, ima nesto u njemu.. Da Pijem kafu i chiluje

Btw, Marvine, oces video da stavljas neki uz tekst?
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 26, 2010 8:14 am

Pregledaj sve postove, nisi video...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Okt 26, 2010 7:21 pm

Sta nisam video?
Che
Moderator