Partizan - sve o njemu

Strana 6 od 38 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Partizan - sve o njemu

Počalji od SymphonyX taj Pet Maj 28, 2010 11:34 pm

Srdja brate.Ladno je otisao u Poljsku Fejspalm joj
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pet Maj 28, 2010 11:39 pm

pa jel vidis kolko ce para on da zaradi.. gde bi to mogao drugde, sa onakvim igrama.. Rolling Eyes
Che
Moderator
Moderator

Godine : 26
Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Sub Maj 29, 2010 3:19 pm

VECERAS od 19-30h igraju KK PARTIZAN-cigani Razz
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Sub Maj 29, 2010 9:16 pm

Zavrila se utakmica protiv manjine Laughing 103-75... Fejspalm joj Partizan Partizan Partizan Partizan
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Maj 30, 2010 12:30 am

hihihihihihihihihihih.. Very Happy
Ostavili smo im jos i malo ponosa na kraju.. Malo.. Pijem kafu i chiluje
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Pon Maj 31, 2010 12:11 am

FUDBAL
Partizan Partizan Partizan Partizan - rešenje na desnom boku Ivan Stevanović? Partizan Partizan Partizan

Letos je Ivan Stevanović prodato Sošou za milion evra. Nije se naigrao, ali bi mogao da vrati karijeru na pravi kolosek povratkom u Humsku.
Ono što se naslućivalo je potvrđeno, Partizan će pokušati na pozajmicu da vrati Ivana Stevanovića.

Naime, odlični desni bek je prodat Sošou za milion evra, ali je nakon šest odigranih mečeva u jesenjoj polusezoni, prvo povredio rame, pa potonuo. Sedeo je na klupi i nema ništa protiv da se vrati.

Problem je, pogađate novac. Njegova primanja su previsoka za Partizan, pa sada klub pokušava da izdejstvuje da plaća deo ugovora Stevanoviću.

Hoće li se Sošo složiti ostaje da vidimo, ali posle odlaska Kneževića, jedina rešenja koja Stanojević ima na desnom beku su Siniša Stevanović i Aleksandar Miljković, igrači koji su bili na pozajmicama u Spartaku i Metalcu
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Pon Jun 07, 2010 12:00 am

Partizan Srbija Partizan Srbija Partizan poslao ponudu za Madubanju Partizan Srbija Partizan Srbija

Izvor: B92, Sportski žurnal

Fudbalski klub Partizan poslao je i zvaničnu ponudu južnoafričkoj ekipi Super Sport Junajted za Letladi Madubanju.

Madubanja je rođen 13. februara 1984. godine i igra na pozicijama zadnjeg i centralnog veznog igrača.
Madubanja bi trebalo da zameni reprezentativca Srbije Radosava Petrovića koji se nalazi pred odlaskom iz Partizana. Južnoafrikanac u Beograd dolazi 13. juna gde će neko vremeprovesti na probi.
Madubanju je ’crno-belima’ preporučio bivši trener Partizana, Vladimir Vermezović, koji sa uspehom vodi ekipu Kajzer Čifsa.

Treneri ’crno-belih’ su želeli da, pre nego što potpišu ugovor sa Madubanjom, tamnoputog vezistu gledaju i uživo na delu, pošto su do sada sve informacije dobili putem video snimaka.
Pojma nemam Ceskam bradu Cool
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Jun 07, 2010 12:19 am

Ne kupovati bez gledanja uzivo. Licno, ja mislim da je ovo kocka, iako ga Vermez preporucuje.
Kao prvo, ne verujem ni da ce moci da ga plate..

Jebes Juznu Afriku, oni su vec daleko ispred nas (ne fudbalski..). Trebalo bi traziti igrace po Nigeriji, Kamerunu, Gani, Obali Slonovace.. Njih jos i mozemo da placamo.

Pa pogledajte kako se samo "proslavio" onaj lik kome sam i ime zaboravio, juznoafrikanac, napadac, sto je igrao za komsinicu (Parker, setih se). Fejspalm joj A on je jos bio predstavljan kao "velika zvezda"..
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Pon Jun 07, 2010 12:29 am

Ja sam i dalje za nase Pojma nemam Mada bilo je i solidnih stranaca ali... Srbija
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Jun 07, 2010 12:50 am

Pa i to sto kazes, mi smo sa strancima uvek bili dosta dobre "srece"..
A evo, nesto mu gledam sliku.. Ceskam bradu Pa jebote, crnac je, jos i DM, valjda ce hteti da gine i lomi noge za tim (i naravno, da bi se kasnije bolje prodao).. Pojma nemam
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Pon Jun 07, 2010 12:54 am

Pa toooo. OK samo da se BAS DOBRO proda, onda Sampion
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sre Jun 09, 2010 3:07 pm

Partizan i Željo probaju pred Ligu šampiona

Fudbalski prvak Bosne i Hercegovine, sarajevski Željezničar, pred početak kvalifikacija za Ligu šampiona najverovatnije će odigrati prijateljski meč sa šampionom Srbije.
Stari sportski rivali, Željezničar i Partizan, prema informacijama bosanskih medija, odigraće prijateljsku utakmicu početkom jula, odnosno sedam dana pre nastupa prvaka Bosne i Hercegovine u 2. pretkolu Lige šampiona.

Kako prenose tamošnji mediji ovaj meč je trebao da se odigra 19. juna, ali, kako Željezničar pripreme počinje samo dan ranije, utakmica će se najverovatnije odigrati početkom jula.

Međutim, još uvek nije poznato da li će utakmica biti odigrana u Sarajevu ili Beogradu.

Ode konačno Dijara - u Dubai...

I pored velikog interesovanja klubova iz Turske, Lamin Dijara karijeru nastavlja u Emiratima. Klub iz Dubaija konkretniji od Turaka.
Čelnici Partizana dobili su zvaničnu ponudu kluba iz Dubaija za napadača iz Senegala pa su sve prilike da će ista biti prihvaćena.

Izgleda da su Arapi ponudili znatno bolje finansijske uslove nego prethodni zainteresovani klubovi pa će sve tri strane biti zadovoljne transferom.

Dijara se sutra vraća u Beograd posle odmora u Senegalu i odmah po dolasku će razgovarati sa predstavnicima Partizana.

Kako sada stvari stoje, Bursa, Trabzon, Gacijantep i Makabi Tel Aviv su izgubili trku za odličnog napadača.

Partizan traži pojačanja u Libiji

Partizan uveliko traži pojačanja za narednu sezonu. Napadač iz Libije vrlo blizu Humske.
Crno-beli će narednih dana započeti pregovore sa Mohamedom Nuredinom Zabijom, fudbalerom libijskog Al Itihada.

Mladi fudbaler je i pre dve godine bio na meti Partizana a da su se u međuvremenu pregovori intenzivirali potvrdio je i sadašnji trener Al Itihada, Miodrag Ješić.

"Nemam pravo da ulazim u dublju priču, jer zaista ne znam dokle su pregovori dva kluba stigli i ne želim da se mešam i pokvarim transfer. Reći ću samo da je Mohamed Zabija jako dobar fudbaler i to je dovoljno od mene,", rekao je nekadašnji trener crno - belih.

Zabija je inače standardan član reprezentacije Libije a na sebe je skrenuo pažnju kada je na meču Afričke Lige Šampiona udario pomoćnog sudiju i zaradio suspenziju od godinu dana.

Miloš Bogunović se vraća sa pozajmice iz Španije i on će biti priključen prvom timu, a crno-beli su zainteresovani i za napadača Mursije, Ranka Despotovića, koji ima prilično čvrst ugovor sa španskim drugoligašem.
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Sre Jun 09, 2010 7:15 pm

Dzomba ::
Zabija je inače standardan član reprezentacije Libije a na sebe je skrenuo pažnju kada je na meču Afričke Lige Šampiona udario pomoćnog sudiju i zaradio suspenziju od godinu dana.
Ovakav nam bre treba Laughing
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sre Jun 09, 2010 7:39 pm

Novi Srdja Knezevic.. Ma bolji.. Laughing
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Čet Jun 10, 2010 2:15 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Neca Tomić ostaje u Partizanu Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

IZVOR: SPORTSKE.NET, SPORTSKI ŽURNAL

Posle dovođenja Srđe Kneževića, Legija je pokušala da kupi i Nemanju Tomića, za koga Partizan traži oko milion evra.

Poljaci su ponudili Miroslava Radovića za Tomića i bili su voljni da razliku isplate u novcu ali kako sada stvari stoje, od transfera nema ništa. To je potvrdio i menadžer igrača, Jovica Radonjić.

"Za Nemanju Tomića bi bilo dobro da još ne napušta Partizan, nego da odigra sezonu na odgovarajući način, da se tek onda razmotri mogućnost transfera i to u neku ozbiljniju ligu i jači klub, uz svo uvažavanje Legije."
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Čet Jun 10, 2010 2:56 pm

Pa valjda ce sledeceg da uzmu vise za njega, majku mu... Valjda ce.. Pijem kafu i chiluje
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Sub Jun 12, 2010 5:15 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Bojan Neziri u Partizanu? Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

Izvor: B92, Sport

Bojan Neziri, potencijalno je novo pojačanje Partizana na poziciji levog beka.

Bivši reprezentativac Jugoslavije, koji je poslednjih šest meseci proveo kao pozajmljen igrač u mađarskom Đeru, trenutno je slobodan igrač jer mu je istekao ugovor sa ukrajinskim Metalurgom iz Donjecka.
Dušku Tošiću je inostrani angažman prioritet pa će od toga zavisiti njegov eventualni dolazak u Partizan.28-godišnji Neziri je u svojoj karijeri igrao za šabačku Mačvu, Vojvodinu, Metalurg iz Donjecka, Volfzburg, Brisel i Đer.
Neziri je bio učesnik fudbalskog turnira na Olimpijskim igrama u Atini 2004. godine u dresu reprezentacije Jugoslavije.

Zevam.. Pijem kafu i chiluje Cool Pojma nemam Ceskam bradu
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Jun 20, 2010 12:21 am

Gledao sam gostovanje Kecmana, Bozica, Boa i Robertsa kod Tegeltije. Kakva emisija. Laughing
Najace je kad se javljaju izfrustrirani zvezdasi.. Cepam se od smeha
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Ned Jun 20, 2010 12:24 am

Dzomba ::Gledao sam gostovanje Kecmana, Bozica, Boa i Robertsa kod Tegeltije. Kakva emisija. Laughing
Najace je kad se javljaju izfrustrirani zvezdasi.. Cepam se od smeha

Oni su IZFRUSTRIRANI rodjeni Cepam se od smeha ali sta ces ...
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Jun 20, 2010 12:28 am

Greska.. Laughing
Uglavnom, zabavno je bilo u Pioniru tog popodneva.. Jos malo pa pravi All Star vikend u malom.. Laughing

:weee: Da
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Ned Jun 20, 2010 5:48 pm

Partizan Galešić: ''Kad sam čuo da me traži Partizan, ni Đenova me više nije interesovala'' Partizan

IZVOR: SPORTSKE.NET, PARTIZAN.RS

Crno-beli danas predstavili treće pojačanje ovog leta. Kao što je i najavljeno, novi fudbaler Partizana je dosadašnji vezista slovenačke HIT Gorice Goran Galešić. Ugovor na tri godine biće potpisan u ponedeljak, kada i zvanično počinje prelazni rok.
Galešića je novinarima na današnjoj promociji predstavio Albert Nađ, koji je naglasio da će ovaj fudbaler ''predstavljati budućnost Partizana'', zajedno sa još nekolicinom igrača, koji su ovog leta priključeni prvom timu.

Nađ je i izrazio nadu da će Galešić u crno-belom dresu prikazati partije koje su ga i preporučile za dolazak u Partizan.

Dvadesetjednogodišnji fudbaler je naglasio da je dolaskom u Partizan ostvario svoj dečački san, jer je od malih nogu navijač crno-belih. Levonog je, ali ističe da više voli da igra po desnoj strani, a kao svoje najveće kvalitete istakao je brzinu, dribling, šut. Idoli su mu Maradona i Mesi...

''Od detinjstva mi je želja da zaigram za Partizan i danas sam ostvario svoj dečački san. Za ljubav prema Partizanu najzaslužniji je moj ujak, koji je takođe veliki partizanovac. Znam da će mi biti teško da se izborim za mesto u timu, ali to mi je cilj i trudiću se maksimalno da ga ostvarim'', poručio je Galešić.

On je potvrdio da je postojalo interesovanje i italijanske Đenove, ali ono što je presudilo da tamo i ne ode je činjenica da su Italijani nameravali da ga odmah proslede na pozajmicu u švajcarski Lugano.

''Bila je zainteresovana Đenova, kao i slovenački Maribor i Koper, ali kad sam čuo da me traži Partizan, dileme više nije bilo'', zaključuje Galešić.
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Ned Jun 20, 2010 6:02 pm

Vidjecemo kako ce se pokazati ovaj mladic Pijem kafu i chiluje
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Jun 20, 2010 6:21 pm

Kako sere da ga je trazila Djenova.. Rolling Eyes
A ja vam garantujem da imamo 2x bolje igrace u mladom pogonu i Teleoptiku.. Pijem kafu i chiluje
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Sub Jun 26, 2010 2:25 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan
Dule: Želim da osvojim Evroligu sa CSKA

izvor - Press

Dojučerašnji trener Partizana Duško Vujošević potvrdio je juče da preuzima kormilo moskovskog CSKA! On je podsetio da ima već mnogo trofeja u svojoj vitrini, ali da mu nedostaje titula u Evroligi, koju će pokušati da osvoji sa novim timom.

- Izuzetno sam zadovoljan i počastvovan što ću karijeru nastaviti u CSKA, ekipi koja ima bogatu istoriju i dobru reputaciju. Dolazak u Moskvu je definitivno korak napred u mojoj karijeri, ali verujem da će i iskustvo koje donosim pomoći klubu. Već sam osvojio mnogo trofeja i ostvario vrhunske rezultate, ali mi nedostaje titula u Evroligi i nadam se da će mi se u CSKA ispuniti san o njegovom osvajanju. Takođe se nadam da će mi navijači CSKA i Rusija pokazati istu vrstu ljubavi kao i navijači mog bivšeg kluba - rekao je Vujošević u izjavi za internet sajt CSKA.
Vujošević se oglasio i na sajtu crno-belih, zahvalivši svima koji su mu omogućili da služi klubu iz Humske, uz poruku da je došlo vreme da krene dalje.
- Ponuda je takva da nema čoveka koji ne bi razumeo moju odluku da je prihvatim, i profesionalno i u svim drugim aspektima. Ostavljam klub na dobrim i čvrstim osnovama i u dobrim rukama. Nije to stvar trenutka, već nešto što se dugo gradilo. Rezultat je bio maksimalan za date okolnosti. Sistem je uspostavljen da traje, a sada treba ići dalje. Verujem da će se CSKA sresti sa Partizanom kao rivalom koji imponuje. Zahvalan sam svima koji su mi omogućili da služim Partizanu, pre svega radnoj zajednici, predsedniku i upravi kluba. Posebno bih zahvalio navijačima. Ovo je prilika da se svi ujedine i podrže novi Partizan, jer će mu podrška biti jako potrebna. Cela istorija svedoči o ljubavi koja zaborava nema - rekao je Vujošević.

MORALO SE I TO JEDNOM DESITI
DULE sve najbolje

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Sre Jun 30, 2010 4:52 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Milosavljević potpisao za Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

IZVOR: SPORTSKE.NET, KKPARTIZAN.RS

Dosadašnji bek kragujevačkog Radničkog prvo je pojačanje Partizana u letnjem prelaznom roku. On je potpisao trogodišnji ugovor sa šampionom Srbije.
Dragan Milosavljević u naredne tri sezone biće košarkaš Partizana.

Kako je objavljeno na zvaničnom sajtu crno-belih, dosadašnji košarkaš Radničkog potpisao je danas ugovor sa crno-belima, a novom treneru Vladi Jovanoviću staviće se na raspolaganje u avgustu, kada počinju pripreme za novu sezonu.

Inače, Milosavljević se od danas nalazi na pripremama reprezentacije Srbije za SP u Turskoj.

Dvadesetjednogodišnji košarkaš visok je 198 cm, igra na poziciji beka. Prethodne sezone u Jadranskoj ligi prosečno je postizao 10,2 poena po meču, uz 2,1 asistenciju i 3,8 skokova.
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 38 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh