St. Louis Blues

Strana 5 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: St. Louis Blues

Počalji od pap taj Sub Feb 19, 2011 12:53 pm

zanimljv trejd, izgleda ko da su Bluzeri preplatili, no Stewart je na početku sezone igro ko da misli zabiti 50 golova, a Johnson baš i nije u nekoj formi

Pojma nemam

al sigurno da je malo radikalno
pap
2nd liner
2nd liner

Godine : 38
Kings

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sub Feb 19, 2011 1:03 pm

Marvin ::Brewer otisao u Tampu, pik trece runde i Brock Beukeboom dobijeni za uzvrat.
S obzirom da je UFA ovog leta, nznm.. Ceskam bradu Pojma nemam On kaze da je bio otvoren za saradnju, i da bi hteo da potpise ponovo za Bluze, da su mu ponudili. Mozda ga Bluzi nisu hteli.. Pojma nemam
Za uzvrat su dpbili prakticno 2 pika 3. runde.. Beukeboom je biran ove sezone kao pik 3. runde.. Nema bas neke brojke u OHL, ali ima caleta hokejasa.. Laughing
Videcemo.. Brewer je ima 4.25 miliona $ cap hit po sezoni, pa je i to razlog verovatno.. Sumnjam da bi pristao na eventualni pay cut.. Very Happy

Marvin ::Wow. Jednostavno wow :
The Blues have traded Erik Johnson and Jay McClement to Colorado for Stewart and Shattenkirk.
STL also sends conditional 1st rounder in 2011 or 2012 to COL and COL sends conditional 2nd rounder in 2011 or 2012 to STL.
Zaista WOW..
Mozda ja najbolje znam muke Erika Johnsona.. U fantazi timu mi je bio od pocetka, ja sam ga draftovao (valjda.. cini mi se.. Nindza). Covek je trebao da bude bomba ove sezone, ali on to jednostavno nije bio. Nije igrao nesto lose, ali on je jedan od onih defanzivaca od kojih ocekujete poene, i da ne zaseravaju previse u odbrani.. 5 G, 14 A, i -8 je prosek, a decko svakako nije prosek.. Jay McClement moze da bude koristan igrac..
Sa druge strane, STL dobija dve macke u poluotkrivenom dzaku.. Chris Stewart je igrac koga jako cenim, ali koji moze da ide od sjaja, do ocaja.. Bio je jako dobar prosle sezone, odlican u prvom delu ove sezone.. Ali.. Covek lomi ruku u tuci, i ne moze da se prepozna od tada.. Kao i ceo tim Avsa, uostalom.. Shattenkirka sam gledao nekoliko puta ove sezone, odkako je pocela ona ludnica za njim, scoring streak rukija koji je dosao iz AHL-a, cije je ime zajebano skoro kao Byfuglien.. Decko je odlican sa pakom, odlican u PP, zna napadacki deo igre.. Cak ne gresi mnogo u odbrani. No, glavni problem sa Shattenkirkom je da se covek, kada ne igra dobro, jednostavno ne vidi.. Ko da imate igraca manje.. Ne vidi se. No opet, valjda je i to bolje, nego da sam sebi daje golove.. Nznm, ja nekako verujem da je kvalitet tu, i da on moze da ponovi igru koju je prikazivao kada su ga pozvali Avsi ove godine.. Nekako mu idu ti poceci sa novim ekipama, mozda ce probuditi plavu liniju Bluza..

Po meni, niko nije izvukao sada bas deblji kraj iz ovoga.. No, meni se ipak nekako vise svidja sta su Bluzi dobili, nznm zasto..

Inace, odgledah juce Bluze i Sejberse.. Konklin SO, STL u poslednjih par meceva igra nekako cvrsce, ili bolje receno, zilavije.. Bas tako - zilavije.. Svidja mi se kako igraju u odbrani, a u napadu bih rekao da imaju vise srece.. Sinoc su bili bolji od domacina, i zasluzeno odneli pobedu od 3-0, u jednoj tvrdoj, ali interesantnoj utakmici.
Glavni cova za Bluze u poslednjih 10-ak dana je Aleks Pjetrandjelo.. Igra zrelo, pametno, hrabro i neverovatno atraktivno.. Ustvari, mislim da je on jedan od kljucnih razloga sto Bluzi pobedjuju u zadnje vreme, jer je dosta razdrmao i probudio plavu liniju, te omogucio malo prostora i akcije napadacima.. Jako mi se svidja njegova igra i njegova uloga, a uz to je i jedan od retkih u STL sa dobrim +- rejtingom. Ima +11, cime je najbolji od defanzivaca u timu, a ima i skoro 30 poena, cime je ubedljivo prvi poenter medju (pospanim) defanzivcima Bluza.. 10 vise od Johnsona koga su trejdovali, 12 od prvog sledeceg..
Che
Moderator
Moderator

Godine : 26
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Augment taj Sub Feb 19, 2011 2:03 pm

sta taj colorado radi..? izgleda da su bas bijesni na igrace pa ih samo skartaju
Augment
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Sub Feb 19, 2011 5:40 pm

Meni se jako svidja kako su Bluesi prosli u ovom trejdu.Stewart i Shattenkirk su buducnost,dva perspektivna igraca koja svakako vrijede vise od Johnsona.Taj decko izleda nikada nece biti zvijezda,ali ko zna,mozda mu ova promjena sredine spasi karijeru.Ja bi Stewarta odmah bacio u liniju u TJ Oshiem.Osjecam da bi to bio sjajan tandem.Nego,Bluesi imaju bas masu dobrih centara,ne bi me cudilo da odrade trejd za jos nekog wingera .
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Feb 20, 2011 4:01 pm

Denverska veza.. Smile

Kako odvalise Duckse, jedva cekam neke opsirnije hajlajtse.. Klanjam se
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Feb 20, 2011 10:08 pm

Dzomba ::Denverska veza.. Smile

Kako odvalise Duckse, jedva cekam neke opsirnije hajlajtse.. Klanjam se

Evo materijala.. Bananamosss

Prelep ridirekt kod drugog gola, a oba postignuta sa slicne pozicije - ispred mreze. Covek kao da se rodio tamo.. Dizem tegove bajo Zaista se sjajno snalazi tu, Bluzi su dobili veoma dobrog power forwarda.

Jos jedan majstor ridirekta je (moj fantazi adut) Andy McDonald.. Covek je u sjajnoj formi u poslednje vreme, odkad se vratio posle povrede. Uzasno koristan igrac, dobar u svim aspektima igre. Da
TJ Oshie isto sija. Pijem kafu i chiluje
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Pon Feb 21, 2011 1:07 am

TJ je igrac iz druge kategorije mojih omiljenih igraca.Sjajan igrac,kao sto sam vec rekao,bacio bih ga sa Stewartom u liniju.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Feb 28, 2011 8:06 pm

STL trades Brad Winchester to ANA for a 3rd round pick.

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Pon Feb 28, 2011 8:30 pm

Ne mogu da se otarase gosn Conklina Laughing
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pap taj Pon Feb 28, 2011 11:01 pm

Čudi me da Wingsi nisu uletili i uzeli Conklina
pap
2nd liner
2nd liner

Godine : 38
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Uto Mar 01, 2011 3:12 am

Bukvalno ga niko nije htio Laughing
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Čet Mar 17, 2011 12:36 am

Bluesi i njihov Scottrade Center su na prodaju.Ovo bi moglo poprilicno da zakuva stvari.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Čet Mar 17, 2011 12:27 pm

SymphonyX ::Bluesi i njihov Scottrade Center su na prodaju.Ovo bi moglo poprilicno da zakuva stvari.
Ne verujem da ce se bas nesto otimati za njih.. Ceskam bradu Laughing
Inace, u paketu sa timom i dvoranom je i AHL ekipa, Peoria Rivermen..
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Čet Apr 07, 2011 7:15 pm

SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Čet Apr 07, 2011 10:57 pm

Sta je ovde smesno? Mellow
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Čet Apr 07, 2011 11:56 pm

Ovo je samo...

Dođe ti takvo jedno opterećenje, da ne možeš sam sebe gledat, a kamoli jedan film.
Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Pet Apr 08, 2011 12:28 am

Zena obicna,ovo je sramota.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pet Apr 08, 2011 12:34 am

Ja ga za fantazi vise ne uzimam...

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Pet Apr 08, 2011 12:35 am

Hokejas,pa place.Veliko,negativno iznenadjenje,a bas sam ga gotivio.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Sre Jun 01, 2011 4:23 pm

Blues Blues Blues Blues Blues BERGLUND SIGNS TWO-YEAR DEAL Blues Blues Blues Blues Blues Blues Blues

The St. Louis Blues have re-signed forward Patrik Berglund to a two-year contract worth $4.5 million.
Berglund, 22, registered 22 goals and 30 assists for 52 points, all career highs, in 81 games with the Blues this past season.

"Patrik took his game to another level this season and followed it up with an outstanding performance in the World Championships," said Armstrong. "We expect him to be a major component of the Blues and continue to advance in this league."
The Vasteras, Sweden native also earned the Silver Medal with Team Sweden and was named to the tournament All-Star Team at the 2011 IIHF World Championship in Slovakia.

Berglund was originally drafted by the Blues in the first round, 25th overall, of the 2006 NHL Entry Draft.
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Pet Jun 17, 2011 2:05 pm

Blues Blues Blues Blues Blues Blues Blues Re-Sign Forward Vladimir Sobotka Blues Blues Blues Blues Blues

"The Blues have officially announced a three-year contract extension for forward Vladimir Sobotka.

Sobotka will be paid $3.9 million over the length of the contract, making $1.2 million in 2011-12, $1.3 million in 20012-13 and $1.4 million in 2013-14. The deal had been agreed upon a couple of weeks ago, but was awaiting final details.

Sobotka, 23, played his first season with the Blues in 2010-11, appearing in a career-high 65 games. He registered seven goals, 22 assists and 69 penalty minutes.

Sobotka proved to have value as a versatile forward who helped in a top-six forward role when the Blues battled the injury bug and he also had a key role on the penalty-kill unit."
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VIX taj Pet Jun 17, 2011 3:32 pm

Nece ovi jos dugo uci u PO . Ako ovako nastave propasce i Perron i bio je jos jedan centar nemogu da ga se setim sad Fejspalm joj Back..... nemogu da se setim a nezelim ni da otvorim wiki dok se ne setim sam Seljak
VIX
1st liner
1st liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pet Jun 17, 2011 8:05 pm

VIX ::Nece ovi jos dugo uci u PO . Ako ovako nastave propasce i Perron i bio je jos jedan centar nemogu da ga se setim sad Fejspalm joj Back..... nemogu da se setim a nezelim ni da otvorim wiki dok se ne setim sam Seljak
Ne slazem se sa tobom..
Bluesima malo fali.. Malo srece, malo ozbiljnosti, malo forme u zavrsnici sezone..
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VIX taj Pet Jun 17, 2011 10:16 pm

Dzomba ::
VIX ::Nece ovi jos dugo uci u PO . Ako ovako nastave propasce i Perron i bio je jos jedan centar nemogu da ga se setim sad Fejspalm joj Back..... nemogu da se setim a nezelim ni da otvorim wiki dok se ne setim sam Seljak
Ne slazem se sa tobom..
Bluesima malo fali.. Malo srece, malo ozbiljnosti, malo forme u zavrsnici sezone..

Od sve po malo = MNOGO Laughing

btw nebi bio forum ako se u svemu slazemo Da
VIX
1st liner
1st liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Sre Jun 22, 2011 9:30 pm

Blues Blues Blues Blues Blues Blues Blues will trade picks for depth Blues Blues Blues Blues Blues Blues Blues

Hit by a rash of injuries last season, the Blues will enter the draft with hopes of adding ready-to-play depth. The club was forced to move role players Matt D'Agostini, Vladimir Sobotka and B.J. Crombeen into top-six roles, creating a trickle-down effect that led to Chris Porter, Ryan Reaves, Adam Cracknell, T.J. Hensick, Philip McRae and others all gaining extensive duty in the NHL. Some were worthy of their promotion at times, but it proved not to be a sustainable situation. So, Blues general manager Doug Armstrong will travel to this week's NHL draft with a plan of trading draft picks for a player or two who could give the club depth at forward. The desire is to acquire experienced third- and fourth-line help so if the team incurs more injuries, it won't have to rely as much on its American Hockey League affiliate in Peoria, Ill.

St. Louis Post-Dispatch

Read more: http://www.fannation.com/truth_and_rumors/nhl#ixzz1Q2E5JF9E
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole